چهارشنبه، آبان ۲۷، ۱۳۸۸

پیشنهاد ایجاد ترافیک مصنوعی در سیزده آبان / تکرار این پیشنهاد

هیچ دقت کرده اید که در بالاترین ساعت فرستادن لینک چقدر مهم است؟

آقا جان توی بالاترین چه خبره ؟من پیشنهاد ایجاد ترافیک در روز سیزده آبان را قبلا داده بودم (اینجا)، فقط سه نفر(!) از طریق بالاترین به وبلاگ من آمدند و این پیشنهاد را خواندند! اما وقتی یکی دیگر از دوستان به صورت خیلی خلاصه آنرا نوشته و در بالاترین گذاشته است (اینجا)، هفتصد نفر آنرا خوانده اند و شصت تا امتیاز مثبت هم گرفته است! این نشانه این است که در بالاترین برای اینکه لینکت رای بیاورد باید بدانی چه ساعتی آنرا باید بفرستی وگرنه لینکت برباد فنا می رود!ضمنا مهم این است که بعضی مطالب را به صورت خلاصه بنویسی.

شاید عاتش حجم زیاد اطلاعات باشد که همه سعی می کنند فقط نگاه سرسری بیاندازند!

البته برای من مهم نیست که این پیشنهاد به اسم چه کسی ثبت شود ، بلکه مهم این است که در جمع مطرح شود و در صورت خوب بودن از آن استفاده کنیم.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.