پنجشنبه، اردیبهشت ۱۴، ۱۳۹۱

شگفتا، بعد از سی سال جنایت آخوندی، پسر یک آخوند (خزعلی)، ما را دعوت می کند که به پسر یک آخوند دیگر (مطهری)، رای بدهیم...!

چند نکته ساده را ابتدا کنار هم می گذارم:

-         بدرستی رژیم ایران را، رژیم هزار فامیل می خوانند!

-         علی لاریجانی (رییس مجلس)، داماد  آیت الله مرتضی مطهری  و شوهر خواهر علی مطهری است.
-         صادق لاریجانی، رییس قوه قضاییه رژیم است.
-         علی مطهری فرزند آیت الله مطهری است که از اولین تئورسین های رژیم بوده است. او نماینده مجلس قبلی و کاندیدای مجلس جدید است. او کمی از احمدی نژاد انتقاد کرده است ولی از مجیز گویان خامنه ای است. او انتخابات ریاست جمهوری احمدی نژاد را تقلب نمی داند. 
به عنوان مثال، اخیرا آقای مطهری گفته است:
"دولت باید در مبادی ورودی دانشگاه‌ها از ورود دانشجویان بدحجاب جلوگیری کند. محیط دانشگاه محل حضور دانشجویان بد پوشش و محل تحریک غریزه جنسی نیست "

-         دکتر خزعلی فرزند آیت الله خزعلی، آخوند بلند پایه حکومت است، پدر او عضو شورای نگهبان و از نزدیک ترین حامیان احمدی نژاد و خامنه ای است. او کتاب «هویت» را در انتشارتش منتشر کرده که در آن به بزرگان فرهنگ ایران، بدترین توهین ها شده است...!
-         دکتر خزعلی اخیرا بیانیه ای صادر کرده و در آن از مردم خواسته است که به پای صندوق های رای بروند و به علی مطهری رای بدهند.
-         از دکتر خزعلی و علی مطهری، به عنوان سوپاپ های اطمینان رژیم نام برده می شود، برخی معتقدند که رژیم خامنه ای، در صدد است این دو نفر را به عنوان اپوزسیون و مخالف رژیم علم کند، تا به موقع به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری از آنها استفاده کند.
جمع بندی:

آقای خزعلی، صندوق رایی که امثال پدر شما بخواهند بر آن نظارت استصوابی کنند، مانند چاه فاظلاب می ماند. رای انداختن در آن صندوق، صرفا توهین به خودمان است...!

آقای مطهری نمانیده مردم ایران نیست، در هیچ انتخابات منصفانه ای نیز او و امثال او رای نخواهند آورد، چرا که امثال مطهری، دغدغه ملت ایران را ندارند و صرفا فکر جیب مبارک هستند.

پی نوشت:
آقای خزعلی، شما در زیر یکی دیگر از نوشته های وبلاگ من، کامنت گذاشته بودید. به عنوان یک منتقد جدی، شما را به یک منتظره کتبی اینترنتی دعوت می کنم تا مواضع شما را به صورت شفافی به چالش بگیرم. 

۱۷ نظر:

 1. جناب نادر (گمنامیان) بیا با کیر من مناظره کن اگه تو کم آوردی من با کیرم کون زنت میذارم اگه من کم آوردم زنت با کونش کیر من بذاره

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مهران سایبری تو فقط یه رذل بسیجی هستی. بیا اینجا از آزادی بیانت استفاده کن و دهنتو باز کن تا پر گهش کنم.

   حذف
  2. گمنام جان شما هم خیلی به مهدی خرعلی بها دادی معلومه که این مرتیکه نمیاد با شما مناظره کنه ایشون به جمهوری اسلامی و ولات وقیح مهتقد است حساب خودشو با مردم جدا کرده...

   حذف
 2. نیگاش کن سیدعلی مفنگی رو که ادعای مبارزه با شاه رو داشته، تو زندون حتی غرور هم نداره سرشو مثل گوسفند انداخته پایین، حتی تو چشم مامور زندون هم نیگا نمی کنه، کم مونده بزنه زیر گریه

  پاسخحذف
 3. به خدا کار ما دیگه از شگفت و عجب و آه گذشته. این بنده خدا خزعلی خودشو کشت تو زندان همه هم گفتن اخ و وای!! ولی پرت هستند انگار از مرحله به کل!!!؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. پریسا جونم این یار خز علی خودشم نمیدونه چی میخواد ۷۰ روز اعتصاب غذا کرده حالا که امده بیرون هم مردم رو به رای گیری دعوت میکنه اصلا تو برای چی اعتصاب کردی؟

   حذف
  2. if u believe him to be really on hunger strike fo freedom of iran and iranians, u r a true donckey!!!

   حذف
 4. تک رای یعنی زدن آخرین میخ بر تابوت خود. یه تک میخ ناقابل
  مرتضی مطهری جیگر امام خمینی بود، حالا علی مطهری هی پوست آرنج امام خامنه‌ای رو می ماله بلکه حالا اگه جیگر آقا نشد، بشه قلوه آقا ولی آقا ایشون رو تخم خودشون هم حساب نمی کنه. وقتی کسی نامزد مسعود بهنود در انتخابات شد. دیگه بدرد آقا نمی خوره چون دیگه باکره نیست. مردم حرف در میارن زشته. این جای دشمن شده بلای جون آقا. الفبای غیرتشو چیکار کنه علی غیرتی. پیش خودش فکر می کنه خمینی قصر در رفت اول فیلم بود همه گرم بودن ولی حالا آخر فیلم خایه مالا می میرن. ای تف به این شانس که حتی نمیشه ادای خمینی رو درآورد. قصه سید علی مثل همون بابایی می مونه که شب عروسی که بهش غذا نمی رسه نمیره تو حجله، شاکی برمیگرده تو مجلس، میگه هرکی پلوش رو خورده بره کسش رو هم بکنه. آقا این قدر از این خمینی متنفره که آدمهایی رو مثل رفسنجانی و موسوی که به خمینی نزدیک بودن رو مچل میکنه.
  آقا خامنه ای نمی دونید چه عذابی میکشه که دوران اینترنت شده، تو دوران طلایی امام فحش تو تاکسی توی این گوش می رفت از اون گوش در میرفت.
  حالا مادرمرده اگه اسم خودش رو بنویسه تو گوگل، انواع و اقسام آلات و ادوات تناسلی به خودش و اهل بیتش فرو میره.
  آقا آقا چرا باید این قدر عذاب بکشه، نه از اون بچه گیش که باباش تو سرش میزد. نه از حالا که روش نمیشه سر پیری بره کسش رو بکنه. ناسلامتی هویج که نیست. یه چیزی حالیش میشه فقط با مالیدن پوست آرنج که ارضا نمیشه باید نشون بده رییسه دیگه بدبخت عقده ای

  اگه یه کاری میشد که همه فحشها و انتقادها ازش تو اینترنت محو میشد. و همه مردم می رفتن تو خیابون 9 دی بازی و می گفتن ای رهبر آزاده گریه نکن دوستت داریم بفرما پلوتو بخور قهر نکن برو کست رو هم بکن. بدبخت عقده اش وا میشد راحت میشد دست از سر همه چی ور میداشت. یه قطره خون هم نمی ریخت. ولی این معجزه از دست امام زمون هم بر نمیاد. چند بار پیش خودش فکر کرده همه تو تاریخ اسلام قصر در رفتن به ما که رسید کیر از آسمون نازل شد

  پاسخحذف
 5. زدی به هدف گمنامیان جان، نوک مگسک زیر نقطه خاکستری

  پاسخحذف
 6. توجه شما را به یک جمله گهبار از بالاکون 17 جلب میکنم :


  رأی ۱ balayar17 ۱ روز قبل گفت:
  کاربر محترم جرمنی
  این دومین تذکر من به شماست و اولی اینجا بود که مورد بی اعتنایی شما واقع شد. برای آخرین بار از شما که کاربر اول سایت هستید درخواست می کنم قوانین سایت در قسمت نظرات را رعایت کنید و به هیچ وجه حتی در صورت مورد توهین قرار گرفتن مقابله به مثل نکنید و بجای آن با اعتماد به مسوولان سایت از ساز و کار تعبیه شده در آن مثل گزارش تخلف استفاده کنید و صبر داشته باشید خیلی از کاربران جدید سایت از شما الگو می گیرند امیدوارم با درک این مطلب الگوی مناسبی برای آنها باشید.
  با احترام
  این نظر توسط بالایار بالاترین گذاشته‌شده است و انعکاس دهنده تصمیم بالاترین درباره موضوع مورد بحث است. نظر ارایه شده توسط بالایار تنها محدود به این موضوع است. برای قوانین کلی وبسایت به وبلاگ یا صفحه راهنمای وبسایت مراجعه کنید.

  ----------------------------------------------

  جرمنی کارمند فسیل سایت بالاترین که به جنتی بالاترین معروف شده تنها بازمانده از نسل کاربرانی است که پایین ترین را بالاترین کردند.
  ولی حالا تلاش بالاکون 17 آن است که با مصون کردن جرمنی و تذکر دادن به او از در نرمش در آید بلکه این فسیل باقی مانده را حفظ کند
  برای بالاترین ارزش دارد که این همه بخاطر آن تحقیر و توهین شویم ؟؟؟؟؟!!

  پاسخحذف
 7. آقای خزعلی کسی که در خونه مردم رو از جا دربیاره زن حامله‌اش می‌مونه لای در آسانسور. شما هم که اسمتون رو گذاشتین خیبری که. در کندن هنر نیست. در زدن هنره. با این اسلامتون ما رو 33 ساله خشک خشک کردن. حالا شما اعتصاب خشک کردی یعنی اینکه اسلام خوبه و تو مسلمون واقعی هستی. جمهوری اسلامی بذار توش باشه. کیر اسلامی رو پشماشو بزنن صاف و صوف کنن اصلاحات کنن بازم بکنن تو کون ملت.

  آقا مهدی اون دوره ای که کلیسا به تدریج کمرنگ شد این همه رسانه نبود عکس نبود اینترنت نبود نسلهای بعدی یادشون نبود مسیحیت چه جنایاتی که نکرده
  ولی حالا تک تک کثافت کاریهای اسلامی صفحه به صفحه می مونه
  این اسلام شما محکوم به کشیدن سیفون شده پهلوون
  با زن بچه ات از ایران بیا بیرون میتی جان
  حق تو نیست تو زندانهای اسلامی عذاب بکشی یا به قول خودت کشف و شهود
  به بچه هات ظلم نکن و خروس رو ببخش به جنتی
  در عفو لذتی است که در انتقام نیست

  پاسخحذف
 8. آخوند بودن و نبودن مهم نیست ...
  ادم بودن و نبودن است که اهمیت دارد ...
  شما دارید از آنطرف پشت بام می افتید ...
  خزعلی ثابت کرد آدم با اعتقادی است ...
  شما هم ثابت کرده اید که تا پای جان پای اعتقاد خودتان هستید!؟

  پاسخحذف
 9. کس ننه مادرجنده به مطهری توهین نکن ها تو کس ننه اگه خایه داشتی تو وبلاگ کس شعر نمینوشتی میرفتی سایت میزدی

  پاسخحذف
 10. سلام کمکم کنید احمدی نزاد ورهبرا ازبین ببرمm22sh44@yahoo.com

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.