سه‌شنبه، اردیبهشت ۲۳، ۱۳۹۳

بی بی سی: یکی از خطرات زندانی کردن مسلمانان تندرو، این است که جنایتکاران زندانی را تبدیل به مسلمانان تند رو می کنند!

برنامه مستند پانورما، این هفته به این موضوع پرداخته که زندانی کردن مسلمانان تندرو، چه خطری می تواند برای جامعه داشته باشد؟!

دو نکته مهم وجود دارد، اول اینکه بیشترین تعداد مسلمانان تند رو، در زندان های بریتانیان جمع شده اند، و از طرف دیگر، دیگر زندانیان، معمولا مجرمان خطرناکی هستند که در صورت پیوستن به گروه های تندرو اسلامی، خطر آنها را افزایش می دهند!

به عنوان مثال، یک مجرم  زندانی که به جرم دزدین ماشین با توسل به سلاح و بعد تهدید پلیس با تفنگ، به هشت سال زندان محکوم شده بود، در زندان مسلمان شده بود، چون در شرف آزادی بود،  افراد متهم به حمایت از تروریست، به جلوی درب زندان، به استقبالش رفته بودند.

خطر اینجاست، وقتی تروریست ها را به زندان می اندازند، آنها از وقتی که در زندان به سر می برند، استفاده بهینه کرده(!) و زندانیان بعضا خطرناک را مسلمان می کنند...!!

یکی از روش های دیگر جذب افراد مجرم و زندانی توسط مسلمانان تند رو زندانی، تشکیل گنگ در زندان است. زندانیان جدید الورد، چون احساس نا امنی می کنند، به این گنگ ها می پیوندند، تا مورد حمایت آنها قرار بگیرند.

این گروه های تروریستی معتقدند که باید دمکراسی برچیده شود، و قوانین اسلامی جایگزین قوانین جاری بریتانیا شود...!

و این نحوه گسترش اسلام عزیز است...!

عزیزانی که ساکن بریتانیا هستند، می توانند این برنامه را در اینجا ملاحظه بفرمایند.

این ویدیو را قبلا برای سایت تد ترجمه کرده بودم، و به این نکته می پردازد که چگونه طالبان به عضوگیری می پردازند. در آنجا نیز می بینیم که طالبان به سراغ آسیب پذیرترین بخش جامعه، یعنی کودکان می رود. حال در بریتانیا، مسلمانان تندرو اجازه ندارند که کودکان را بدزدند و به اردوگاه های آموزشی خود ببرند، لذا یک گروه آسیب پذیر دیگر را یافته اند!!

نکته اساسی این است، چون مسلمانان تندرو به خوبی می دانند که نمی توانند افراد فرهیخته را به دین اسلام ترغیب کنند، لذا به سراغ بخش نادان و مجرم جامعه می روند که در زندان است، و در ضعیف ترین حالت ممکن به سر می برد.
نوشته های پیشین: 

۱ نظر:

 1. - ** کابوس حکومت اسلامی انتقام وحشتناک مصدق از مردم ایران **

  مصدق که پس از کودتای ٢۵ مرداد سال ١٣٣٢ توسط او و فاطمی با محاکمه در دادگاه نظامی به زندان و تبعید محکوم شده بود تا زمان مرگش در اسفند سال ١٣۴۵ مشغول تحریک و سازمان دهی اسلامیون برای نابودی ایران و مردم آن بود:

  ١- همکاری نزدیک و جلسات مشترک جبهه ملی با اسلامی ها بازرگان و مجاهدین خلق و تحریک آنها به تشکیل سازمان مسلحانه ( ۱۱ دی ١٣۴۴ سازمان مخفی مجاهدین خلق ایران شکل می‌گیرد).
  ٢- عدم پشتیبانی مصدق از حق رای زنان در سال ١٣۴١ و مخالفت افراد عضو جبهه ملی در آن زمان مثل بازرگان و مخالف شرع خواندن حق رای زنان توسط آنها.
  ٣- پشتیبانی و ارتباط مصدق و دادن جایزه به افرادی مانند رفسنجانی در مورد نوشتن کتاب در مورد تروریستهای عرب.
  ۴- فئودال بودن مصدق و جبهه ملی ها و آخوندها و مخالفت با اصلاحات ارضی ( مصدق و مادر و دایی اش از بزرگترین فئودالهای ایران بودند ویکیپدیا )
  ۵- تز دکترای مصدق رهبر ( ضد استعماری و آزادیخواه بزرگ دنیا !!!! ) در سویس “ارث در اسلام” بود. موضوع دیگری در جهان گیر نیاورده بودند.
  ۶- همکاری مستقیم جبهه ملی در به روی کار آوردن آخوندها و بعد از آن. (وزرای خمینی از جبهه ملی بودند )
  ٧- آخوند ها هیچ گاه حال کار کردن و حکومت کردن نداشتند و هنوز هم ندارند اما جبهه ملی ها زیر پایشان نشستند و آنها را تحریک کردند. و تنها کار آخوندها این بود که لنگ ظهر بیدار شوند و پس از ناهار و نماز تا عصر بخوابند و بعد بروند مسجد نماز شب بخوانند و پولی چیزی جمع کنند و بروند خانه بخوابند. ( حتی از تنبلی پنج وعده نماز عربهای را سه وعده کرده و حتی اجبار در نماز جماعت در مسجد را برداشته اند. بیچاره عربهای بیچاره که باید روزی پنج بار با ماشین و پیاده برای نماز خواندن به مسجد بروند. ( آخوند ها هنوز در دولت و مجلس در حال چرت زدن هستند).
  ٨- جبهه ملی های ضد استعماری همه در انگلیس و آمریکا ولو هستند معلوم نیست مشغول مبارزه ضد استعماری هستند یا ماموریت شان دیگر تمام شده است؟؟؟؟؟
  ٩- جبهه ملی ها هنوز هم حکومت آخوند ها را بر حکومت شاه ترجیح میدهند.
  ١٠- هنوز هم خانمهای جبهه ملی با لچک در میهمانی ها حتی در لوس آنجلس حاضر میشوند. ( اعتقاد عمیق به آخوندها)
  ١١- کسی عکس زن مصدق را دیده؟؟؟؟ یا اونهم مثل زنهای آخوندها در حرم سرا بود؟؟؟.( آقای دکتر!!!! آزادیخواه!!!!)
  ١٢- عکس مصدق در لباس آخوندی

  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Mohammad_Mosaddeq,_Ahmadabad,_ca_1965_-_2nd.jpg

  ١٣- جبهه ملی ها در زمان شاه به همه اطلاعات سیاسی اقتصادی و فرهنگی و همچنین به کتابهای دست اول و خود آخوندها دسترسی داشتند پس نمیتوانند بگویند ما اشتباه کردیم.

  _ ای هموطن جبهه ملی که جایگاه فئودالی و آخوندی نداری و با استعداد خودت پیشرفت کرده و تحصیل کرده ای ما نباید فریب آخوند ها و فئودالها را بخوریم. بخاطر فرزندان خودت و بخاطر فرزندان ایران این جادوی آخوندی را از مغز فرزندان ایران جراحی کن.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.