پنجشنبه، اردیبهشت ۲۵، ۱۳۹۳

خیر آقای کروبی، تنها انتخابات اخیر فاسد نبوده، همه انتخابات (از جمله آن انتخاباتی که خود شما رای آوردید!) فاسد بوده است!

مجاهدین خلق را در نظر بگیرید، در این سی سال گذشته،  هیچ گروه سیاسی به اندازه آنها زندانی و کشته نداده است، اما آیا اینکه شخصی در زندان است، باعث می شود حرف او درست قلمداد شود؟!

حال حکایت آقای کروبی است، حقوق انسانی ایشان زیر پا گذاشته شده و ایشان به صورت غیرقانونی در منزل خود زندانی شده اند. اما آیا چون ایشان زندانی سیاسی هستند، باید تمامی حرف  های ایشان را چشم بسته پذیرفت؟!

به گزارش رسانه ها، محمد حسین کروبی از قول پدرش نوشته است که وی همچنان بر مهندسی انتخابات سال ۸۸ تأکید داشته و گفته است: «بعد از ارتحال امام٬ اربابان قدرت٬ جمهوریت نظام را پای منافع جناحی و شخصی‌شان ذبح نمودند و در تمامی انتخابات‌ها با رد صلاحیت افراد و جابجایی آرای مردم و دخالت نیروهای غیر مسئول اعم از امنیتی و نظامی٬ عملا آرا را مهندسی می‌کردند. اندک انتخاباتی هم که سالم برگزار شده بود، بنا به شرایطی از دست حاکمیت خارج شد.

بر پایه نقل قول فوق، آقای کروبی انتخابات احمقانه ای که در دوران خمینی برگزار شده است را قانونی و مشروع می داند، که این حرف غلط و دروغی است.

تمامی انتخاباتی که در این سی ساله برگزار شده،  فاقد مشروعیت بوده است. ذکر این نکته ضروری است که در تمامی انتخاباتی که این رژیم برای مجلس و ریاست جمهوری و مجلس خبرگان برگزار کرده است، شورای نگهبان با پر رویی تمام، نمایندگان واقعی مردم را فیلتر کرده، و تنها اجازه داده وابستگان به رژیم نامزد انتخابات شوند!!

این اسمش انتخابات نیست، بلکه یک بازی خیمه شب بازی احمقانه است...!

به عنوان مثال، شما اگر در یک ظرف میوه خوری، فقط سیب بگذارید، و بعد به طرف مقابل بگویید من به شما این قدرت انتخاب را می دهم که هر میوه ای که خواستید بردارید، این حرف احمقانه ای است، چون جز سیب، هیچ میوه دیگری در آن ظرف نیست..!

حال حکایت انتخابات فرمایشی و مضحک رژیم است.

تمامی انتخاباتی که رژیم برگزار کرده، از جمله انتخاباتی که در آن آقای کروبی رای آورده و به مجلس راه یافته، فاسد، تقلبی و فاقد مشروعیت است، و نمایندگانی که انتخاب شده اند نیز نماینده واقعی مردم نبوده اند (از جمله آقای کروبی!).

آقای کروبی باید بداند که هیچگاه نماینده واقعی مردم ایران نبوده، و در یک انتخابات واقعی و شرافتمندانه رای نیاورده است. سمت هایی که ایشان داشته اند (از جمله ریاست مجلس)، از طریق انتخابات تقلبی و فرمایشی به ایشان اعطا شده است. 

نوشته دیگر امروز: 
/------/تصادف مینی بوس با هواپیما! / علت سوانح متعدد در فرودگاه های داخل کشور، وجود مافیای تامین قطعات یدکی هواپیما است...! 
  


 نوشته های پیشین: ۴ نظر:

 1. مرگ بر الله
  مرگ بر محمد
  مرگ بر اسلام
  مرگ بر آخوندها (بلند)

  «مسلمانان سابق»

  این جادو را از مغز مان جراحی کنیم
  اگر از آخوند ها متنفریم
  این شعار را تکثیر کنیم

  پاسخحذف
 2. این مرتیکه آخوند حقه باز در دهه سیاه و کثیف ١٣٦٠ تا ١٣٧٠ برای خودش برو بیایی داشت.یادم هست یک دفعه در مصاحبه با روزنامه به عنوان رییس بنیاد شهید گفته بود تعداد شهدا به آن تعداد که میگویند زیاد نیست,اما هیچ وقت تعداد آمار واقعی را اعلام نکرد.اما در سالنامه آماری سال ١٣٦٢ تعداد مرده های سال ١٣٥٧ از ١٣٥٦ و ١٣٥٥ کمتر بود.این هم دروغی از دروغ های کروبی و نظام اسلام دروغی ....

  پاسخحذف
 3. ز این پس بجای واژه نا مانوس انتخابات مهندسی شد.

  بگوئید آرای مردم ملا خور شد.

  پاسخحذف
 4. از این به بعد هر که بگوید انتخابات مهندسی شد به کس فاطمه دختر محمد تازی خندیده است. مهندس که آخوند نمیشود که آرای مردم را بدزدد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.