شنبه، دی ۰۹، ۱۳۹۶

بیانیه حزبِ سکولارِ ایران در حمایت از خروش ملت ایران

مورخه: شنبه ۹ دی ۱۳۹۶
 • علت علاقه مقامات جمهوری اسلامی به حضور در قدرت است، یافتن فرصت برای فساد است؛

 • همین فساد، عامل فقر و سیه‌روزی ملت ایران است؛

 • نمی‌توان به مطالبات اقتصادی ملت ایران، بدون تغییر سیاسی، دست یافت.

حزبِ سکولار ایران، به دقت رخدادهای اخیر کشورمان، و تظاهرات شجاعانه ملت ایران را زیر نظر دارد، و نکات ذیل را یادآور می‌شود:
 • مطالبات ملتِ ایران، تنها اقتصادی نیست، بلکه سیاسی است. در راس مطالبات حق‌طلبانه ملت ایران، نفیِ فساد مقاماتِ حکومتی قرار دارد. البته که نفی و محکومیت فسادِ مقامات حکومتی، قلب این حکومت را نشانه می گیرد.
 • حزب سکولار ایران، یادآور می‌شود که در طی سالهای اخیر، نحوه تفکر مقامات جمهوری اسلامی تغییر یافته است، و این افراد که با زور به قدرت رسیده‌اند، دیگر اهداف ایدئولوژیک خود را دنبال نمی‌کنند، بلکه تنها هدف آنها، رسیدن به «ثروت» و «طمع» است. به دیگر عبارت، هدف «صدورِ انقلاب» جای خود را به «دزدی بیشتر!» داده است.
 • مقامات حکومت ایران برای باقی ماندن در قدرت، تا کنون به هر جنایتی دست زده اند، از کشتن جوانان وطن گرفته تا تجاوز به زندانیان در بند؛ از دادن باج به روسیه و چین گرفته تا حمایت از تروریسم.
 • تنها علت علاقه مقامات حکومت برای باقی ماندن در قدرت، یافتن فرصت بیشتر برای فساد و سواستفاده از قدرت است.
 • فساد به معنای سواستفاده از قدرت است. حزب سکولار ایران یادآور می شود که مقامات حکومت ایران، با زور به قدرت رسیده اند، و در نتیجه چون منتخب مردم ایران نیستند، خود را پاسخگوی ملت نمی‌دانند و به هر فسادی دست می‌زنند.
 • پژوهش های علمی نشان می دهد که فساد عامل گسترش فقر، نقض حقوق بشر، تخریب محیط زیست و کاهش کیفیت زندگی ایرانیان است.
 • مهمترین روش برای مبارزه با فساد عبارت است از: «آزادی رسانه ها، وجود قوه قضاییه مستقل، و آزادی فعالیت احزاب». در ایران کنونی، هیچ یک از این ابزارها موجود نیست.
 • حزب سکولار ایران یادآور می شود که فساد در قوه قضاییه ایران، باعث ایجاد و گسترش فساد در دیگر بخش های جامعه شده است، و نفوذ رهبر بر این قوه، مهمترین عامل ایجاد فساد است.
 • حزب سکولار ایران یادآور می شود که اختلاف بین مقامات حکومت جمهوری اسلامی، از جنس اختلافات سیاسی معمول در دنیای سیاست نیست، بلکه اختلاف میان دسته ای از دزدان است که بر سر تقسیم اموال غارت شده، دعوا دارند!
 • هر چند که در شکل‌گیری اولیه یکی از تجمعات، جناحی حکومتی نقش داشته اند، اما خوشبخانه مردم آزادی‌خواه ایران، کنترل این تجمعات را به دست گرفته، و شعارهای شجاعانه ای همچون «مرگ بر دیکتاتور»، نشان از این است فرزندان وطن به میدان پا گذارده‌اند.
بدون شک، با جایگزین نمودن این نظام ضدمردمی، با یک حکومت دمکراتیک، می توان ایران را دگرگون نمود، و رفاه و امنیت را برای همگان تامین نمود. بدون شک، رقابت آزادانه احزاب آزادی خواه و خدمتگذار، می‌تواند باعث از بین بردن فساد در کشور و ایجاد رفاه در ایران شود.
حزب سکولار ایران، از هموطنان گرامی می‌خواهد تا با حضور در این تجمعات، زمینه فروپاشی بدون خشونت این حکومت را فراهم کنند.
سیاست‌سرایِ حزبِ سکولارِ ایران

۲ نظر:

 1. درود
  دوستان یک راه خوب که در زمان 1388 بهره خوبی داده بود استفاده از موتورسیکلت است. یک موتوره یا چند موتوره بدون سرنشین دوم (تا موقع فرار مانور پذیری خوبی داشته باشید) در مناطقی از تهران که آرام و خلوت است بخصوص شبها حرکت کنید و فریاد مرگ بر دیکتاتور و مرگ بر حکومت دینی سر دهید. یک راه بسیار موثر و هدفمند و کم هزینه است. و مزیت آن این است که مناطق آرام و بی خیال را نیز درگیر می کنید. مردم فرضا در میدان انقلاب هستند و شما در نیاوران و گیشا و تهران پارس و آریاشهر چند نفری با موتور رفته و شعار بدین.

  پاسخحذف
 2. درود
  فروم فروموشن فارسی انجمن آزاد گفتگو است که برای ارسال و نوشتن مطلب احتیاجی به ثبت نام و عضویت نیست و حتی ایمیل هم لازم نیست.
  پس سریع و بدون ترس از لو رفتن می توانید نظرات خود را در مورد دین و سیاست و جوک و فحش دادن به دشمنان و شعارنویسی و خبررسانی کنید.
  به فروموشن فارسی لینک بدهید.

  https://farsi.forumotion.com

  نوشتن در سایر فرومها به امنی نوشتن در فروموشن نیست.

  آزادی بیان در فروموشن

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.