دوشنبه، تیر ۱۶، ۱۳۹۳

این اسمش اصلاحات نیست، این دعوای دو گروه از دزدان سرگردنه است! از چنگیز و دار و دسته اش، نمی توان توقع بهبودی و اصلاح داشت!

شگفتا، سران این رژیم خونخوار، در سایه نبود آزادی بیان در ایران، به چه راحتی با کلمات بازی می کنند، و مردم را بازی می دهند.

اصلاح طلب به معنای کسی است که در صدد بهبود و اصلاح امور است، جنایتکارانی مانند رفسنجانی، خاتمی و یا حسن روحانی، در پی اصلاح نیستند...!

ببینید که اختلاف نظر آنها با خامنه ای بر سر چه چیزی است؟ خامنه ای می گوید که تنها خود من اجازه غارت ایران دارم، اما اصلاح طلبان می گویند باید اجازه بدهی ما نیز در غارت ایران، شریک باشیم...!!

این اسمش اصلاح نیست، این اسمش دعوای دو دسته از دزدان است...!

تصور کنید که کاروانی در حال گذر است، و دو دسته از دزدان سر می رسند، باور کنید که هیچ کدام از این دو دسته دزد، در پی بهبود نیست، بلکه تنها هدف هر کدام، غارت آن کاروان است...!

حکایت دزدی به نام هاشمی رفسنجانی است، چون با خامنه ای دعوا دارد، اسم دار و دسته خودش را «اصلاح طلب» گذاشته است..!

این سو استفاده از نام اصلاحات است، افرادی چون خاتمی و یا رفسنجانی و یا روحانی، دنبال بهبود این مملکت نیستند، آنها به حاکمیت مردم بر مردم اعتقاد ندارند...

یادمان باشد، همین حسن روحانی، در ادامه جنگ خانمان سوز بین ایران و عراق، نقش اساسی بازی کرده و معاون رفسنجانی (رییس اتاق جنگ) بوده است. یا در قضیه قیام دانشجویان در هیجده تیر، نقش اساسی در سرکوب دانشجویان بازی کرده است، حال چنین آدم پلیدی، چه اصلاحی میخواهد انجام دهد؟!

اگر در ایران آزادی بیان وجود داشته باشد، مطبوعات به این موضوع ساده می پردازند، و اینجاست که علت مخالفت سران رژیم، با آزادی بیان مشخص می شود..! 

----نوشته دیگر این چند روزه:


۴ نظر:

 1. در یک حکومت دموکرات و قانون مدار ماکزیمم شغلی که حسن روحانی میتواند داشته باشد امامت مسجد یا روزه خوانی هستش (همان شغلی که آخوند ها در جوامع غربی دارند) پس یک آخوند شپشو که زیره سایه ی همین حکومت به شغل ریاست جمهوری دست یازیده مسلما کوچکترین حرکتی که سبب براندازی یا حتی اصلاح این حکومت باشه نخواهد کرد .

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. :)))))))

   "روزه خوانی"؟! دم شماها گرم ... اون از تحلیل های تحلیگ کر لاطائلات نویس ِ این وبلاگ، این هم از سوادِ نظراتِ مخاطب هاش!

   حقا که در و تخته خوب با هم جفت و جور شدید!

   فعالیت کنید!

   به داوکینز قسم، نیازمنده مُبرمِ خنده هستیم! هیچکس هم مثل شما نمی تونه خوب ما رو بخندونه!

   حذف
  2. حاج آقا به موت قسم, به عبای قهوه ای روحانی قسم, بنده هنوز حوزه ی جهلیه نرفتم تا املای این خزعبلات اسلامی رو یاد بگیرم, شما خودت به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر بنده رو عفو کن.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.