چهارشنبه، تیر ۱۸، ۱۳۹۳

جدول شباهت های رهبر داعش و پیامبر اسلام/ این گروه داعش، مشغول بازسازی رخدادهای صدر اسلام است...!

عملکرد گروه داعش را به  دقت ملاحظه بفرمایید، خود به خود تبدیل به یک متخصص مسایل اسلامی خواهید شد..! 

در حقیقت، با دقت به رفتار داعش، می توان دید که چگونه اسلام در زمان پیامبر و خلفا گسترش یافته، و چگونه با قتل و غارت  و آدم کشی، اسلام را به دیگر کشورها، از جمله ایران صادر کردند..!

رفتار داعش را که می بینی، مانند این است که یک فیلم مستند از رفتار و عملکرد پیامبر اسلام ملاحظه می کنید...!

کافیست نگاه کنیم  ببینیم چه اشخاصی به این گروه پیوسته اند تا بدانیم اطرافیان محمد پیامبر، از چه دسته آدم هایی بوده اند...!

مگر نه آنکه محمد پیامبر هم سر مخالفین را می برید، بدون دلیل به دیگر شهرها و قبایل حمله می کرد، کتابخانه و مظاهر تمدن را آتش می زد، دست قطع می کرد و چشم در می آورد؟ مگر نه آنکه محمد هم می گفت که باید خلافت اسلامی باشد؟!

با دیدن رفتار این گروه، می توان درک کرد که چگونه پیروان محمد بن عبدالله در صدر اسلام، موفق شدند کشور بزرگ ایران را تسخیر کنند، و با راه انداختن حمام خون، بسیاری از مردم را مسلمان کنند.


----نوشته دیگر این چند روزه:


۱۲ نظر:

 1. خوب احمق پس قبول کردی که انسان انقدر پست و حقیر است که این روشها کارآمدند و باعث پیروزی داعش خواهد شد و تا هزار سال دیگر مردم از ابوبکر البغدادی به نکویی یاد خواهند کرد. پس چرا آنها نباید از این روشها استفاده کنند. مگر جهنم وآخرتی هم هست که از آن بترسند‌؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ان چیزی ان چیزی کارامد است, این روشها نیستند. ارتباطی هم با حقارت یا علو طبع انسان ندارد. این کارکرد جهل و نا آگاهی است که با ناگفته گذاشتن حقایق مربوط به صدر اسلام و شخص محمد از یکسو و اشاعه دروغ های شاخدار تاریخی در مورد خصایل نیک و انسانی نداشته ائمه این دین, به خاکپاشی در چشم توده های مردم میپردازند تا منافع شیخ و شاه از طریق رونق دکان پر منفعت مذهب تامین گردد. البته این صرفا مختص اسلام هم نیست. مسیحیت و یهودیت هم از جمله با اشاعه دروغ و خرافه توانسته اند که بر هزاران مؤمن چشم و گوش بسته این ادیان, فرمان برند و بقا و رونق دکان آخوندهای مسیحی و یهودی را تضمین و تامین نماید.

   حذف
  2. بچه کونی یاد بگیر به عقاید انسان ها احترام بگذاری

   حذف
  3. ریدم به اسلام و قرآن و و ماه رمضان

   حذف
  4. فکر کردی کی هستی حرومزاده ها فقط میتونن از این گه ها بخورن تو قیامت تو کونت یه چوب میکنن که میگی گه خوردم باننه بابام

   حذف
 2. نمی‌ دانم چرا هر وقت صحبت از اسلام و آخوند و قرآن و این طور چیز‌ها می‌‌شود بی‌ اختیار یاد چاه فاضلاب می‌‌افتم

  پاسخحذف
 3. البته دوستان توجه دارند که نظراتشان پشیزی برای ما اهمیت ندارد...
  کبک ها،وقتی سر خودشون رو تو برف میکنند فکر میکنن کس دیگه ای اونارو نمیبینه..
  و این عزیزان با نمک ما هم حس مشابهی دارند...
  در کل بحث با دوستانی که ادعای روشن فکری و آزادی بیانشان ماتحت الاغ رو هم پاره کرده بی فایده است...
  بهتره که به جای علف که جزو روزمرگی هاتون هست،کمی از مغز مبارک استفاده کنید...
  کمی هم کتاب های صدر اسلام بخوانید...حتی انگلیسی اش رو...
  کاملا واضح هستش که بعضی دوستان باید چون شتر در هنگار تناول کردن صحبت کنن...
  یعنی اول نوشخار کنن و طعم حرفشون رو بچشن و روش فکر کنن و بعد پرتاب کنن بیرون...
  در کل حرفم اینه:خوب میشید...!!
  جایگاه اسلام بالاتر از این حرفاست که شما بخواهید با صحبت های گه ار بارتون مورد انتقاد قرارش بدید...
  داعش هم ساخته دوستانی هست که از اسلام گزیده شدند و لاغیر...
  خوبه که همه در همه جا یه سری بازو واسه پیشبرد اهداف دارند...
  بازوی خوبی نیستی جانم...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب آقای امیر،

   اگر از نظر شما دین اسلام مقام والایی دارد به خودتان مربوط است. مشکل آنجایی آغاز میشود که بخواهید نظر خود را بر دیگران تحمیل کنید. اگر می‌بینید بعضی‌‌ها رعایت ادب و تربیت را نمی‌‌کنند، اولا شما نیز چنین نکنید چون مقام آن دینی را که از نظر شما بسیار بالا است را پایین میاورید. . دوم آنکه وقتی‌ ۳۵ سال تمام مردم را به "جرم" نماز نخواندن یا روزه نگرفتن کتک زدید، تحقیر کردید یا به زندان انداختید انتظار نداشته باشید تا کسی‌ به خوبی‌ و نیکی‌ از اسلام و پیغمبرش نام ببرد.

   شاد باشید.

   حذف
  2. امیر اسلام پناه ما و حرف زدنش من رو یاد آخوند شیره ای, آخوند "دانشمند" میاندازه. ایشون میگه...

   "کاملا واضح هستش که بعضی دوستان باید چون شتر در هنگار تناول کردن صحبت کنن...
   یعنی اول نوشخار کنن و طعم حرفشون رو بچشن و روش فکر کنن و بعد پرتاب کنن بیرون..."

   معلومه که امیر "اسلام پناه" ما, با " شتر" آشنایی و الفت خاصی داره. ظاهرا از بس مثالهای این مسلمانان ما "شتری" بوده, آمریکایی ها فکر میکنند که همه مسلمانها با " شتر" بزرگ شدند.   "در کل حرفم اینه:خوب میشید...!!"

   خیلی ممنون حاج آقا. التماس دعا.....لول. من مطمئنم که حتما در اسلام عزیز شما, از اونجا که دین کاملیه, حتما دوای درد ما موجوده!!! یا با "طب سنتی" خوب میشه, یا با دکترهای حاذق و برجسته ای مثل لاجوردی ها و گیلانی ها......ببخشید, یادم رفت که هر دوشون به درک واصل شدند.....لول....گر چه زمین هیچوقت بدون حجت حق نمیمونه....لول....حتما از این دست قاتلها و آدمکش ها توی دست و بال "اسلام عزیز" پیدا میشه.... لول

   "جایگاه اسلام بالاتر از این حرفاست که شما بخواهید با صحبت های گه ار بارتون مورد انتقاد قرارش بدید..."

   جدا.....؟؟؟؟ تصور میکنم که اگر اینطور بود, شما اینجا پیدا تون نمیشد و وقت مبارکتون رو اینجا تلف نمیکردین, حاج آقا. ما هم سعادت دیدار با شما و بهره گیری از سخنان گه اربارتون رو از دست میدادیم!!! بالاخص که اینجا نه از حلوای نذری خبریه و نه از افطار مفت.....شرمنده.....
   بنیان اسلام عزیز, انقدر لرزون و شل و وله که با تارموی خانمها هم بلرزه میفته. چند سال پیش بود که با کاریکاتورهای چند تا کاریکاتوریست دانمارکی, اساس اسلام بلرزه افتاد....لول....


   "داعش هم ساخته دوستانی هست که از اسلام گزیده شدند و لاغیر.."


   عجب!!!!!!حالا دیگه "جهادیست" های دنیای عرب, از اسلام گزیده شدند؟؟؟؟!!!!! به این میگند "تردستی" به توان هزار.....شما با این همه مهارت و تردستی تا حالا کجا بودی که جای دیوید کاپرفیلد رو بگیری....لول....

   "خوبه که همه در همه جا یه سری بازو واسه پیشبرد اهداف دارند...
   بازوی خوبی نیستی جانم..."


   حاج آقا, خیلی داری مقطع حرف میزنی......ما که چیزی نفهمیدیم. ارتباط کلام از دستتون در رفت حاج آقا. لطفا سر مبارکتون رو از روی منقل شیره بردارید و یک نفسی بکشید تا ما هم بفهمیم شما داری چی میگی.....لول....

   حذف
 4. چی کشیدن اجداد ما
  دیگه پرستیدن خدا به تنها ی کفایت نمیکنه حتمآ باید یک دین را اختیار بگیری
  تا یک دشمن داشته باشی تا جنگ همیشه باشه تا یاغی ها سرگرم باشن مظلومین کشته بشن
  اسلحه سازه ها پولدارتربشن
  واحمقها با توهمات خود سرگرم باشن بجای اختراع

  پاسخحذف
 5. ویران کردن ابادتگاهای دیگران

  پاسخحذف
 6. حالم از اینکه مسلمونم به هم میخوره.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.