یکشنبه، خرداد ۰۴، ۱۳۹۳

حکومتی که با یک بوسه و یا هزار چیز دیگر به لرزه می افتد..! و چه شرم آور که مردم ایران هنوز موفق به سرنگونیش نشده اند!

حتما حواشی و جنجالی که از رد و بدل شدن بوسه بین یک پیرمرد نود ساله (!) و لیلا حاتمی را دیده اید. خلاصه ماجرا آن است که یک پیرمرد نود ساله، در حاشیه مراسم سینمای کن، لیلا حاتمی را بوسیده است، و گروهی از سران حکومت، خواستار شلاق زدن به لیلا حاتمی شده اند...!

در اینجا، چند نکته به ذهن آدمی خطور می کند:

الف- این معترضین به بوسه، زمانی که فرمانده نیروی انتظامی، با چهار زن عریان به دام افتاد، کدام قبری بودند و چه غلطی می کردند؟!

ب- این مقامات رژیم، وقتی که در زندان کهریزیک، به معترضین به انتخابات تقلبی، تجاوز می شد، کدام قبری بودند و چه غلطی می کردند؟!
براستی، کدام بدتر است؟ تجاوز یا یک بوسه!؟

اما نکته اصلی چیز دیگری است، این رژیم پر از تناقض، بر روی آب بنا شده و بسیار لرزان است. براستی، کدام حکومت است که به دلیل بوسه یک پیرمرد نود ساله، اینچنین به لرزه درآید؟!

کدام حکومت است که با تایپ چند کلمه توسط یک وبلاگ نویس، اینچنین وحشت زده می شود و او را زیر شکنجه می کشد؟!

کدام حکومت است که با نمایان شدن چند نخ مو، اینچنین به لرزه در آید؟!

هیچ حکومتی چون رژیم اسلامی، لرزان نیست، بماند که بیش از همه، سران رژیم به این بی بنیانی واقف هستند و از آن وحشت دارند.

شرم آور اینجاست که ایرانیان، هنوز موفق نشده اند این رژیم لرزان را سرنگون کنند، و حاکمیت کشور را در دستان خود بگیرند..!

حدیث نقوی روز: 

امام نقی: «به خدا قسم که استحکام رژیم ابوچلاق، از وضوی بعد از خوردن لوبیا نیز کمتر است..!»

منبع: سیره النقی/ نوشته ابن قنبل/
بخش: روبوسی لیلا حاتمی و یک پیرمرد نود ساله و واکنش سران رژیم به آن! /
بخش: خطرات و تهدیدهای امنیتی  حکومت اسلامی و دین اسلام...! 

-----نوشته دیگر امروز: 
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.