سه‌شنبه، خرداد ۲۷، ۱۳۹۳

سرمایه گذاری همزمان رژیم بر روی حزب الله لبنان و مدل های نیمه برهنه در لبنان...! / اندوه لبنان کشت مارا..!

رادیو فردا گزارش داده است که: 
"ميريام کلينک، مدل و خواننده لبنانی، با برهنه شدن و ايستادن پشت پرچم ايران، حمايت خود را از تيم ملی فوتبال ايران در رقابت‌های جام جهانی اعلام کرد."
 


نکته های زیر قابل توجه است: 

این خانم خواننده، اصولا فاقد صدای خوب است، ایشان قبلا یک مدل بوده اند که بعضا به صورت کمی تا قسمتی برهنه به جلوی دوربین می رفتند. صد البته که هر انسانی حق دارد برهنه بشود و یا نشود، خصوصا اگر خانم باشد! (چون برخی از آقایان، با برهنه شدن، باعث آزار چشم دیگران هستند!) 

اما نکته اینجاست که ایشان با حمایت حزب الله لبنان (و پول های رژیم ایران) موفق شده اند جای پای خود را در میان هنرمندان لبنانی پیدا کنند..! 

این خانم که به شدت مورد حمایت حزب الله لبنان است، و خودش نیز از حزب الله لبنان حمایت می کند، با کمک پول حزب الله در مرکز توجه قرار دارد..! 

حال این خانم، به صورت لخت پشت پرچم رژیم ایران قرار گرفته، پرچمی که نشان خرچنگی الله را دارد! 

نکته ای که حال آدم را بد می کند این است: اگر یک خانم در داخل کشور، بدون اینکه پولی دریافت کند،  لخت می شد، و پرچم رژیم را دور خودش می پیچید، چه اتفاقی رخ می داد؟! مگر نه آنکه فتوای قتل صادر می کردند، و کفن پوشان قم به خیابان می آمدند؟! 

حال چه شده که سران رژیم پول خرج می کنند، تا یک خانم در خارج چنین کند؟! 

چگونه است که رژیم ایران همزمان، هم بر روی حزب الله لبنان سرمایه گذاری می کند، و هم بر روی یک خانم مدل برهنه!؟ یادمان باشد، حزب الله لبنان، یک گروه بنیادگرا، و بسیار معتقد به اصول اسلامی است...! 

در پاسخ به کسانی که می گویند، مگر می شود رژیم اسلامی که به شدت بر اصول شیعه پافشاری میکند، برود و با گروه داعش همکاری کند!؟ فکر می کنم این نوشته مثال خوبی باشد که این رژیم، پایش بیافتد با همه همکاری می کند! یادتان باشد، رژیم ایران در طی جنگ هشت ساله با عراق،  اسراییل تامین کننده اصلی اسلحه برای ایران بود! برای اطلاعات بیشتر، این نوشته را در وبلاگ بنده بخوانید:

 این رژیم بر اساس مخالفت با اسراییل بنا شده است، زمانی که با اسراییل معامله می کند و اینچنین اصول خود را زیرپا می گذارد، چه توقعی می توان برای رعایت اخلاقیات داشت؟!


 ----نوشته دیگر این چند روزه: 

۳ نظر:

  1. بعضی وقتها بعضی از کارای خوب رو ادمای بدی انجام میدن.خدا کنه بغداد سقوط کنه بیفته دست بغدادی:-)و بقول خودش خرده حساباشو با بعضیا صاف کنه.دل ماهم خنک میشه:-)

    پاسخحذف
  2. باسلام من باتوجه به مطالعههایی که داشتم عرض میکنم:بسیاری از جنگها و جنایات دنیا به دلیل مذاهب موجود هست که دامن گیر نسل امروزم شده حکومت جمهوری اسلامی علاوه بر مشکالت اقتصادی وسیاسی برایه ما دارایه مشکل امنیتی هم شده..... که تغییر حکومت هم دیگر چیزی را حل نخواهد کرد... ماهمه دامن گیر مذاهب و خرافات اجداد و نیکانمان شداییم که امروزه جز دیواری برایه رسیدن به هدف هایی ما چیزی نداشته که اکنونم باید تنمان بلرزد که دیگر امنیتی نداریم چون در گوووووووشمان اذان گفتن..... به امید فرداییی عاریی از خرافات پوچ و دامن گیر

    پاسخحذف
  3. دوست گمنام عزیز انقد ساده لوح نباش...وقایعی که امروز در عراق اتفاق میافتد تله ای است که اسراییل برای ملاها و تجزیه ایران گذاشته!!

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.