پنجشنبه، آذر ۲۷، ۱۳۹۳

آقای شیخ انصاری، این خانم های پای منبر شما اکثرا بسیجی هستند، پس طبق گفته خودتان، همه قبلا بدکاره بوده اند..!

یکی از آخوندهای معروف، سخنی را گفته که منجر به رویش کلم بروکلی بر کله انسان می شود! ایشان گفته اند:

شیخ حسین انصاریان: "با لباس شخصی چهار هزار زن بدکاره را توبه دادم!! / با چهار هزار زن بدکاره مصاحبه کرده‌ام و با آنان روبرو شده‌ام. البته این کار را اغلب بدون لباس روحانیت انجام داده‌ام، از ترس اینکه اگر مرا ببینند، آبروی کل روحانیت می‌رود/چهار هزار زن بدکاره توبه کرده‌اند و مدارکشان در دادستانی هم موجود است. خیلی‌هایشان را خودم شوهر دادم و بسیاری هم فرزند دار شده‌اند و پای منبر‌هایم می‌آیند.

پس از خواندن گفته های ایشان، نکات ذیل به ذهن بنده آمده است:

یک- ایشان فرموده اند که بسیاری از این خانم ها، هم اکنون مشتری منبر ایشان هستند! از آنجایی که ایشان از آخوندهای دولتی محسوب شده و اکثر شرکت کنندگان در سخنرانی های ایشان، افراد وابسته به رژیم بوده اند، و مثلا بسیجی هستد، آیا منصفانه است اگر بگوییم این خانم های بسیجی حاضر در سخنرانی ایشان، عموما قبلا «بدکاره» بوده اند!؟

دو- شما به نحوه صحبت کردن ایشان در ویدیو زیر توجه بفرمایید! ایشان روی دور آهسته صحبت می کنند! حال سوال من این است که ایشان با این سرعت حرف زدن، چطور با چهار هزار خانم مصاحبه کرده است؟!

سه- مگر ایشان با این خانم ها چه کار می خواسته اند بکنند که لباس شخصی پوشیده اند و می گویند اگر لباس روحانیت می پوشیدم، آبروی لباس روحانیت می رفت؟!

چهار- آیا باید نام آقای انصاری را در کتاب گینس، به عنوان یکی از رکورداران، وارد کرد؟! در میان نام کسانی که بیشترین شریک جنسی را داشته اند، نام افرادی به چشم می خورد که تنها هزار شریک داشته اند. با توجه به اینکه آقای انصاری یک آخوند است، و طبیعی است که اگر با یک زن بدکاره (به تعبیر خودش) روبرو شود، امکان کنترل خود را ندارد، منصفانه است اگر بگوییم که او هم حداقل چهار هزار شریک جنسی داشته است!

پنج- طبق قانون مجازات اسلامی، خانم های بدکاره (به تعبیر ایشان) باید هشتاد ضربه شلاق بخورند. سوال اینجاست، ایشان قبل از زدن شلاق با این خانم ها مصاحبه می کرده و یا بعد از آن!؟

شش- ذکر این نکته ضروری است که از نگاه اینجانب، چیزی به نام زن بدکاره وجود ندارد، اگر یک خانم مایل است که با مردان متعدد رابطه داشته باشد، این حق او است و کسی نیز نباید مزاحم او شود و او از حقوق برابری با دیگر شهروندان برخوردار است. بماند که بسیاری از این خانم ها، (تقریبا تمام آنها) خود قربانی بی رحمی جامعه هستند و در سایه نبود تامین اجتماعی، حقوق بیکاری، فشارهای اجتماعی و ... به این کار تن در می دهند.
در حقیقت، در حالی برخی به بی رحمی، به این خانم ها به دیده تحقیر نگاه می کنند، که این خانم ها قربانی بوده و نیاز به حمایت دارند.
هدف این نوشته، تنها یادآوری حماقت موجود در گفته های این آخوند است.
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.