پنجشنبه، آبان ۲۶، ۱۳۹۰

محسن ناموس پرست، سمبل بی شرفی سردمداران رژیم است، مرگ بر امریکا می گوید و پسرش تبعه آمریکا است، حرف از استقلال می زند و در امارات سرمایه گذاری می کند

خلاصه:
در نهایت باید گفت، محسن رضایی نمونه بارز این سران رژیم است، در حالی که خانواده اش شهروند آمریکا هستند، مدعی مبارزه با آمریکا است، در حالی که مدعی استقلال کشور هستند، در امارات (مدعی خاک ایران) سرمایه گذاری و زندگی می کنند، و در حالی که مدعی سلامت اقتصادی هستند، مشغول دزدی و انتقال پول های مردم به کشوری مانند امارات هستند. / ننگ بر ذات چنین موجودات پستی که برای رسیدن به قدرت و غارت کشور، اینچیین زندگی هفتاد میلیون ایران را به ورطه نابودی کشیده اند. 

در اخبار آمده  که پسر محسن رضایی با پاسپورت آمریکایی و با نام تام  اندرسون در امارات ساکن بوده است.

چند نکته را که کنار هم می چینیم، به واقعیت های خنده داری از این نظام اسلامی دست می یابیم:

-         رژیم ملاها، اصلی ترین دشمن خود را دولت آمریکا و امپریابسم می دانند، اما خنده دار است که بسیاری از آنها اقامت و شهروندی آمریکا را گرفته اند. مانند مرتضی آقا تهرانی معلم اخلاق هیات دولت احمدی نژاد که گرین کارت دارد یا پسر محسن رضایی که شهروند ایالات متحده آمریکا است.

-         لازم به یاداوری است که هنگام اخذ شهروندی، فرد متقاضی باید سوگند یاد کند که از منافع آمریکا دفاع خواهد کرد...!

-         مهمترین وعده آخوندها قبل از انقلاب، استقلال کشور بود. یادمان باشد که در زمان شاه، شاید ایران در مقابل آمریکا استقلال چندانی نداشت، اما حداقل در مقابل کشورهای عربی منطقه، برادر بزرگتر محسوب می شد و کسی طمع به خاک ایران نداشت.

-         به یاد بیاوریم که شعار مرگ بر آمریکا که ورد زبان امثال محسن رضایی است، منافع کشور و مردم ایران را به باد داده است و تنها این جنایتکاران به کمک ایجاد بحران و مرگ بر آمریکا است که حکومت خود بر مردم مفلوک ایران ادامه می دهند.

-         کشور امارات متحده عربی، تنها کشوری است که به خاک ایران چشم طمع دارد و مدعی بخشی از خاک کشور ایران است.

-         گزارش های متعددی به گوش می رسد از سرمایه گذاری کلان آخوندها در امارات متحده عربی.
در میان این گزارش ها، نام محسن رضایی به عنوان کسی که در دبی سرمایه گذاری بسیاری دارد، بسیار به گوش می خورد.

-         به یاد بیاوریم که  سه سال پیش  احمدی نژاد، محسن رضایی را به قاچاق سیگار از امارات و با همکاری یک شرکت اماراتی متهم کرد(منبع).

-         در نظام اسلامی که به اسم عدالت و عدم فساد قدرت را بدست گرفته است، پسر محسن رضایی در هتلی زندگی می کند که ماهی نه میلیون تومان اجازه اتاقش است! از آقای محسن رضایی باید پرسید که حقوق ایشان چقدر است که آقازاده اش اینگونه به مانند شاهان زندگی می کند؟

جال با توجه به نکات بالا، به این نتیجه گیری توجه بفرمایید:

امثال محسن رضایی به اسم مبارزه با فساد زمان شاه،  استفلال کشور و مبارزه با آمریکا و امپریالیسم قدرت را به دست گرفته اند، حال ببینیم بر سر این سه شعار چه آمده است:

استقلال: اگر زمان شاه در مقابل آمریکا استقلال لازمه را نداشتیم، اکنون کشور فسقلی امارات است که مدعی خاک ایران است.

عدالت: بی نیاز از توضیح است که چگونه امثال محسن رضایی به دزدی و غارت کشور مشغول هستند.

مبارزه با آمریکای جهانخوار (!): می بینم که بسیاری از این جنایتکاران، خودشان اصولا پاسپورت آمریکا را دارند.

در نهایت باید گفت، محسن رضایی نمونه بارز این سران رژیم است، در حالی که خانواده اش شهروند آمریکا هستند، مدعی مبارزه با آمریکا است، در حالی که مدعی استقلال کشور هستند، در امارات (مدعی خاک ایران) سرمایه گذاری و زندگی می کنند، و در حالی که مدعی سلامت اقتصادی هستند، مشغول دزدی و انتقال پول های مردم به کشوری مانند امارات هستند.

ننگ بر ذات چنین موجودات پستی که برای رسیدن به قدرت و غارت کشور، اینچیین زندگی هفتاد میلیون ایران را به ورطه نابودی کشیده اند. 
نوشته دیگر امروز من: 
ضمنا، 
به نظر می رسد که انتقاد صریح و بی پرده من از محسن رضایی، برخی از طرفداران ایشان را ناراحت کرده است، و سعی کرده اند که بین محسن رضایی و پسرش تفاوت قائل شوند. در این لینک زیر، به انها جواب قاطع داده ام: 
در آن لینک  نوشته بودم
ایرانیان ساکن کانادا و آمریکا خوب به یاد دارند چگونه همین آقای احمد رضایی، بنا به رانت پدر جنایتکارش مشغول دلالی در آمریکا بود و در قبال حل مشکلات ایرانیان خارج از کشور، رقم های نجومی دریافت می کرد. / اینکه آقای احمد رضایی در صدای آمریکا بدی اسلام گفته و یا خامنه ای را کمتر از مقام معظم رهبری خوانده است، دلیل نمی شود که او را کسی بدانیم که در صدد روشنفگری بوده است، دلیل نمی شود تصور کنیم که او دغدغه جامعه و مردم فلک زده ایران را داشته است./ این آقازاده، چه تحصیلاتی داشته و چه تخصصی داشته است که در سوییت آنچنانی در هتل چهار ستاره دبی زندگی می کرده است؟!  / محل درآمد ایشان یا پدر گرامی ایشان از کجا است که فقط یکی از آقازاده ها پانزده هزار دلار اجاره هتل می دهند؟! / آیا جز این است که این آقازاده نیز به مانند دیگر آقازاده های جنایتکار رژیم، از کیسه مردم فلک زده و از قبل رانت، اینچنین زندگی شاهانه ای داشته است؟! / مخالفت با رژیم، قبای آزادی خواهی و روشنگری، لباسی نیست که یک آقازاده بپوشد، آن هم آقازاده ای که همچنان مشغول مکیدن خون مردم ایران است...!پی نوشت:
به نظر می رسد من دیگر در سایت بالاترین فعالیتی نداشته باشم، چه آنکه سایت مذکور به کنترل کامل مجاهدین خلق درامده است و این گروه تروریستی با حمایت رژیم ایران، موفق به تسخیر سایت فوق شده اند.
دوستانی که در بالاترین این نوشته را می ببیند و در صورتی که نظری داشتند، لطفا در همین وبلاگ نظر خود را بگذارند، تا من پاسخگوی نظرات آنها باشم. 

۴ نظر:

 1. پسر تو کی می خوای دست از این ادبیات لمپن بر داری؟ضمنا مرتضوی نیست مجید جان،مرتضی آقا تهرانی هست.یک نقد محترمانه از این به اصطلاح وبلاگنویس نخواندیم.خدایا شر ولایت فقیه را از سر ما کم کن ،آمین!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز خوشت نمیاید برو و بگذار دیگران که این سبک را دوست دارند اینجا بیایند. افرادی مثل شما اگر به حکومت برسند اولین سانسور چیان دنیا خواهند بود. اگر حتی یک نقد خوب در اینجا نخوانداید خوب پس جایتان اینجا نیست. بسلامت. اینهمه وبلاگ است بروید نقد خوب پیدا کنید و بخوانید. من که اینکار را میکنم.

   حذف
 2. گویا نقد من بر قاچاقچی سیگار، بر برخی گران تمام شده است.

  ادبیات لمپن؟!

  خود محسن رضایی گفته که رای مردم ناموس او است، بعد به بی شرمی رای مردم را فروخت و تنها کاندیدای ریاست جمهوریی شد که احمدی نژاد را رییس جمهور دانست...!

  آیا جز خلاف واقع نوشته ام؟!

  آیا این بی شرفی نیست؟!
  شما کمی مشکل درک زبان فارسی دارید، بروید و فرهنگ لغت دهخدا را بخوانید.

  البته شاید مشکل شما از جای دیگری باشد، مشکل شما شاید این است که به محسن رضایی بی احترامی صورت گرفته است، که در آن صورت، من کمکی نمی توانم به شما بکنم...!!

  پاسخحذف
 3. گمنامیان گرامی، وقت ارزشمند خود را صرف اینگونه اظهار نظرهای بی پایه و بی مایه نکنید..کارهای بسی مهمتر وجود دارد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.