جمعه، تیر ۱۳، ۱۳۹۳

آقایان اصلاح طلب؛ آیا اینقدر شرف دارید که خود را به اندازه فرمانده ناو آمریکایی، در سرنگونی هواپیما، مقصر بدانید؟!

هنوز بعد از بیست و شش سال، وقتی به یاد می آورم که هموطنان من، وقتی سوار یک هواپیمای مسافربری هستند،  قربانی حمله موشکی شده اند، خونم به جوش می آید و خشمی وجودم را فرا می گیرد. چگونه است که یک ناو جنگی، در حالی که در اوج قدرت است، و به پیشرفته ترین سلاح ها مجهز است، به خود اجازه می دهد به یک ناو مسافربری حمله کند؟!

داستان سرنگونی هواپیما را همه ما می دانیم، ناو جنگی  آمریکایی به تصور اینکه این یک هواپیمای اف چهارده  است، از روی کانال نظامی چندین بار به این ناو اخطار داده بوده، و وقتی پاسخی نمی شنوند، تصور می کند که این هواپیما قصد حمله دارد، و به او شلیک می کند. متاسفانه خلبان هواپیمای مسافربری، هیچ یک از این اخطارها را نشنیده بود، چون اصولا هواپیمای مسافربری، اخطارهایی که روی موج نظامی رد و بدل می شود را نمی تواند دریافت کند.

اکنون که به این فاجعه می اندیشم، بیش از آنکه فرمانده احمق آن ناو آمریکایی را مقصر بدانم، سران رژیم در آن زمان (اصلاح طلبان کنونی) را مقصر می دانم.

اجازه بدهید دلایل خود را به شرح ذیل عرض کنم:

یک- مگر نه آنکه با حمایت خمینی (امام راحل اصلاح طلبان)، انقلابیون به سفارت آمریکا حمله کردند؟! خود را به جای مردم آمریکا بگذاریم، وقتی که سران یک رژیم، به سفارت یک کشور که هیچ دفاعی ندارد، حمله می کنند، با یک ناو جنگی چه می کنند؟!

دو- مگر نه آنکه رژیم ایران در عملیات های تروریستی متعدد، چون حمله به سفارت آمریکا در بیروت نقش داشته است؟

سه- مگر نه آنکه سران رژیم، برای عملیات های تروریستی، جنایتکاران خود را به اسم بازرگان و مهندس و دانشجو به خارج از ایران گسیل می کردند؟

چهار- مگر نه آنکه قبل از این حمله موشکی، رژیم ایران در مسیر کشتی های تجاری مین گذاری کرد؟!  وقتی کی رژیم با کشتی غیر نظامی چنین می کند، با کشتی جنگی چه می کند؟

پنج- مگر نه آنکه همان زمان، هزاران ایرانی شکنجه می شدند و کشته می شدند؟! مگر نه آنکه ماشین ترور رژیم، بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت بود؟!

شرایط را از دیدگاه آمریکایی ها ببینید، وقتی با رژیمی طرف هستیم که چنین بی رحمانه، دست به هر جنایتی می زند، طبیعی است که از ترس، هواپیمای مسافربری آنها را هواپیمای جنگی می بینند..!

هیچ چیزی توجیه گر فاجعه رخ داده نیست، اما اگر نیک بنگریم، نقش و تقصیر رژیم ایران، صدها برابر پر رنگ تر از فرمانده احمق آن ناو آمریکایی است.

هیچ چیزی نمی تواند توجیه گر این عمل زننده دولت آمریکا باشد که به فرمانده آن ناو، مدال شجاعت داد، ما باز این عمل زننده، دلیل نمی شود که ما چشم بر جنایات رژیم ببندیم.

براستی، چه کسی نام ایران را اینچنین با ترور و آدم کشی همراه کرده است؟!

آیا سران اصلاح طلب  و آن امام راحلشان که در آن زمان، قدرت را در دست داشتند، در طراحی و اجرای عملیات های تروریستی رژیم، نقش بازی می کردند، جنگ خانمان سوز را ادامه می دادند، دستور به کشتن نویسندگان و شهروندان کشورهای دیگر می دادند و ... و  هزار کثافت کاری دیگر انجام می دادند، در رخ دادن این فاجعه نقش اساسی بازی نکرده اند؟!

من سوالی از اصلاح طلبان دارم، از همان هایی که هزار و یک ادعا دارند، چرا هیچگاه ناو آمریکا، به یک هواپیمای مسافربری فرانسوی حمله نکرده است؟! دلیل ساده است، چون هیچ گاه رییس جمهور فرانسه بر طبل جنگ و ترور  نکوبیده است...!

این شما و امام راحل شما بود که در آن ده سال اول انقلاب، شرایط وقوع چنین جنایتی را فراهم کرد، تقصیر شما اگر بیشتر از فرمانده ابله آن ناو آمریکایی نباشد، کمتر نیست...!


----نوشته دیگر این چند روزه:۳ نظر:

 1. خودتان هم می دانید که هیچ ربطی به اصلاح طلبان نداشت این جملات!منتهی برایمان سوال است که الان مواضع احمدی نژادراتقویت کردیدیا محافظه کارهارا؟چون انصافااپوزیسیون که قاعدتافقط یک جناح خاصی که ازقضافعلامحبوبیت بالایی هم داردوقراراست خرابکاریهای سارقین مسلح راجبران نمایدنمی کوبد.باهمه مشکل دارد!

  پاسخحذف
 2. خودتان هم می دانید که هیچ ربطی به اصلاح طلبان نداشت این جملات!منتهی برایمان سوال است که الان مواضع احمدی نژادراتقویت کردیدیا محافظه کارهارا؟چون انصافااپوزیسیون که قاعدتافقط یک جناح خاصی که ازقضافعلامحبوبیت بالایی هم داردوقراراست خرابکاریهای سارقین مسلح راجبران نمایدنمی کوبد.باهمه مشکل دارد!

  پاسخحذف
 3. شخصی که مورد اعتماد من است دو سه روز پس از سقوط هواپیمای مسافری ایرانی، برایم تعریف کرد که بلافاصله پس از سقوط هواپیمای مسافری، دو عدد هواپیمای جنگی ایرانی در فرودگاه بندر عباس بزمین نشستند و او با ناراحتی به فرماندهان ارتشی فحش می داد. پرسیدم چرا؟ او گفت اینها دو تا هواپیمای جنگی را در دو طرف هواپیمای مسافری و همراه آن کرده بودند که ناو امریکائی را فریب دهند و به ناو جنگی امریکا در سایه هواپیمای مسافری نزدیک شوند که شناسائی شدند. و چون هواپیما های جنگی می توانند به بینند که به آنها شلیک شده است، از دو طرف هواپیمای مسافری به پائین شیرجه رفته و از محل فرار کردند. اما چون موشک از طرف ناو جنگی به سمت هواپیمای جنگی شلیک شده بود، موشک ها که هدایت حرارتی می شوند به سمت موتور های هواپیمای مسافری که حرارت زیادی تولید می کند رفته اند که باعث سقوط هواپیمای مسافری شدند...
  آقایان خیال می کردند پس از آن که به ناو صدمه زدند، با سرو صدای زیاد تبلیغ می کنند که دیدید ما امریکا را به زانو در آوردیم و امریکا نمی تواند هیچ غلطی بکند ولی تیرشان به سنگ خورد و مدت کوتاهی پس ازآن مجبور شدند که جام زهر را بخورند و به احتمال زیاد فشار بهشون وارد شد،... وگرنه موضوع را برای مردم علنی خواهند کرد که آبرو ریزی و بی اخلاقی آقایان را نشان می داد.
  فرمانده ناو در توضیحاتش می گفت که موتور هواپیمای جنگی فرکانسی تولید می کند که با موتور هواپیمای مسافری فرق دارد و ما فرکانس موتور های هواپیمای جنگی را دریافت می کردیم و بعد از اخطار های لازم، مجبور شدیم شلیک کنیم. ارتش امریکا هم در جریان کار قرار گرفت و موضوع که برایشان
  روشن شد، فرمانده ناو را در کار خودش تایید کردند و بیخود هم مدال شجاعت به فرمانده ناو ندادند.
  از نظر ما که مسافران مان کشته شدند این عمل بسیار دردناک است و عاملان آن را محکوم می کنیم، مشکل اینجاست که عاملان این حادثه آقایان خود ما بودند.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.