شنبه، آبان ۰۸، ۱۳۸۹

با زیرنویس فارسی / دخترکی زیبا،با کمک به یک میلیون انسان، در کنفرانس تد عشق و اراده را معنا می کند و این شرکت کنندهگان هستند که به احترامش می ایستند.

 ویدیویی با زیرنویس فارسی/ این سخنرانی را برای کنفرانس تد ترجمه کرده ام و بزودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.
این ویدیو را به خواهرانم در ایران تقدیم می کنم، کسانی که برای فردایی بهتر، اراده دارند.
جسیکا، بنیانگذار کیوا،Kiva.org، ارگانی که تا کنون به بیش از یک میلیون نفر در بیش از دویست کشور دنیا کمک کرده است، در سخنرانی خودش در کنفرانس تد، از روش خودش برای کمک به انسان های فقیر می گوید، روشی که هم شان و وقار انسان های فقیر را حفظ می کند و هم به آنها کمک می کند تا شغل جدیدی را شروع کنند و به کمک آن شغل، زندگی بهتری برای خود بسازند.
او که از علاقه مندان دکتر یونس (برنده جایزه نوبل) است، روشی شبیه به دکتر یونس بنا نهاده است، او از مردم می خواهد که توسط ارگان او ، به افراد فقیر وام دهند و البته پولشان را هم بعد از مدتی پس بگیرند.
زمانی که او در کنفرانس به گریه می افتد، نشان می دهد که چگونه یک انسان می تواند زندگی خودش را وقف انسان های دیگر کند و تمام امیدش به بهتر کردن دنیا است.

ویدیوهایی دیگر با زیرنویس فارسی درباره حقوق زنان: 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.