چهارشنبه، مرداد ۲۶، ۱۳۹۰

فارس نیوز، قصد دارد اینبار این عکس را به عنوان عکس از شورش لندن را نیز منتشر کند ...!

در اینجا لابد دیده اید که فارس نیوز، عکس مربوط به اعتصاب سی سال پیش در کشور شیلی را به عنوان انقلاب اسلامی مردم بریتانیا ، منتشر کرده است.
با توجه به علاقه مندی فارس نیوز به تصاویر تاریخی ،  بنا بر اخبار رسیده  ، فارس نیوز قصد دارد اینبار این  عکس را به عنوان عکس از پلیس بریتانیا منتشر کند ...!نوشته های مرتبط قبلی


۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.