یکشنبه، اسفند ۱۵، ۱۳۸۹

منش خامنه ای ، منش چنگیزی است / خامنه ای چنگیز مغول است، شرم بر ما اگر در سال 2011 همچنان سلطه این جنایتکار تاریخ را تحمل کنیم.

خامنه ای چنگیز مغول است، شرم بر ما اگر در سال 2011 همچنان سلطه این جنایتکار تاریخ را تحمل کنیم.
خامنه ای به شیوه مغولان عمل می کند، نه فقط برای غارت آمده است، بلکه هدفش نابود سازی است. او یک دزد معمولی نیست، غارتگری است که بعد از دزدیدن شاخه ای انگور، باغ را نیز به آتش می کشد. 
او را نمی توان یک دزد معمولی نامید، او  و منش او ، مشن چنگیزی است. 
او برای سرقت چند ده میلیارد دلار از ثروت مردم ایران، صدها برابر آن پول را به مردم ضرر می زند. به عنوان مثال، در اثر مدیریت غلط او و دست نشانده های او ، کشور ما ضرر های وحشتناک زیر را متحمل شده است، این ضررهای وحشتناک، صدها برابر پولی است که او و توله هایش می دزدند.
یک- دولت روسیه در عوض حمایت از ایران، سهم ایران را در منابع نفتی و گازی دریای خزر از پنجاه درصد طبق قرارداد سال 1949 به یازده درصد کاهش داده است. با توجه به اینکه تاکنون بیش از پنجاه میلیارد بشکه نفت در میادین نفتی دریای خزر کشف شده است، این به معنی از دست رفتن بیست میلیارد بشکه نفت از ثروت مردم ایران است که به رقم افسانه ای دوهزار میلیارد دلار(دو تریلیون دلار) می رسد. این به معنی 30000دلار یا سی میلیون تومان پول از جیب هر ایرانی است.
دو- به دلیل بحران های فوق، شورای امنیت، تحریم های زیر را برای ایران در نظر گرفته است، و ما ضررهای زیر را متحمل شده ایم:
الف- علی رغم اینکه ایران بهترین موقعیت جغرافیایی را برای سرمایه گذاری دارد، اما به دلیل تحریم و ایجاد بحران های بین المللی توسط احمدی نژاد، هیچ شرکت خارجی در ایران سرمایه گذاری نمی کند. لذا در میادین مشترک نفتی با کشورهای همسایه چون قطر ، آنها مشغول استخراج هستند و سهم ما را نیز آنها می فروشند. میلیاردها دلار از ثروت کشور ها در حال تاراج به این شیوه است.
ب- به دلیل نبود سرمایه گذاری خارجی در صنعت نفت و گاز و از طرفی چون شرکت های صاحب تکنولوژی به دلیل تحریم حاضر به انجام کار در ایران نیستند، بهره وری ما برای استخراج نفت بسیار پایین آمده است و میلیاردها بشکه نفت برای همیشه در اعماق چاه ها باقی می ماند. ضریب برداشت نفت در ایران 24 درصد است در حالی که در نروژ ای نرقم 65 % است ، یعنی ما دو برابر نفتی که صادر می کنیم، را نابود می کنیم.این به معنی از دست دادن نه هزار میلیارد دلار پول است. (عصر ایران – یک اسفند به نقل از رییس پژوهش نفت ایران)
ج- به دلیل تحریم های بانکی بین المللی ما برای صادرات و واردات، ناچار هستیم از بانک های کشورهای ثالث استفاده کنیم که برای کشورما هزینه ای حدود ده درصد به همراه دارد. یعنی 10% تمام صادرات و واردات کشور را باید به یک کشور ثالث مانند امارات برای استفاده از سیستم بانکی آنها، باج بدهیم، یعنی رقمی حدود بیست میلیارد دلار در سال!
د-سالیانه بیش از 180000نفر از متخصصین تحصیل کرده ایرانی به دلیل نبود امنیت و فرصت شغلی از ایران فرار می کنند که طبق امار صندوق بین المللی پول، به معنی از دست دادن پنجاه میلیارد دلار پول است.در حالی که اگر امنیت اقتصادی بود، ما به بیش از این افراد تحصیل کرده برای ساختن و توسعه ایران نیاز داشتیم.
جمع بندی :
ضررهای درازمدت : تاراج یکصد و شصت میلیون تومان از جیب هر ایرانی
اولین ضرر درازمدت: تاراج سهم ایران در دریای خزر به ارزش بیش از دو هزار میلیارد دلار
دومین ضرر درازمدت: اتلاف منابع نفتی با برداشت غلط به دلیل تحریم به ارزش بیش از نه هزار میلیارد دلار
با یک جمع و تفریق ساده به عدد 157000 دلار به ازا هر ایرانی می رسیم. یعنی یکصد و شصت میلیون تومان پول از جیب هر ایرانی به دلیل سیاست های غلط دولت کنونی بر باد می رود.

۶ نظر:

 1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 2. مطمئن باش خامنه ای و دار دسته کثیفت!! از روده هایتان در همان خیابانهایی که جوانانمان را دار زدی , به دارتان خواهیم کشید و آنزمان بسیار بسیار نزدیک شده.
  نثر من الله و فتح قریب

  پاسخحذف
 3. انجمن یارگیری جهانی صاحب الزمان (عج)دوشنبه, اسفند ۱۶, ۱۳۸۹ ۱۲:۰۴:۰۰ بعدازظهر

  گمنامیان و دیگر مستکبرین عالم بترسین از زمانیکه که امام زمان عج که به زودی زود ظهور خواهذ کرد چنان در ماتحتتان فرو میکنه که از دهانتان بیرون بیاد شمشیر پیامبر اسلام حضرت محمد ص
  توبه کنید منافقین کوردل بی بصیرت خائن ظهور نزدیک میخواین توی دادگاه امام زمان عج محاکمه بسشین دجال صفتا مرگ برگ استکبار مرگ بر مستکبرین خائن مرگ برگ صهیونیست و آمریکا جهان خوار مرگ بر جهان سلطه و استکباری

  پاسخحذف
 4. ببین کسخل. امام زمانی‌ وجود نداره. اگر هم داشته باشه مطمئن باش که هیچ گهی ازش بر نمیاد. همون علی‌ (م.ج.) و حسین (م.ج.) و بقیهٔ حرامزاده‌ها هم که هیچ گهی ازشون بر نیومد و کشته شدن. من ریدم به قرآن و رسول الله و خود الله و اگه فردا پس‌فردا هم یه امام زمانی‌ ظهور کرد بنده خودم شخصاً ترتیبشو میدم :-) نگران نباش.

  پاسخحذف
 5. اين استعداد ايرانيان در بت سازي حيرت آور است !
  يك رذلي را بت ميكنند و نيم قرن تاريخ و سرنوشت مملكتشان را به گند ميكشند !
  ظاهرا ايرانيان از رفاه و امنيت و آسايش چندان خوششان نميايد ؟!! هر گوسفندي جاي ما ايراني ها بود عمرا اين ثروت هاي عظيم كشور را دست دزداني چون خامنه اي نميداد و حد اقل سهمش را ميخواست ! ملت ايران حاضرند دزدي كنند كلاهبرداري كنند پا اندازي كنند .. خود فروشي كنند .. ولي كلمه اي نپرسند اين ثروت سرشار كشور را چه كسي ميبرد و ميخورد ؟!!! شب تا صبح فكر ميكنند تا راه جديدي براي حقه بازي و كلاهبرداري كشف كنند ولي حاضر نيستند كمي به خود زحمت مطالعه و تحقيق در مهمترين امور مملكتشان را بدهند !! 1000 سال است براي حسين سينه ميزنند و گريه ميكنند و نذري ميپزند و يك بار با خود فكر نكرده اند كه حسين از فرماندهان عمر در حمله به ايران بود و زن ومرد ايراني را مثل خرگوش سر ميبريد .... حالا بريد كه بريد ولي آيا مردم يونان هم براي ژوليوس سزار كه كشورشان را به خاك و خون كشيد عزاداري ميكنند ؟ نذري ميدهند ؟
  خيلي افتضاحات را بايد اين ملت از خود خانه تكاني كنند تا وضع درست بشود !

  پاسخحذف
 6. نوروز این زیبا ترین جشن دنیا یادگار نیاکان ماست و بمناسبت بر تخت نشستن جمشید شاه ایرانیان این روز را فرخنده می داشته اند.
  فردوسی بزرگ: جمشید شاه......
  به فر کیانی یکی تخت ساخت
  چه مایه بدو گوهر اندر نشاخت
  که چون خواستی دیو برداشتی
  ز هامون به گردون برافراشتی
  چو خورشید تابان میان هوا
  نشسته برو شاه فرمانروا
  جهان انجمن شد بر آن تخت او
  شگفتی فرومانده از بخت او
  به جمشید بر گوهر افشاندند
  مران روز را روز نو خواندند
  سر سال نو هرمز فرودین
  برآسوده از رنج روی زمین
  بزرگان به شادی بیاراستند
  می و جام و رامشگران خواستند
  چنین جشن فرخ ازان روزگار
  به ما ماند ازان خسروان یادگار

  ما به کسی اجازه نمی دهیم که ازاعتقادات و رسوم ایرانیان اصیل سوء استفاده نماید و باید برای همیشه این خطوط و مرز ها مشخص باشد.
  اگر کسی مسلمان یا کمونیست است و اعتقادی به ایران و ایرانی ندارد٬ حق ندارد نوروز و چهارشنبه سوری و سیزده بدر را جشن بگیرد
  اگر خامنه ای و احمدی نژاد بخواهند ریاکارانه بمناسبت نوروز پیام بدهند مثل این است که یک کمونیست روز عید قربان را جشن بگیرد٬ یا یک مسلمان روز تولد مارکس را جشن بگیرد.
  گذشت زمان وقرنهاهیچ دلیلی بر فراموش کردن اصل فلسفه نوروز نمیشود. کما اینکه از اسلام ۱۴۰۰ سال و از کمونیسم حدود صد سال گذشته است.
  واگر خامنه ای یا احمدی نژاد و یا کمونیستها بخواهند ریاکارانه پیام نوروزی بدهند باید بدانند و در لحظه تحویل سال بیا د آورند که در همان لحظه دارند به رو وروح پیامبر و امامان خود ویا مارکس و لنین می رینند.
  نوشته های مرتضی مطهری در مخالفت با نوروزو چهارشنبه سوری و سیزده بدر و فردوسی کواه این مدعاست.
  ویکی‌پدیا- مرتضی مطهری معتقد بود که بزرگداشت آیین چهارشنبه سوری از آن «احمق‌ها» و آیین نوروز «ضد اسلام» است و در مطبوعات و سخنرانی‌ها به این مطلب اشاره کرده‌است.[۷]
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%B6%DB%8C_%D9%85%D8%B7%D9%87%D8%B1%DB%8C#.D8.B1.D8.B3.D9.88.D9.85_.D9.85.D9.84.DB.8C_.D8.A7.DB.8C.D8.B1.D8.A7.D9.86.DB.8C

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.