دوشنبه، خرداد ۰۵، ۱۳۹۳

فتوای مرجع تقلید: مرد نمی تواند زنش را مجبور به پوشش حجاب کند، اما می تواند او را زندانی کند تا او مجبور به قبول حجاب شود!

در این فتوا، می توان دید که چگونه در اسلام، به زن به شکل یک کالا نگریسته می شود، و مرد اجازه می یابد همسرش را زندانی کند..! 

پرسش: آیا مرد اجازه دارد که حجاب را به همسر خود تحمیل کند؟پاسخ: مرد نمی‌تواند همسر خود را مجبور کند به رعایت کردن حجاب ولی می‌تواند او را از بیرون رفتن منع کند حتی با حجاب. پس می‌تواند شرط کند که اگر حجاب کامل پوشید حق دارد خارج شود. منبع: سایت آیت‌الله سیستانی

منع کردن زن از خروج از خانه، به معنای این است که در اسلام، این اجازه به شوهر داده شده تا علاوه بر کتک زدن زنان، او را در خانه زندانی کند تا او مجبور به قبول پوشش حجاب شود...!! 

در حقیقت، از نظر اسلام، زن یک کالا است که متعلق به مرد است، و مرد می تواند همانطوری که یخچالش را گوشه آشپزخانه نگه می دارد، زن را نیز در خانه اش حبس کند، و بدون هیچ حکم دادگاهی می تواد به هر مدتی که خواست، همسرش را زندانی کند...!! 

حال ماله کشان اسلامی، ماله به دست می گیرند و استدلال می کنند که این آیت الله قوانین اسلامی را درست نفهمیده است و آنها می دانند و اسلام دین انسانیت و برابری بین زن و مرد است..!! 

----نوشته دیگر امروز: 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.