پنجشنبه، شهریور ۱۲، ۱۳۹۴

این فقط تصویری از هزاران فاجعه ای است که هر روز به وقوع می پیوندد..

براستی، اگر قربانیان کوره آدم سوزی هیتلر ما را ببیند، نخواهند پرسید که شصت و هفت سال بعد از اعلامیه جهانی حقوق بشر، شما در کجای کار هستید؟! شرم بر ما روا نخواهند داشت؟ نخواهند پرسید چند دهه بعد از پایان جنگ سرد، چگونه است که کودکی در حال فرار، در دریا غرق می شود؟!
انسان ها را چه شده؟

از یک طرف آدمی ملعبه دیکتاتورهای بد طینتی چون خامنه ای و بشار اسد و داعش است، و از طرف دیگر، در کشورهای دمکراتیک، شهروندان ملعبه دمکراسی شده اند، و عقل و گوش خود را به مافیاهای رسانه ای سپرده اند.

نگویید که ما مسوول نیستیم، ما مسوولیم.

الف) اگر در کشورهای دیکتاتوری زندگی می کنید، مسوولیت شما سرنگون کردن این حکومت ها است. آهای شهروند ایرانی که به هزاران سال تمدن کشورت می نازی، یادت باشد که رژیم حاکم بر این کشور، هر چند که نماینده تو نیست، اما از امکانات کشور تو برای حمایت از بشار اسد استفاده می کند...؛ مسوولیت سرنگون کردن این حکومت با تو است، و اگر در این راه، اقدام لازم را انجام ندهی، در مقابل این کودک سهیمی...

ب) اگر در یک کشور دمکراتیک زندگی می کنید، موظف هستید با «مشارکت پر رنگ سیاسی» اجازه ندهید سیاستمداران بی شرف، چشمشان را بر روی این فاجعه ها ببندند.
ما مسوولیم...۲ نظر:

  1. حرفات واقعیته
    درود بر تو

    پاسخحذف
  2. .کشوری که چند سال پیش امن ترین نقطه جهان بود 9مذهب کنار هم زندگی می کردن وبیشترین توریست را داشت وحاکمی داشت بنام بشار اسد که پدر ایشان سوریه را آزاد کرده بود.بله سوریه امروز خراب شود چون اسرائیل داعش را ساخت و آمریکا حمایت کردشما یهودی ها پشت پرده اتفاقات منطقه هستید

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.