یکشنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۹۳

بالاترین مقام نظامی رژیم اسلامی ، واقعا نمی توانند تنبانش را بالا بکشد..! (سند تصویری پیوست می باشد!)

یکی از مولفه های هر ارتشی، نظم در آن است. و شاید بهترین جایی که نظم را بتوان ملاحظه کرد، لباس و یونیفرم افراد نظامی و ارتشی باشد.

در عکس زیر، سردار فیروزآبادی، که فرمانده ستاد نیروهای مسلح است، و در حقیقت، فرماندهان سپاه، ارتش و نیروی انتظامی، زیر نظر ایشان کار می کنند را ملاحظه می کنید. 

همانطوری که می بینید، بالاترین مقام نظامی این رژیم، حتی نمی تواند شلوار مبارکش را بالا بکشد، و آنرا درست ببندد..! 

----نوشته دیگر امروز: 
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.