جمعه، تیر ۰۶، ۱۳۹۳

با حکم دادگاه، خامنه ای برای تمدید وبسایت خودش، باید ابتدا به خانواده قربانیان علمیات های تروریستی، خسارت بدهد!

روزنامه اسراییلی هارث، گزارش داده است که خانواده قربانیان عملیات های تروریستی رژیم اسلامی، در صدد توقیف تمامی دامنه های اینترنتی متعلق به رژیم و سران آن هستند...!

اخیرا دادگاهی در آمریکا به مصادره مجوزهای اینترنتی و نام دامنه وبسایت‌های متعلق به ایران، سوریه و کره شمالی حکم داد تا پول حاصل از آن به خانواده‌های آمریکایی و اسرائیلی تعلق گیرد که گفته می‌شود قربانیان اقدامات تروریستی این سه کشور هستند. برای تمدید دامنه هایی که آخرش آی ار است، مانند لیدر آی ار (یعنی سایت خامنه ای)، باید به شرکت آیکان، پول پرداخت کرد، و حال با حکم دادگاهی در آمریکا، این پول به قربانیان جنایات رژیم پرداخت می شود..!!
به دیگر عبارت، از این به بعد، دیگر سران رژیم نمی توانند وبسایت شخصی داشته باشند...!!

نباید فراموش کرد که به نوعی، مالکیت اینترنت، در اختیار آمریکایی ها است، و یادم است که یکبار یکی از مقامات آمریکا، گفته بود که استفاده از اینترنت، حق نیست، بلکه یک امکانی است که دولت آمریکا به دیگران می دهد (نقل به مضمون).

در اینجا، باید به سران رژیم و امثال خامنه ای یادآوری کرد که شما نمی توانید در کشورهای غربی، بمب گذاری کنید، آنها را بکشید، بعد بخواهید از دستاوردهای فنی آنها (مثلا اینترنت) برای پخش صور قبیحه، یعنی عکس بوزینه ای چون خامنه ای استفاده کنید...!


----نوشته دیگر این چند روزه:نبود مدارا، آغاز ستمگری است! مدارا، به معنای پذیرش دیگر انسان ها به عنوان افرادی برابر با خود؛ و اعطای حقوقی برابر با خود، به آنها است!
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.