دوشنبه، شهریور ۲۹، ۱۳۸۹

نخست وزیر بریتانیا 140 هزارپوند حقوق بابت اداره کشور به بهترین نحو می گیرد و خامنه ای150هزار برابر آن بابت به گند کشیدن ایران


و این تفاوت دموکراسی و دیکتاتوری است؛
قدرت نخست وزیر در بریتانیا ، معادل قدرت سیاسی خامنه ای در ایران است، یعنی بالاترین مقام سیاسی کشور است.
نخست وزیر بریتانیا 140 هزار پوند بابت اداره کشور به بهترین نحو دریافت می کند؛ اما رهبر ایران طبق گفته مخلماباف بیش از سی میلیارد دلار دارایی دارد. یعنی قریب 150 هزار سال حقوق نخست وزیر انگلیس؛ و این پول را بابت به گند کشیدن ایران و کشتار مردم دریافت کرده است!
بماند که اصولا مهم نیست که الان خ.ر. زندگی ساده ای دارد یا نه. فرض کنیم که الان در کاخ هزارمیلیارد تومانی زندگی می کند. این هزار میلیارد تومان فرضی در مقابل ثروتی که از مردم ایران به ازا مدیریت ناصحیح به صورت روزانه در حال تلف شدن است، هیچ است. اینجا بیشتر توضیح داده ام.
سال گذشته دولت انگلیس یکی از حساب های بانکی مجتبی خامنه ای را توقیف کرده که در آن یک میلیارد و ششصد میلیون پوند پول بود، یعنی قریب حقوق هشت هزار سال نخست وزیر !

این است تفاوت دموکراسی و دیکتاتوری !

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.