شنبه، خرداد ۰۳، ۱۳۹۳

آقای حسن روحانی، آیا شادی حق مادرانی که فرزندانشان حلق آویز شده اند نیز هست؟!/ چرا بیانه شیخ بنفش فارسی نیست؟!

عجب بازی کثیف و مضحکی این رژیم راه انداخته است. یک دسته از سران رژیم، چند جوان کم سن و سال را به دلیل انتشار یک کلیپ رقص، دستگیر می کنند، و بعد حسن روحانی، رییس جمهور منتخب خامنه ای با پر رویی توئیت منتشر می کند که: «شادی حق مردم است ما نباید در مورد رفتارهایی که باعث خوشی می‌شود سخت‌گیرانه برخورد کنیم»

از آن طرف، طرفداران حسن روحانی، موج تبلیغاتی راه می اندازد تا از حسن روحانی، یک قهرمان بسازد و اینکه مثلا گفته شادی حق مردم است، را یک اتفاق بزرگ نشان دهند...!!
حال باید روباه بنفش پرسید، آیا شادی حق مادران نیز هست؟ آیا مادران این جامعه مصیبت زده نیز «مردم» محسوب می شوند؟! آیا مادری که شاهد حلق آویز کردن جگر گوشه اش است،  هیچگاه روی شادی خواهد دید؟!

ببخشید، فراموش کرده بودم که روباه بنفش، زنان را «نصفه» محسوب می کند، و از نظر او و دیگر سران رژیم، ارزش زن نصف مرد است...، پس لابد از نظر او، زنان اصلا جزو مردم به حساب نمی آیند...!!

تمامی بازی روباه بنفش، ساختن یک چهره لطیف از این رژیم جنایتکار، نزد غربی ها است، به همین علت هم او به زبان انگلیسی تویئتر خودش را منتشر می کن...!

باید از او و طرفداران اسهالات ( ببخشید، اصلاحات درست است؛ اشتباه تایپی بود)، پرسید که اگر حسن روحانی واقعا به حرف خودش معتقد است، چرا دفتر رییس جمهور، بیانیه رسمی به زبان فارسی نمی دهد؟!

جواب مشخص است، حسن روحانی و دیگر سران این رژیم، تنها در پی بازی با افکار عمومی دنیا و افکار عمومی مردم داخل کشور هستند...!

حسن روحانی، نقش مستقیمی در ادامه جنگ داشته است، تنها در عملیات مضحک کربلای پنج، شصت و پنج هزار جوان ایرانی سلاخی شدند، آنهم برای اینکه ملایان، می گفتند راه قدس از کربلا می گذرد و برای اینکه بتوانند قدس را آزاد کنند، می خواستند اول عراق را تسخیر کنند..! (این نوشته را بخوانید

باید از حسن روحانی پرسید، آیا مادر این شصت و پنج هزار جوان سلاخی شد، حق و بهره ای از شادی داشته اند؟!

تصویر رفسنجانی و معاون او (حسن روحانی) هنگام صدور فرمان آغاز عملیات کربلای پنج


نزدیک سی سال از آن فاجعه کربلای پنج گذشته است، باید از حسن روحانی پرسید، آیا فکر می کنی این مادران فلک زده،  هیچگاه در این سی ساله، رنگ شادی را دیده اند؟!

دروغگویی و وقاحت و بی شرمی، عصاره خون سران این رژیم است، خواه چه اصلاح طلب باشند، و چه محافظه کارانی چون خامنه ای...!

سی و پنج سال است که کشور ما را به یغما می برند، جوانان را می کشند، شکنجه می کنند، میلیونها ایرانی را تحقیر می کنند و در فقر نگه داشته اند، بعد به زبان انگلیسی توئیت می کنند که شادی حق مردم است...!!

 این نوشته خورشیدنشان عزیز را نیز بخوانید: حقه بازی! در باب حساب توئیتر حسن روحانی و شرکا....
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.