شنبه، تیر ۱۸، ۱۳۹۰

گوساله گرامی، وزیر محترم آموزش و پرورش! همه ما در طی تحصیل کتک خورده ایم ، پس این کتک ها کار اسراییل بود ؟!

گوساله گرامی،
جناب آقای حاجی بابایی ،
وزیر محترم آموزش و پرورش

با سلام 

احتراما به اطلاع آن گوساله گرامی می رساند که ما فارغ التحصیلان مدارس ایران همه از دست آموزگاران کتک خورده ایم و تنها درصد بسیار کمی از ما ،جان سالم بدر برده و کتک نخورده است!

با توجه به فرمایش شما، پس ما این کتک ها را از اسراییل نوش جان کرده ایم!

 لذا با توجه به جمعیت سی میلیونی دانش آموزان و دانش جویان این مملکت ، می توان نتیجه گرفت که اسراییل مدیریت خیلی خوبی اعمال کرده ، چه آنکه با جمعیت شش میلیونی ، موفق شده سی میلیون دانش اموز را کتک بزند.

ضمنا،
به اطلاع شما می رساند که ژنرال سعید الصحاف  ، سخنگوی صدام ، در پیامی گفت بابا تو دیگه کی هستی ! من کم آوردم پیش تو !


پی نوشت: 

جمهوری اسلامی ، بی شک به آخر خط رسیده که مسولان این رژیم اینگونه بی پروا ، چون سعید الصحاف در چشم مردم نگاه می کنند و دروغ می گویند!

لینک این مطلب در بالاترین-------آزادگی 

  

۱ نظر:

  1. واقعا که کلمهٔ گوساله اصطلاح درستی‌ است برای اینها.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.