پنجشنبه، اردیبهشت ۲۵، ۱۳۹۳

تصادف مینی بوس با هواپیما! / علت سوانح متعدد در فرودگاه های داخل کشور، وجود مافیای تامین قطعات یدکی هواپیما است...!

امروز تصویری در صفحه فیسبوکی «ایران چه خبر» منتشر شده بود که در آن، به تصادف یک مینی بوس با هواپیما (!)، در  فرودگاه شیراز پرداخته شده بود.

چیزی که نمی توان منکرش بود، حماقت و بلاهت مدیران بی کفایت رژیم است، و صد البته که تحت مدیریت الله اکبر، توقع بیشتری نمی توان داشت، و وجود حوادث احمقانه اینچنینی، عجیب نیست.

اما برای درک حوادث رخ داده،  نکته دیگری که باید به آن توجه شود، مافیای پشت پرده تامین قطعات یدکی هواپیما است.

به دلیل تحریم های آمریکا، هیچ شرکت هواپیمایی قطعات یدکی به ایران نمی فروشد. از آن طرف، به  دلیل تحریم های بانکی، حتی اگر خود بویینگ هم بخواهد قطعه ای به ایران صادر کند، نمی تواند پولش را بگیرد...!

در اینجاست که مافیای قاچاق سپاه در داخل و خارج از ایران، وارد کار می شود، و قطعات یدکی را چند برابر قیمت جهانی، به شرکت هواپیمایی می فروشد و پول کلانی به جیب می زند.

حال بخشی از این مافیا، برای اینکه مصرف این قطعات بالاتر برود، و پول بیشتری به جیب بزند، تصادفات ساختگی نیز ایجاد می کند!!

هر چند ممکن است برخی از این تصادفات، در اثر مدیریت بی کفایت سران رژیم باشد، اما بخشی از این سوانح، تصادفات ساختگی است! 

در یکی از گزارش های دیپلمات های آمریکایی که در ویکی لیکس منتشر شده بوود، گزارشی وجود داشت در مورد تحریم ها، و اینکه بیشتر از همه، مافیای سپاه از آن سود می برد، چون از قدیم یک شبکه عظیم برای قاچاق کالاهای متعدد داشته اند. (گزارش ویکی لیکس)۳ نظر:

  1. اشکالی نداره در عوض اسلام داریم....

    پاسخحذف
  2. تصادف مينى بوس با طياره چيزى نيست كه هر روز در فرودگاههاى ما اتفاق بيفته. پس اين قضيه ساختگى بودن در اصلش شكه.

    اما نيازى به تصادف ساختگى نيست. اكثر قطعات هواپيما عمرشون محدوده و برادران قاچاقچى براى پول در آوردن نيازى به اين گونه شامورتى بازيها ندارند.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.