شنبه، خرداد ۱۰، ۱۳۹۳

مدیریت آخوندی: اقتصاد را نابود می کنند تا تاسیسات غنی سازی بنا کنند؛ حال تاسیسات رقیق سازی بنا می کنند تا محصول آنرا رقیق کنند!


در اخبار آمده است که دیپلمات های خارجی گفته اند ساخت تاسیسات رقیق سازی رو به پایان است...!

کارشناسان اقتصادی خسارت ناشی از تحریم های بین المللی را بین هفتصد تا یک هزار میلیارد دلار برآورد کرده اند! این هزینه گزاف برابر با ساخت یک خانه برای هر ایرانی است...!

این هزینه گزاف توسط رژیم ایران برای ساخت چند تاسیسات غنی سازی اورانیوم ساخته شده است، تا نزدیک به یکصد کیلو اورانیوم به اندازه بیست درصد، غنی شود.

حال، در کنار همان تاسیسات «غنی سازی»، مشغول ساخت تاسیسات «رقیق سازی» هستند!!!  

به عبارت دیگر، یک کشور را بر باد می دهند، تا صد کیلو اورانیم را غنی کنند، حال دارند هزینه می کنند، تا تاسیسات رقیق سازی را بسازند...!


اگر یک بز (!) را به سمت رهبر و رییس جمهور ایران محسوب می کردند، ما روزگار بهتری می داشتیم...!! 


----نوشته دیگر امروز: 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.