شنبه، خرداد ۰۳، ۱۳۹۳

نکاتی از اختلاس سه هزار میلیارد تومانی که کمتر به آن توجه شده است...!


یک- ارزش اختلاس، بسیار بیشتر از سه هزار میلیارد است، ارزش آن بر اساس قیمت دلار، بیش از ده هزار میلیارد تومان است...!

دو- در تصادفات جاده ای کشور، سالیانه بیش از سی هزار نفر کشته می شوند، اگر این مبلغ فوق به صورت صحیح در این بخش هزینه شود، آمار تصادفات جاده ای به کمتر از ده هزار نفر می رسد..!

سه- نفر اصلی این اختلاس، شخصی به نام محمد جهرمی است. ایشان داماد ناطق نوری هستند، و به دلیل حضور ناطق نوری به عنوان رییس دفتر بازرسی رهبر، و همینطور ارتباط نزدیک محمد جهرمی با مجتبی خامنه ای، کسی جرات نکرده سراغ محمد جهرمی برود. اما مه آفرید خسروی، فورا اعدام می شود...!! (لینک منبع)

چهار- برنامه هسته ای رژیم، بیش از سیصد برابر این اختلاس، به اقتصاد کشور ضرر وارد کرده است!!

پنج- رژیم ایران معادل همین مبلغ اختلاس، سالیانه به گروه تروریستی حزب الله لبنان، کمک مالی می کند...!!

پنج- مجتبی خامنه ای، یکی از میدان های عظیم نفتی ایران را به قیمت بسیار بسیار نازلی به یک شرکت چینی واگذار کرده است. ضرر آن معامله یکصد برابر این اختلاس است...! (منبع)

شش- ضرر مدیریت غلط رژیم بر ایران، چهار هزار برابر بیش از این اختلاس است (می توانید خودتان در این لینک، حاصل محاسبه را ببینید).

هفت-  البته این اختلاس، سود زیادی برای ایران نیز داشت. یکی از این افراد دزد که رییس کل بانک ملی بود،  به کانادا فرار کرد، و  رژیم ایران، تلاش کرد که او را از طریق اینترپل به ایران بازگرداند. آقای خاوری وارد معامله با مقامات کانادا شد، و در قبال اینکه او را به ایران تحویل ندهند،  اطلاعات مهمی چون نحوه پول شویی مقامات رژیم ایران را به مقامات کانادایی لو داد...!  ( این نوشته را بخوانید)

در خاتمه، نکته با مزه اینجاست: 
تمایم سران رژیم دزد هستند، و حتی به صورت استثنا، نمی توان کسی را در این رژیم یافت که دزد نباشد...! برخی مانند هاشمی رفسنجانی، زرنگ هستند و بعد از سی سال دزدی، کسی جرات نمی کند سراغشان برود، و یا حتی آنها را افشا کند، اما برخی مانند مه آفرید خسروی، زود دستش رو می شود و پای چوبه دار می رود..!! 

۳ نظر:

 1. asle in Ekhtelas 3000Milliard DOLAR!!! nist-Chenin sarmaaye i dar keshwar wojood nadarad. lotfan tashih befarmaid chon baghie harf hayetan ham digar bawar kardani be nazar nemiad. Merci

  پاسخحذف
 2. پروفسور
  اولا اختلاس 3 هزار میلیارد تومن بوده
  ثانیا اگر فرض کنیم این مطلب کذایی شما درست باشه و مبلغ 3 هزار میلیارد دلار باشه بازم باید ضرب در 3 هزار تومن کنی تا معلوم بشه چند تومنه.شما به جای اینکه ضربدر 3000 منید ضربدر 3 کردید
  برادر برگرد از اول ابتدایی یه بار دیه ریاضی رو شروع کن بخون

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. گرامی
   شما چه جوگیر شده ای ...!!
   سه جای مطلب گفته شده سه هزار میلیارد تومان، یک جا اشتباها دلار نوشته شده است.
   در مکاتبات دیپلماتیک نیز اشتباه تایپی اینچنینی پیش می آید...،

   خواننده باید عاقل باشد، و خلاصه اینکه فهمیدن و حدس زدن اینکه این یک اشتباه تایپی بوده، چندان کار سختی نیست...!!

   به عنوان مثال، خود شما در خط آخر کامنت، دیگه را «دیه» نوشته اید...!!

   جو گیری نیز اندازه دارد.

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.