دوشنبه، اردیبهشت ۲۲، ۱۳۹۳

خیر آقای مطهری، لکه ننگ این انقلاب شما، کشتن بختیار و ندا بود، کشتار پنج هزار زندانی بیدفاع بود، نه حصر موسوی..!

علی مطهری، نماینده مجلس و فرزند آیت الله مطهری گفته است: حصر موسوی و کروبی، لکه ننگی در انقلاب است...! و گفته این حصر سودی برای نظام ندارد.

باید به آقای مطهری و تمامی آن اصلاح طلبانی که از فرط خوشحالی، به رقص آمده اند، نکات ذیل را یادآور شد:

یک- کل این انقلاب شما ننگ  بوده است! همان زمانی که خمینی گفت توی دهن دولت می زنم و حکومت کاملا قانونی بختیار را سرنگون کردید...!

دو- ننگ این انقلاب شما، ادامه جنگ ایران و عراق بعد از بازپس گیری خرمشهر است. ننگ انقلاب شما، شعار راه قدس از کربلا می گذرد است، همان شعاری که به کشته و مجروح شده یک میلیون انسان انجامید و کشور ایران را به خرابه تبدیل کرد.

سه- ننگ این انقلاب شما، اعمال تروریستی در خارج از کشور است، از بمب گذاری در آرژانتین گرفته تا بمب گذاری در میکونوس، یا ترور بختیار...!

چهار- ننگ این انقلاب شما، آن است که قاتل بختیار به ایران باز می گردد، و به عنوان قهرمان در فرودگاه، مورد استقبال امثال شما قرار می گیرد...!

پنج- ننگ این انقلاب شما، کشتن ندا در وسط خیابان بود.

شش- ننگ این انقلاب شما، تجاوز به زندانیان در کهریزک است...!

هفت- ننگ این انقلاب شما، انتخابات تقلبی و مضحکی است که در آن، نمایندگان واقعی مردم فیلتر می شوند و گوساله هایی چون تو، به عنوان نماینده مردم انتخاب می شوید...!

پی نوشت: 
صد البته که حصر و خانه نشین کردن موسوی و کروبی، نقض آشکار حقوق بشر است و باید فورا خاتمه یابد. اما اعتراض به این نقض حقوق بشر، به معنای آن نیست که ما سی سال جنایت رژیم را نادیده بگیریم و تصور کنیم تنها لکه ننگی که به دامان این رژیم است، همین حصر موسوی و کروبی است...! 

این رژیم هزاران جنایت کرده، که حصر موسوی و کروبی، یکی از کوچکترین آنها است...! 

اصلاح طلبانی که رویای حضور مجدد در حاکمیت (بخوانش غارت ایران) در سر می پرورانند، با وقاحت تمام تلاش می کنند تمامی اختلافات مردم با رژیم را به رفع حصر موسوی و کروبی تنزیل دهند..! این بی حرمتی آشکار به خون های ریخته شده، از جمله خون ندا و سهراب است...! 


نوشته های پیشین: 

۸۳ نظر:

 1. مرگ بر الله
  مرگ بر محمد
  مرگ بر اسلام
  مرگ بر آخوندها (بلند)

  «مسلمانان سابق»

  اگر از آخوند ها متنفریم
  این شعار را تکثیر کنیم

  پاسخحذف
 2. چرا به اسلام و دین مردم توهین میکنید این از بی قیرتی خودمون دین از سیاست جداست خرف دهنت بفهم بزن بی عقل

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ایران را دو ارتجاع کمونیست و مسلمیست نابود کردند نه شاه.
   فکز نکنید که چرندیات کسانی همچون شما که از چپی های حامی حکومت آخوندی، یا مذهبی های دور افتاده از حکومت آخوندی هستید در درون ما فرزندان ایران زمین تاثیری دارد.
   ما همانند شما مغز خر نخورده ایم که برای شوروی یا انگلیس دم تکان بدهیم و نوکری آنان را بکنیم و بعد به کسانی که بزرگترین خدمات را یه این کشور کردند لقب های زشت و ناجوری که برای خودمان برازنده است بدهیم.
   رضا شاه و شاه کسانی بودند که پیش از هر کسی که ادعای حقوق بشر و تساوی زن ومرد و حقوق کودکان را داشت به این امر پرداختند. رضا شاه با قضیه کشف حجاب، زنان ما را از کثافت و بدبختی که مردان مسلمان برایشان بوجود آورده بودند رها کرد و با این کار روحانیون مسلمان و کمونیست را دشمن خود کرد.
   مبارزه این پسر و پدر با سیستم ارباب و رعیتی قاجاریسم و گسترش حقوق انسانی زارعینی که همانند گاو و گوسفند از املاک اربابان قاجاری محسوب می شدند بر هیچ کس پوشیده نیست مگر گاوان و خران باربردار( که البته این زبان بسته ها بهتر از شمایان کمونیستها و آخوندهای انیران هستند) که خود را به نفهمی زده اند.
   رضا شاه و محمدرضا شاه پهلوی فقط در عرض پنجاه سال کشوری را از درون ان و کثافت و مرض بدبختی و فساد بیرون آوردند و به کشوری نیمه پیشرفته بدل ساختند.
   اما شما کثافات و جرثومه های گه( چپی ها و اخوندها با هپالکی همدیگر و در عرض 30 سال آن را به بزرگترین منبع کثافت و بدبختی و مرض و فساد تبدیل کردید و اکنون نیز با گفتن چرندیاتی که به درد خودتان و عمه تان می خورد دهان کثیفتان را نمی بندید.
   لعنت بر ارتجاع سرخ و سیاه که محمدرضا پهلوی خیلی زود ان را تشخیص داد و روشنفکر های ان ما نفهمیدند. زمانی که در ایران تریپ چپی چپی و ملی مذهبی برداشته بودید بی شک از سر خریت بوده است وگرنه شما که فقط در کاباره ها با پیپ کشیدن و دنس و زن باره گی سر می کردید چه به سیاست.
   تنها کاری که انجام دادید ناوبدی من و امثال من بود که با بیش از 30 سال سن از خودم هیچ ندارم چرا که از اقلیتهای مذهبی هستم و حق زنده بودن هم ندارم چه برسد به زندگی آسوده و با آرامش.
   امیدوارم که بلایی را کع بر سر ن و دوستان من آوردید عارض خودتان و فرزندان و نوه های تان شود تا درد امثال مرا بفهمید ای نابخردان احمق که دو قورت و نیمتان هم باقیمانده و گند خودتان را می خواهید با توهین به دوتن از بهترین شاهان این سرزمین پس از پادشاهانی چون کوروش و داریوش هخامنشی بکنید.
   من می گویم:
   ای رضا شاه بزرگ و ای محمدرضا شاه بزرگ شماها همانند بهترین کسان برای میهن و هموطنان من بودید ای کاش در زمان شما زندگی می کردم و هرگز زمان بعد از شما را نمی دیدم تا هر روز به گفته های اطرافیان و کتابها و مقالات و فیلمها بر درد از دست دادن داشته هایمان بگریم و افسوس بخورم بر زمان از دست رفته کشورم. لعنت بر دشمنان کوردل و بیشعور و مرتجع شما که حتی پس از مرگ نیز از شما و نام نیکتان در هراسند.
   روحتان شاد که مردم ما به نیکی شما را با لقب:
   « خدابیامرز»
   می نامند.

   حذف
 3. آقای ناشناس یک مقداری به تاریخ مراجعه کن ببین اسلام در این 1400 سال بامملکت ما چه کرده همه این بد بختی ها مربوط به اسلام و تعصب داشتن امثال شما روی اون عرب ها آفرین به مدیر وبلاگ

  پاسخحذف
 4. گمنامیان عزیز
  با همه حرفهایت موافقم غیر از آنکه در پاسخ آقا مطهری, انقلاب ٥٧ را "انقلاب شما" نامیده اید. انقلاب ٥٧ را آقایان پس از کشتاری وحشتناک از گروه ها و جمعیتهای انقلابی, آزادیخواهان و فعالین سیاسی و به خانه فرستادن مردم, تصاحب نمودند. واقعیت اما آنستکه آخوندها در آخرین ماه های انقلاب, وارد این انقلاب شدند و سهمی در ان نداشتند. بالعکس همانطور که تاریخ ایران هم نشان میدهد,آخوندهای زالو صفت و مفتخور هرگز اختلافی با استبدادیون و شاهان نداشتند مگر بر سر گرفتن سهم هر چه بیشتر از قدرت و ثروت. وگر نه درست مثل کودتای خائنانه ٢٨ مرداد ١٣٣٢ هیچ ابایی از اتحاد با استبداد و استعمار بر علیه ملت ایران نداشتند.

  انقلاب ٥٧ انقلابی بود بر ضد حاکمیت حکومت استبدادی و دست نشانده پهلوی و شاهان نوکر صفت ان. لطفا ان را دودستی در سینی طلا تقدیم موج سواران معمم نفرمایید, چه این جماعت بی غیرت و تن پرور هرگز انقلابی نبوده اند. اصلا از این جماعت بی ریشه تر و بی پرنسیب تر وجود ندارد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. انقدر یک سری مزخرفات را تکرار کردید کم کم خودتان هم دارد باورتان میشود ها. کجا انقلاب را دزدیدند ؟ از همان اول رهبر انقلاب خمینی بود، اسمش هم انقلاب اسلامی بود. حالا یک سری میگویند ما خمینی را نمی‌‌شناختیم یه حرفی‌ است که البته آن‌ هم به نظرم مزخرف است چون خمینی با مخالفت با رای زنان وارد سیاست شد، چطور ممکن است کسی‌ فکر کند آزادیخواه است؟ حالا بعد البته سر تقسیم غنایم دعواشون شد ولی‌ هنوز که هنوز هست ملی‌ مذهبی‌‌ها و توده ای‌‌ها که اکثریت انقلابیون را تشکیل میدادند دنبال کون روحانی افتادند، اونها هم که نیفتادند مثل مجاهدین به خاطر این است که می‌دانند امکان فعالیت در جمهوری اسلامی ندارند، نه از سر آزادیخواهی. انقلاب شما را دزدیدند؟ مگر میشود یک سری انقلاب کنند، ارتش منظم و یک نظام را سرنگون کنند بعد چند تا آخوند بالای ۸۰ سال انقلابشان را بدزدند ؟ مردم را خر فرض کردید یا واقعا انقدر بی‌ عرضه بودید ؟

   حذف
  2. "مگر میشود یک سری انقلاب کنند، ارتش منظم و یک نظام را سرنگون کنند بعد چند تا آخوند بالای ۸۰ سال انقلابشان را بدزدند ؟ "

   بله البته میشود انقلاب دزدید. وقتی که سران خائن ارتش آریامهری ارتش ایران را دودستی و بدستور ارباب آمریکایی به خمینی و اعوان و انصارش تقدیم کردند, انقلاب شکست خورد. بنابر این ارتش شکست نخورد بلکه از دست یک جناح ارتجاع (ارتجاع شاه) به دست جناحی دیگر (ارتجاع شیخ) افتاد. شما سلطنت چی ها چرا میخواهید واقعیت ننگین تسلیم ارتش را مثل کودتای ٢٨ مرداد ماستمالی کنید!

   "از همان اول رهبر انقلاب خمینی بود، اسمش هم انقلاب اسلامی بود."

   اصلا چنین چیزی نیست. مزخرف میگویید. خمینی و خیل اسلامیونش یک سال پس شروع جنبش مردم وارد انقلاب شدند. خمینی از سال ١٣٤٢ به بعد کاملا پاسیو بود و طرفدارانش هم گفتن "سپاس شاها" به توبه و گه خوری نزد شاه و ساواک آریامهری افتادند و تمام ادعاهای خود ر هم پس گرفتند.
   خمینی تنها یکسال پس از شروع جنبش مردم و با مقاله روزنامه اطلاعات, که داریوش همایون سردبیر ان سر زبانها افتاد. در واقع ساواک آریامهری با رهبر تراشی برای انقلاب میخواست ماهیت انقلاب ایران را عقب مانده و ارتجاعی نشان دهد و خود را به عنوان نیرویی ترقی خواه که صد سد راه ارتجاع شده, به خلق الله قالب نماید. جنبش ایران تا یک سال قبل از ان جنبشی بی سر و بی رهبر بود.

   "حالا یک سری میگویند ما خمینی را نمی‌‌شناختیم یه حرفی‌ است که البته آن‌ هم به نظرم مزخرف است چون خمینی با مخالفت با رای زنان وارد سیاست شد، چطور ممکن است کسی‌ فکر کند آزادیخواه است؟"

   اینها همه از "معجزات"!!!! استبداد آریامهری و اختناق فراگیری است است که ساواک آریامهری کشور برقرار نموده بود تا آنجا که حتی کتب خمینی از قبیل "ولایت "توسط ساواک آریامهری ممنوع بود و دارنده ان مشمول زندان و مجازاتهای غیر انسانی دیگر میشد.

   البته خمینی هم موج سوار خوبی بود و از موقعیت خوبی که اختناق آریامهری برایش ایجاد کرده بود و در شرایط نا آگاهی همگان از برنامه ها و افکارش, خود را روشنفکر و آزادیخواه نشان داد.

   با همه اینها اگر ارتش آریامهری دودستی تقدیم خمینی نشده بود و خمینی بازوی سرکوب انقلاب را نداشت, هرگز هیچیک از فجایعی که بر میهن ما رفته, پیش نمیامد.

   "اونها هم که نیفتادند مثل مجاهدین به خاطر این است که می‌دانند امکان فعالیت در جمهوری اسلامی ندارند، نه از سر آزادیخواهی."

   مگر آقای هوشنگ امیر احمدی آزادی فعالیت در داخل کشور را دارد که از آمریکا نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده بود؟ مگر توده ای ها و اکثریتی ها امکان فعالیت در داخل ایران را دارند که برای رژیم دم میجنبانند.
   آخر گوز به شقیقه چه ربطی دارد؟
   البته عدم شرکت در انتخابات هم انگیزه های متعدد دارد.
   برخی به ولایت "تاج" اعتقاد دارند و دنبال "سلطان تاج به سر" هستند. طبیعتا مخالفت این گروه با انتخابات نه از سر اعتقاد به آزادی و دموکراسی بلکه از سر رقابت با حکام قدرتمند معتقد به "ولایت فقیه" و بر سر گرفتن همان قدرت غیر دموکراتیک و غیر پاسخگو است. تمام ناراحتیشان هم از رژیم بخاطر قطع موقعیت های سابقشان در دزدی و غارت و چپاول ثروت های کشور است. دست بر قضا همین جماعت پس از پنجاه سال اختناق, فساد, دیکتاتوری و تقدیم دودستی کشور به بیگانگان, با تیپای انقلاب به بیرون پرتاب شده اند.

   برخی دیگر اما به علت مخالفت با اصل ولایت فقیه و تحریم انتخابات قانون اساسی ارتجاع از انتخابات حذف شده اند و مشمول سرکوبهای خونبار رژیم خمینی قرار گرفتند. دست بر قضا, همینها در رژیم شاه هم برای مبارزه با استبداد وابسته آریامهری هدف سرکوب و کشتار ساواک آریامهری قرار داشتند. بنابر این براحتی میتوانستند با سازش با خمینی, در قدرت مشارکت داشته باشند, بالاخص که یکی از ستونهای انقلاب هم بودند و حیثیت انقلابی هم داشتند.

   اینکه دسته دوم ممکن است که علیرغم مبارزه درخشان با دو رژیم استبدادی شاه و شیخ, خود استبدادی دیگر را پایه گذاری کنند, البته چیز بعیدی نیست. منتهی این مساله نه رژیم کودتایی آریامهر را معتبر و مشروع میکند, نه سرکوبهایش را ذره ای موجه میسازد و نه طبعا انقلاب ایران در سال ٥٧ را زیر سوال برده و بدتر از ان, آنرا "انقلاب خمینی" میکند!

   حذف
  3. میگویند کسی‌ را که خود را به خواب زده نمی‌شود بیدار کرد. بحث کردن با شما که در فضای مالیخولیایی سیر می‌کنید هم بی‌ نتیجه است. جوری حرف میزنید که انگار راجع به تاریخ ۱۰۰۰ سال پیش صحبت میشود، هنوز فیلم‌های ورود خمینی و رفتن به بهشت زهرا و دولت تعیین کردنش وجود دارد که مدعی می‌‌شوید خمینی هیچ کاره بوده است و انقلاب را دزدیده. از کی‌ دزدیده ؟ از همانها که با اعدام وزرای حکومت پهلوی هورا می‌کشیدند ؟ ارتش به دستور آمریکا تسلیم شد ؟ ارتش برای خمینی سرکوب میکرد ؟ چرا انقدر هذیان می‌گویید. اگر ارتش بازوی خمینی بود که دیگر نیازی به سپاه و کمیته و هزار کوفت و زهر مار نبود. چون کتاب خمینی که شیوه سکس با نوزاد را تشریح می‌کند ممنوع بود، مثلث بیق فکر میکردند خمینی آزادیخواه است ؟ مگر شاه در فرانسه هم سرکوب میکرد ؟ چرا انقدر حماقت خودتان را به گردن این و آن‌ میندازید. حد اقل ۳ نسل از ایرانیان و احتمالا نسل‌های بعدی را سوزاندید هنوز با دهان گشاد شعار می‌دهید. خجالت هم نمی‌‌کشید. امیدوارم یک روز ایران آزاد شود تا به چشم خود ببینید جوانان چه علاقه ای‌ به این انقلاب تخمیتان دارند. هر بچه ای‌ که از سوئ تغذیه در ایران می‌‌میرد باید سرتان را به دیوار بکوبید به جای تجلیل کردن از انقلاب جهل و جنون.

   حذف
  4. شاه یا خمینی؟ مسئول بود یا نبود دمکراسی در یک کشور تنها یک نفر نیست، کل جامعه در قبال وضع کشور مسئول هستند!/ویروس اسلام را فراموش نکنیم!
   http://gomnamian.blogspot.co.uk/2012/07/blog-post_29.html

   حذف
  5. "مگر توده ای ها و اکثریتی ها امکان فعالیت در داخل ایران را دارند که برای رژیم دم میجنبانند."

   بله، ملی‌ مذهبی‌ها به دلیل اعتقاد به دخالت دین در سیاست‌ فقط در صورت وجود حکومت اسلامی زمینه فعالیت دارند، همانطور که در مجلس ششم علیرضا رجأیی از ملی‌ مذهبی‌‌ها توسط شورای نگهبان هم تایید شد اما در صورت وجود حکومت سکولار کاملا بی‌ ربط خواهند شد. توده ای‌ و اکثریتی‌ها هم برایشان در وحله اول مبارزه با امپریالیسم!!! و نگاه داشتن ایران به عنوان متحد روسیه مهم است و اگر حکومتی نزدیک به غرب و مدرن بر سر کار بیاید آنها هم بی‌ ربط می‌‌شوند. البته بعضی‌ هاشان هم که به خاطر ناراحتی‌ از زندگی‌ در کشورهای مدرن و پادشاهی مثل سوئد دنبال بازگشت به دامن انقلاب هستند و با وزارت اطلاعات همکاری میکنند، این هم اعتراف خود ملی‌ مذهبی‌‌ها در این مورد.

   http://melimazhabi.com/?shenideha=%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D9%87-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%87

   حذف
  6. من پرسیده بودم
   ""مگر توده ای ها و اکثریتی ها امکان فعالیت در داخل ایران را دارند که برای رژیم دم میجنبانند.""

   :در پاسخ, جواب داده اند که

   "بله، ملی‌ مذهبی‌ها به دلیل اعتقاد به دخالت دین در سیاست‌ فقط در صورت وجود حکومت اسلامی زمینه فعالیت دارند، "

   در حالیکه سوال من ربطی ملی مذهبیها نداشت. بگذریم اینکه تازه ملی مذهبیها هم بصورت مشروط اجازه فعالیت در رژیم را دارند.

   بعد هم اضافه نموده اند که:

   " توده ای‌ و اکثریتی‌ها هم برایشان در وحله اول مبارزه با امپریالیسم!!! و نگاه داشتن ایران به عنوان متحد روسیه مهم است و اگر حکومتی نزدیک به غرب و مدرن بر سر کار بیاید آنها هم بی‌ ربط می‌‌شوند"

   که البته حرف درستی است منتهی ربطی به کامنت من ندارد. ضمن آنکه باید اینرا هم اضافه کرد که اگر توده ای ها بدنبال نگهداشتن ایران در اسارت روسیه هستند, حکومت پهلوی نیز به عنوان دست نشانده گان غرب بدنبال نگهداشتن ایران در اسارت و انقیاد آمریکا و دیگر کشورهای غربی هستند, همانطور که بنیانگزار سلسله پهلوی, با کودتایی انگلیسی سر کار آمد و امتیازاتی به مراتب اسارت بار تر را به انگلستان داد و در سایه خفقان وحشتناک رضا خانی هر نوع مخالفت با این امتیازات استعماری را در نطفه خفه میکرد.
   به هر حال بیگانه بیگانه است مگر آنکه به تقلید از خوکان کتاب "مزرعه خوکان", نوشته ژرژ ارول, میفرمایید که بیگانگان همگی با هم برابرند, منتهی بعضی از بیگانگان برابرترند!

   حذف
 5. "مگر میشود یک سری انقلاب کنند، ارتش منظم و یک نظام را سرنگون کنند بعد چند تا آخوند بالای ۸۰ سال انقلابشان را بدزدند ؟ "

  ١- ارتش شکست نخورد بلکه از دست یک جناح ارتجاع (ارتجاع شاه) به دست جناحی دیگر (ارتجاع شیخ) افتاد.
  ٢- بله البته که میشود انقلاب را دزدید. وقتی که سران خائن ارتش آریامهری ارتش ایران را دودستی و بدستور ارباب آمریکایی به خمینی و اعوان و انصارش تقدیم کردند, انقلاب شکست خورد. شما سلطنت چی ها چرا میخواهید واقعیت ننگین تسلیم ارتش را مثل کودتای ٢٨ مرداد ماستمالی کنید!

  "از همان اول رهبر انقلاب خمینی بود، اسمش هم انقلاب اسلامی بود."

  اصلا چنین چیزی نیست. خمینی و خیل اسلامیونش تنها یک سال پس از شروع جنبش مردم وارد انقلاب شدند. خمینی از سال ١٣٤٢ به بعد کاملا پاسیو بود و طرفدارانش هم با گفتن "سپاس شاها" به توبه و گه خوری نزد شاه و ساواک آریامهری افتادند و تمام ادعاهای خود را هم پس گرفتند.
  خمینی تنها یکسال پس از شروع جنبش مردم و با مقاله روزنامه اطلاعات, که داریوش همایون سردبیر ان بر سر زبانها افتاد. در واقع ساواک آریامهری با رهبر تراشی برای انقلاب میخواست ماهیت انقلاب ایران را عقب مانده و ارتجاعی نشان دهد و خود را به عنوان نیرویی ترقی خواه که سد راه ارتجاع شده, به خلق الله قالب نماید. جنبش ایران تا یک سال قبل از ان جنبشی بی سر و بی رهبر بود.

  "حالا یک سری میگویند ما خمینی را نمی‌‌شناختیم یه حرفی‌ است که البته آن‌ هم به نظرم مزخرف است چون خمینی با مخالفت با رای زنان وارد سیاست شد، چطور ممکن است کسی‌ فکر کند آزادیخواه است؟"

  اینها همه از "معجزات" استبداد آریامهری و اختناق فراگیری است است که ساواک آریامهری کشور برقرار نموده بود تا آنجا که حتی کتب خمینی از قبیل "ولایت "توسط ساواک آریامهری ممنوع بود و دارنده ان مشمول زندان و مجازاتهای غیر انسانی دیگر میشد.

  البته خمینی هم موج سوار خوبی بود و از موقعیت خوبی که اختناق آریامهری برایش ایجاد کرده بود و در شرایط نا آگاهی همگان از برنامه ها و افکارش, خود را روشنفکر و آزادیخواه نشان داد.

  با همه اینها اگر ارتش آریامهری دودستی تقدیم خمینی نشده بود و خمینی بازوی سرکوب انقلاب را نداشت, هرگز هیچیک از فجایعی که بر میهن ما رفته, پیش نمیامد.

  "اونها هم که نیفتادند مثل مجاهدین به خاطر این است که می‌دانند امکان فعالیت در جمهوری اسلامی ندارند، نه از سر آزادیخواهی."

  مگر آقای هوشنگ امیر احمدی آزادی فعالیت در داخل کشور را دارد که از آمریکا نامزد انتخابات ریاست جمهوری شده بود؟ مگر توده ای ها و اکثریتی ها امکان فعالیت در داخل ایران را دارند که برای رژیم دم میجنبانند.
  آخر گوز به شقیقه چه ربطی دارد؟
  البته عدم شرکت در انتخابات هم انگیزه های متعدد دارد.
  برخی به ولایت "تاج" اعتقاد دارند و دنبال "سلطان تاج به سر" هستند. طبیعتا مخالفت این گروه با انتخابات نه از سر اعتقاد به آزادی و دموکراسی بلکه از سر رقابت با حکام قدرتمند معتقد به "ولایت فقیه" و بر سر گرفتن همان قدرت غیر دموکراتیک و غیر پاسخگو است. تمام ناراحتیشان هم از رژیم بخاطر قطع موقعیت های سابقشان در دزدی و غارت و چپاول ثروت های کشور است. دست بر قضا همین جماعت پس از پنجاه سال اختناق, فساد, دیکتاتوری و تقدیم دودستی کشور به بیگانگان, با تیپای انقلاب به بیرون پرتاب شده اند.

  برخی دیگر اما به علت مخالفت با اصل ولایت فقیه و تحریم انتخابات قانون اساسی ارتجاع از انتخابات حذف شده اند و مشمول سرکوبهای خونبار رژیم خمینی قرار گرفتند. دست بر قضا, همینها در رژیم شاه هم برای مبارزه با استبداد وابسته آریامهری هدف سرکوب و کشتار ساواک آریامهری قرار داشتند. بنابر این براحتی میتوانستند با سازش با خمینی, در قدرت مشارکت داشته باشند, بالاخص که یکی از ستونهای انقلاب هم بودند و حیثیت انقلابی هم داشتند.

  اینکه دسته دوم ممکن است که علیرغم مبارزه درخشان با دو رژیم استبدادی شاه و شیخ, خود استبدادی دیگر را پایه گذاری کنند, البته چیز بعیدی نیست. منتهی این مساله نه رژیم کودتایی آریامهر را معتبر و مشروع میکند, نه سرکوبهایش را ذره ای موجه میسازد و نه طبعا انقلاب ایران در سال ٥٧ را زیر سوال برده و بدتر از ان, آنرا "انقلاب خمینی" میکند!

  پاسخحذف


 6. (…… ٢- مسلمان بودن و اعتقاد به اصول و فروع دین اسلام و رعایت آیة «امر به معروف و نهی از منکر» اعضای نهضت آزادی؛ به طوری که در یک جلسهی حزبی، هنگامی که خانمهای عضو جبهه ملی بدون روسری به داخل مجلس می آیند، مسلمانانی که بعدها نام نهضت آزادی برخود نهادند، ازآن جمله آقای مهندس مهدی بازرگان و گروه مجاهدین خلق که آن زمان سر در همین آبشخور داشتند، عصبانی می شوند و پیشنهاد می کنند که خانمها حتماً باید محجبه باشند. این درخواست چنان غیرمنتظره و زشت بوده است که مرحوم آیت الله زنجانی نیز به صدا آمده و این آخوندهای فکلی را مورد عتاب قرارمیدهد که:«این دیگر چه بازیست که درآوردهاید» اما مؤمن و مسلمانانی چنین، به رهبری مهندس مهدی بازرگان و سران مجاهد، به عنوان نهی از منکر رضایت نمی دهند؛ و از جبهه ملی ایران جدا می شوند و دستهی خود را به نام نهضت آزادی ایران بنا میگذارند؛ و اسلام را بر میهن و ملیگرائی ترجیح می دهند! …..)

  - بعداً آقایان سنجابی و فروهر و …. بقیه جبهه ملی گفتند که ما از اول نمیدانستیم که این مسلمانان چه … هستند؟؟؟؟؟!!!!!!

  تازه جبهه ملی ها میگویند ما بخاطر اختناق زمان شاه نمیدانستیم این مسلمانان چه … هستند و گناه را به گردان شاه می اندازند. ( بهانه جبهه ملی ها و مشیری ها و ….. ) در صورتیکه از اول همپالکی مسلمانان بوده و هنوز هم هستند. زیرا هیچ وقت از اشتباه تاریخی شان از ملت ایران عذر خواهی نکردند. و الان هم مترصد این هستند که هیچ آلترناتیو دیگری غیر از خودشان و مسلمانان … مطرح نشود، و با هیچ حرکت راستین ملی همکاری نمیکنند٬ و حداقل اعلام آمادگی هم نمیکنند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "تازه جبهه ملی ها میگویند ما بخاطر اختناق زمان شاه نمیدانستیم این مسلمانان چه … هستند و گناه را به گردان شاه می اندازند. ( بهانه جبهه ملی ها و مشیری ها و ….. ) در صورتیکه از اول همپالکی مسلمانان بوده و هنوز هم هستند. زیرا هیچ وقت از اشتباه تاریخی شان از ملت ایران عذر خواهی نکردند. ........."

   قربان کم لطفی میفرمایید! گویا از خاطر مبارکتان رفته که اساسا کودتای ٢٨ مرداد با همکاری شیخ و شاه بر علیه دولت ملی و منتخب ملت صورت گرفت,انهم نه با امثال ملی مذهبیها, بلکه با چماقدارانی از قماش طیب حاج رضایی که برای آخوندها چماقداری میکرد. گویا یادتان رفته که شاه و دربار با عقب مانده ترین بخش جامعه که تحت لوای موتلفه اسلامی فعالیت میکرد متحد شدند و کودتای ٢٨ مرداد را به ثمر رساندند. گویا خوش رقصی آخوند فلسفی, این بوزینه منبر, برای کودتاچیان از خاطرتان رفته است. ملت ایران هیچگونه عذرخواهی از شاه و آقای رضا پهلوی در باره این همکاری ننگین نشنید. سهل است کمترین عذرخواهی از این ملت بزرگ بابت کودتا بر علیه نخست وزیر منتخبش نشد. باز گویا از خاطر برده اید که چطور در دوران خفقان و سرکوب آریامهری چطور در حالیکه گروه های سکولار به اسم دشمنان خدا سرکوب میشدند, آخوندها با دست باز و فراغ بال و با حمایت علنی ساواک و دربار مشغول خرافه پراکنی در جامعه از طریق رسانه های کشور بودند.جناب, سرکوب آریامهری بهانه نیست, واقعیتی است که سبب اصلی نا آگاهی مردم و سیاست زدایی از جامعه آنزمان شد و نه تنها سبب تاخیر در بلوغ فکری جامعه شد, بلکه با نابودی اندیشمندان و سرکوب و نابودی آزادیخواهان به مثابه آلترناتیو خمینی, راه را برای پذیرش خمینی و اسلامیسم به عنوان جایگزین شاه آماده کرد. بدتر از ان, ارتش را هم بدستش داد تا با ان مردم را سرکوب نماید.

   حذف
  2. جواب حرفهای بی‌ سر و ته شما که داده شد ولی‌ همانطور که گفتم کسی‌ که خود را به خواب زده نمی‌شود بیدار کرد. البته ممکن است این مکانیسم ذهنی‌ دفاعی انقلابیون بعد از دیدن نابودی یک سرزمین به خاطر اعمالشان است که راه انکار و فرافکنی پیش میگیرند که همه در انقلاب اسلامی مقصرند غیر از آنها که انقلاب اسلامی کردند! اما سوالی که پیش میاید این است که مصدق مشروطه خواه (به قول شما سلطنت طلب) چه ربطی‌ به انقلابیون و جمهوری اسلامی خواهان دارد ؟ حالا اگر اختلافی‌ هم بوده بین شاه و نخست وزیرش بوده، چه ربطی‌ به خاتمی و رفسنجانی و بنی صدر و بازرگان و بقیه انقلابیون دارد. اگر مصدق هم زنده بود، یکی‌ بود مثل بختیار که از همین انقلابیون فحش میخورد و خائن خطاب میشد. شماها که می‌گویید خمینی چند ماه آخر آمد و انقلاب سکولار ما را دزدید، خوب باید حد اقل یک نفر را داشته باشید که این ادّعا‌ها را نمایندگی‌ کند که مجبور نباشید از نخست وزیر شاه مایه بگذارید. می‌گویید خمینی انقلابتان را دزدید، اسم‌هایتان را که ندزدید، خوب اسم یک نفر که به دنبال حکومت سکولار مدرن غیر اسلامی یا غیر کمونیستی با انقلاب اسلامی بوده و شعار و نوشته مکتوبی داشته را بیاورید و از همان شخص هم مایه بگذارید. دین را که خرج انقلابتان کردید و مایه نفرت جوانان از اسلام (خوشبختانه) شدید حالا نوبت مصدق است خرج انقلاب اسلامی کنید ؟ بیچاره مصدق!

   حذف
  3. جواب حرفهای بی‌ سر و ته شما که داده شد ولی‌...."
   مشکل هشتاد ساله شما پهلوی چیان هم اینست که نام این مغلطه ها و سفسطه ها را میگذارید جواب!!!! با این "جوابها" و "جوابگویی" البته جای تعجب ندارد که ٨٠ سال است از ابتدای بنیانگذاری سلسله پهلوی کسی تا به حال جز بزور شلاق و شکنجه تاکنون قانع نشده است. نیاز به ساواک و شهربانی و جانورانی از قماش تیمور بختیارها و پرویز ثابتی ها و سگان درنده و هار زیر دستشان از جمله ازغندی ها و آرش ها و تهرانی ها هم از همین رو است.

   "ولی‌ همانطور که گفتم کسی‌ که خود را به خواب زده نمی‌شود بیدار کرد."

   کاملا درست است. کسانی که علیرغم انبوه مدارک و شواهد کودتای ٢٨ مرداد را قیام ملی میخوانند بخوبی این نکته را به اثبات میرساند. ابلهان دیگری که با فرافکنی و با نهایت حماقت ٢٥ مرداد را کودتای مصدق و فاطمی علیه شاه میدانند, نمونه های دیگری از این هستند. البته کسانی که وجود کودتای ٢٨ مرداد را علیرغم انبوه شواهد انکار میکنند, نمیتوان انتظار داشت که در مورد دیگر خیانتهایشان در تاریخ معاصر ایران از جمله تسلیم ارتش به خمینی دست از ته سازیهای احمقانه و کودکانه بردارند.

   "لبته ممکن است این مکانیسم ذهنی‌ دفاعی انقلابیون بعد از دیدن نابودی یک سرزمین به خاطر اعمالشان است که راه انکار و فرافکنی پیش میگیرند که همه در انقلاب اسلامی مقصرند غیر از آنها که انقلاب اسلامی کردند! "

   من شک دارم که مسببین واقعی خرابیهای این کشور, یعنی خائنین پهلوی چی با دیدن خرابی های این کشور به خود بیایند. غم این جماعت بی غیرت و بیگانه پرست منافع و دزدیهایشان است که دیگر امکان انجام آنرا ندارند. صد البته کسانی که کودتای ٢٨ مرداد را انکار میکنند, انهم علیرغم انبوه شواهد و مدارک, نمیتوان انتظار داشت که یکباره بخود بیایند.
   اش بقدری شور است که بیل کلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا, در یکی از سخنرانیهایش با اشاره به کودتای خائنانه ٢٨ مرداد و نقش آمریکا در ان, با صراحت گفت که ما با دخالت خود در این کودتا تنها شانس این ملت را برای نیل به دموکراسی و آزادی از بین بردیم. منتهی صد البته پهلوی چی جماعت همچنان خود را بی تقصیر دانسته و انقلابیون و اپوزیسیون خود را مسئول برپایی حکومت آخوندی میدانند.


   "ما سوالی که پیش میاید این است که مصدق مشروطه خواه (به قول شما سلطنت طلب) چه ربطی‌ به انقلابیون و جمهوری اسلامی خواهان دارد ؟"

   پدر بیامرز اگر راه مشروطه خواهی و سلطنت طلبی پاسخ دموکراتیک به مشکل مردم ایران میداد, به عبارت بهتر اگر حکومت پهلوی اصلاح پذیر بود که مصدق سرنگون نمیشد و کار به اینجا نمیرسید.ما با ٢٥ سال دیکتاتوری و ساواک و خفقان مواجه نبودیم.
   مشروطه خواهی و مبارزات درون سیستم حکومتی تا زمانی میتوانست پاسخگوی نیاز مردم به دموکراسی و آزادی بدهد که شاه بر علیه ملت کودتا نکرده بود, انهم با کمک خارجی. حکومتی که کارش به اینجا رسید, با ساواک و سرنیزه به حکومت خود ادامه داد که دیگر اصلاح پذیر نیست.بنابر این اگر پس از ٢٨ مرداد مصداقی دیگر پیدا میشد که میخواست خواسته ملت مبنی بر استقلال و آزادی را متحقق نماید, دیگر نمیتوانست سلطنت طلب باقی بماند, چه سلطنت از فردای ٢٨ مرداد ١٣٣٢ تبدیل به نهادی غیر ایرانی شد که حافظ منافع انیران در ایران بود. چنین سلطنتی آنچنان از خود و محیط اطرافش بیگانه بود که قادر نبود جز به خواسته بیگانگان عمل نماید, حتی به قیمت زیر پا گذاشتن منافع ایران و ایرانی.

   حذف
  4. "حالا اگر اختلافی‌ هم بوده بین شاه و نخست وزیرش بوده، چه ربطی‌ به خاتمی و رفسنجانی و بنی صدر و بازرگان و بقیه انقلابیون دارد."
   اولا خاتمی و رفسنجانی و دیگر جانداران خمینی هیچوقت انقلابی نبوده اند. این جماعت در مقطع ٢٨ مرداد همدست چماقداران آریامهری در کودتای ٢٨ مرداد بودند, از پس از سال ٤٢ پاسیو شدند و تنها با حمایتهای ایت الله بی بی سی از یک سو و سیاست ساواک آریامهری برای بستن خمینی به ریش جنبش مردم, ناگهان رو آمدند.

   اما اختلاف بین شاه و نخست وزیرش اگر مربوط به ملت و حقوق ملت باشد, به تمامی ملت و از جمله به گروه های مترقی سیاسی به عنوان بخشی از ملت مربوط است و حمایت همگی ملت را از نخست وزیر منتخب مردم و مدافع حقوق ملت در مقابل ارتجاع شاه و دربار میطلبد.

   "اگر مصدق هم زنده بود، یکی‌ بود مثل بختیار که از همین انقلابیون فحش میخورد و خائن خطاب میشد...."

   دوباره خطا کردی. مصدق اگر زنده بود, دیگر هرگز وارد دستگاه شاه نمیشد. چه رسد که به دستبوس شاه خائن برود و بخواهد رل صورتک دموکرات و آزادیخواه را برای رژیم سرکوبگر شاه بازی نماید. باز هم تکرار میکنم که دستگاه پهلوی از فردای کودتای ٢٨ مرداد وارد مرحله تغییر کیفی شد, به این معنا که بر خلاف سنت دو هزار ساله سلطنت که خود را مدافع ایران قلمداد میکرد و حتی استبدادش را بخاطر دفاع از کشور توجیه میکرد, سلطنت پهلوی بطور کلی نهادی مسخ شده و خارجی شده گردید.
   ولی حرفی که زدی تا حدی درست است. اگر مصدق پس از کودتای ٢٨ مرداد در هر مرحله ای وارد دستگاه پهلوی میشد, حتما به عنوان خائن قلمداد میشد و البته خائن هم بود.

   "شماها که می‌گویید خمینی چند ماه آخر آمد و انقلاب سکولار ما را دزدید، خوب باید حد اقل یک نفر را داشته باشید که این ادّعا‌ها را نمایندگی‌ کند که مجبور نباشید از نخست وزیر شاه مایه بگذارید. می‌گویید خمینی انقلابتان را دزدید، اسم‌هایتان را که ندزدید، خوب اسم یک نفر که به دنبال حکومت سکولار مدرن غیر اسلامی یا غیر کمونیستی با انقلاب اسلامی بوده و شعار و نوشته مکتوبی داشته را بیاورید و از همان شخص هم مایه بگذارید."

   من نمیدانم شما واقعا بی سوادید یا آنکه حرفهایی که من میزنم فهمش تا این حد مشکل است. من گفتم و هنوز هم تکرار میکنم که جنبش مردم ایران که از مدتها قبل از ورود خمینی به صف انقلاب شروع شده بود, رهبر نداشت, سر نداشت. علت هم کاملا مشخص است. رهبران گروه های سیاسی زندانی بودند و از درون زندانهای تو در توی ساواک هم نمیتوان انقلاب را رهبری کرد. تمام حرف هم اینست که شاه با سرکوب نیروهای دموکراتیک و آزادیخواه رهبری دموکراتیک و آزادیخواه را از مردم گرفت. از جمله به همین علت است که خمینی و آخوندها به عنوان تنها نیرویی که در صحنه مانده بودند و سازمانها و دسته جات خود را حفظ نمایند, بالمال توانستند حاصل انقلاب را به نفع خود درو کنند. هم با افکار عمومی دنیا تماس داشتند, و هم با مطبوعات و رسانه های معتبر جهان. خیلی آسان بود که یک آخوند خود را در نزد افکار عمومی جهانی به عنوان چهره انقلاب نشان دهد.
   از جمله به همین است که زد و بندهای آمریکاییان با خمینی انجام میشد.

   "دین را که خرج انقلابتان کردید و مایه نفرت جوانان از اسلام (خوشبختانه) شدید حالا نوبت مصدق است خرج انقلاب اسلامی کنید ؟ بیچاره مصدق!"

   حالا دلسوز مصدق شدید؟ تا زنده بود, انقدر در حبس خانگی نگاهش داشتید تا دقمرگ شد, حالا برایش اشک تمساح میریزید؟ بگذریم از اینکه انقلاب ایران هم با زد و بند شیخ و شاه و با مباشرت آمریکاییان "اسلامی" شد. و گر نه خواستهای ملت ایران, در زمان انقلاب, آزادی, استقلال و آزادی زندانیان سیاسی بود که اصلا صبغه اسلامی یا مذهبی نداشت.
   اصلا خمینی و رفسنجانی و بقیه هواریونش چه ربطی به مصدق دارند. انهم زمانی که خود خمینی با نهایت سخافت و در وحشت از محبوبیت پیشوای بزرگ نهضت ملی نفت ایران, مصدق را مشتی استخوان پوسیده توصیف کرده بود و جانشینانش هم تمامی دستاوردهای ملی شدن صنعت نفت ایران را به باد غارت و نابودی داده اند

   حذف
  5. با منافقین نمیشه بحث کرد اینها ۱رهبر و ۱رئیس جمهور مادام‌العمر دارند که حاضرند برای خشنودی این اشخاص خائن و آدم کش حتی سربازان میهن رو جلوی پای اونها سر ببرند همان جور که سر بریدند اینها حتی به خودشون هم رحم نمیکنن چه برسه به مردم و تنها و تنها به فکر منافع حزبی و گروهی خود هستند در یک کلام سمبل وقاحت و رذالت و خیانت و آدم کشی

   اینها کپی‌ برابر با اصل آخوندهای جنایت کارند و به مانند جمهوری اشغال اسهالی که فقط در مواقع نیاز به یاد مردم میفته دیدگاهشون به مردم و جامعه دیدگاه ابزاریست مثلا زمانی‌ که صحبت از نظام پادشاهی یا فاجعه۵۷ می‌شه خودشون و دلسوز و مردمی جا میزنند و برای توجیه اشتباهات خود در حمایت از خمینی به حضور ۹۹درصدی مردم در انقلاب اشاره میکنند ولی‌ وقتی‌ صحبت از بمب گذاریها و کشتار مردم بیگناه به دست این فرقه تروریست و همکاری با صدام در جنگ ۸ساله می‌شه همون مردم میشن پاسدار و بسیجی‌ و خونشون حلا‌ل!برای اینها ایرانیها ۲دسته اند یا منافقند یا مزدور جمهوری اسهالی

   حذف
  6. این نگاه ابزاری به انسانها رو حتی می‌شه در ویدئو‌های که از میتینگ و معرکه‌هاشون که در کشورهای اروپایی با پول آدم کشی و خایه مالی صدام برگزار میکنند هم دید می‌شه دید که چطور آدم می‌خرند و کرایه میکنند که تعدادشون زیادتر نشون داده بشه!یعنی‌ انسانهای ضعیف و بی‌چاره رو مجبور میکنند که برای یه ساندویچ و آب میوه بیان براشون پرچم هوا کنند مثل جمهوری اسلامی که با پخش آب میوه و ساندیس و کفش و کلاه از قشر ضعیف و طبقات پائین جامعه سؤ استفاده می‌کنه تا ویترینش و درست کنه!
   کپی‌ برابر با اصل جمهوری اسهالی

   حذف
  7. مرگ بر الله
   مرگ بر لنین
   مرگ بر محمد
   مرگ بر استالین
   مرگ بر علی
   مرگ بر مائو
   مرگ بر حسن و حسین
   مرگ بر پوتین و خامنه ای
   ننگ بر اسلام و ننگ بر کمونیست
   ننگ بر جنایت و ننگ بر تجاوز

   حذف
  8. "با منافقین نمیشه بحث کرد............"


   از همون زوزه های منافق منافقی که میکنی معلومه که سرت توی کدوم آخوره. اما یک چیز رو درست فهمیدی. شماها از پس بحث با گروه های مترقی بر نمیاین. اینهم مشکل ازلی و ابدی رژیمتونه. به همین دلیل هم همیشه دست به سرکوب اونها زدید. مگر الان میتونین با جوانها صحبت کنین؟ مگر بعد از ٣٥ سال حکومت همچنان چیزی جز چماق و سرکوب و زندان و ارعاب دارید که برای نسل جوان ارائه بدید. منتهی مشکل ناتوانی شما در بحث بر میگردد به ماهیت ارتجاعی و عقب مانده رژیمتون که با قرن بیست و یکم تطابقی نداره و قادر به جذب جوان این زمانه نیست. چون راه حلی برای مشکلات قرن بیست و یکم ندارید.

   "اینها ۱رهبر و ۱رئیس جمهور مادام‌العمر دارند که حاضرند برای خشنودی این اشخاص خائن و آدم کش حتی سربازان میهن رو جلوی پای اونها سر ببرند"

   خیلی خنده داره که کسانی از رییس جمهور مدام العمر ناله و شکوه میکنند, که سابقه چماقداری در زیر سایه ولی فقیه مادامالعمر را با اختیاراتی به مراتب فراتر از هر رییس جمهور مادام العمری دارند.
   اما راجع به به کشتن دادن سربازان وطن, انهم در ادامه جنگی که از فردای فتح خرمشهردر سال ٦١ و عقب نشینی عراق از خاک ایران, کمترین ضرورت دفاعی نداشت, حواله ات میدهم به خمینی که میگفت که این جنگ را تا بیست سال هم حاضر است ادامه دهد, حتی اگر یک خانه سالم باقی نماند.
   اگر خیلی دلت برای جوانان وطن میسوزد میخواستی اقلا کمترین اعتراضی به جنگی کنی که هیچ ضرورت ملی بر ادامه اش وجود نداشت و سران رژیم هم با وقاحت شربت شهادت به جوانان و سربازان وطن میدادند.
   سوال اینست که آیا کسانی که جوانان وطن را دسته دسته در تنور جنگی بی نتیجه ریختند, خائنند یا مبارزینی که با رزم شبانه روزی تنور این جنگ ضد ملی را گل گرفتند و از نابودی وطن جلوگیری کردند.


   "همان جور که سر بریدند اینها حتی به خودشون هم رحم نمیکنن چه برسه به مردم و تنها و تنها به فکر منافع حزبی و گروهی خود هستند در یک کلام سمبل وقاحت و رذالت و خیانت و آدم کشی "

   اره درسته. اینها اصلا خودشون خودشون را میکشتند,....lol...... لابد خاوران و اوین هم بدست مسولین و سران اپوزیسیون بود و اون کشتارهای هولناک کار خودشون بوده؟؟؟؟ همونطور که عبدالله اوجالان داریوش و پروانه فروهر رو کشت....همونطور که ندا آقا سلطان هم بدست آمریکا و انگلیس بقتل رسید.......شارلاتانهای حرامزاده.......


   "دیدگاهشون به مردم و جامعه دیدگاه ابزاریست مثلا زمانی‌ که صحبت از نظام پادشاهی یا فاجعه۵۷ می‌شه خودشون و دلسوز و مردمی جا میزنند و برای توجیه اشتباهات خود در حمایت از خمینی به حضور ۹۹درصدی مردم در انقلاب اشاره میکنند"

   ١- اولا انقلاب ٥٧ اشتباه نبود فاجعه هم نبود, که کسی بخواهد عذر تقصیر بخواهد.
   ٢- حمایت از خمینی مشروط به پایبندی اش به قولهایش در پاریس از جمله رعایت حقوق مردم و احزاب و فعالان سیاسی بود. به محض آنکه خمینی ان قولها را زیر پا گذاشت, در مقابل خمینی ایستادند و در جهنم را برویش باز کردند.

   "ولی‌ وقتی‌ صحبت از بمب گذاریها و کشتار مردم بیگناه به دست این فرقه تروریست و ......"

   تو دیگه خیلی پرتی مثل اینکه تا حالا توی خواب اصحاب کهف بودی. برادر بسیجی..... گند بمب گذاریهای رژیم به اسم مجاهدین که در اومد!!! چی کشیدی که هنوز هم نشئه ای؟؟!!!! دیگه خود وزارت اطلاعات در زمان خاتمی این رو بالا آورد که بمب گزاریها یکی از پروژه های وزارت "خوشنام"!!!! اطلاعات بوده.

   "ولی‌ وقتی‌ صحبت از بمب گذاریها و کشتار مردم بیگناه به دست این فرقه تروریست و همکاری با صدام در جنگ ۸ساله می‌شه همون مردم میشن پاسدار و بسیجی‌"


   آخر تو هیچ کشوری رو در دنیا میشناسی که غیر از جمهوری معلوم الحال اسلامی به این سازمان لقب تروریستی بده؟ حتی آمریکا هم اسم این سازمان را بالاجبار از توی لیست تروریستی حذف کرد. معلومه که کسی که بگه تروریست, باید یکجوری زیر بلیت همون برادرهای اطلاعاتی ات باشه. بالاخص که گند زد و بند رژیم و لابی گریش برای گذاشتن اسم این سامان در لیست تروریستی در آمده.
   اگر تو برای اینهمه اتهاماتی که زدی حتی یک دلیل موجه بیاری, دیگر کسی بهت نمیگه مزدور اطلاعات! خوب برادر, تو که لابد راست میگی و ارواح بابات سند و مدرک داری. معلوم نیست که پس چرا اینهمه سند و مدرک رو از "امت" پنهان میکنین...؟.....چرا طفره میری؟؟؟؟

   حذف
  9. وقتی‌ میگم به شما مزاحمین خلق نمیشه بحث کرد همینه دیگه

   خوب من در صحبت‌هام اشاره کردم همهٔ حامیان خمینی هندی زده منجمله شما منافقین حرام زاده به ایران خیانت کردید بعد اومدی من‌ و به مزدوری متهم میونی گوسفند؟؟!!خوب که این کامنتها اینجا میمونه و هر کس این کامنتها رو بخونه به خوبی متوجه می‌شه که همهٔ صحبتهای من درست و به جا بود و شما مردم ایران رو یا مزدور می‌بینید یا منافق یعنی‌ هر کس گفت بالای چشه مسعود همیشه دوماد ابرو انگ مزدوری می‌خوره که با این حساب باید ۷۵میلیون ایرانی‌ جان به لب رسیده رو مزدوت خطاب کرد!!!حالا هی‌ بیاین به این و اون تهمت مزدوری و همکاری با جمهوری اسلامی بزنید و بقیه تو متهم به همکاری با حکومتی کنید که خودتون آورنده اون بودید،شما سمبل وقاحت و پستی و خیانت و جا خالی‌ دادن هستید ولی‌ خدا رو شکر همه میدونن شما چه گهی هستید حتی مخالفین نظام اسهالی و مردم جان به لب رسیده ایران

   حذف
  10. با ۴تا فحش به آخوند‌های پفیوز و جمهوری نکبت اسهالی و مظلوم نمایی نمیتونیت سابقه سیاه و ننگین خود رو پاک کنید اگر آخوندهای ۱۰۰۰پدر بهتون میگن تروریست دلیل نمیشه که ایرانی‌‌ها یادشون بره اوایل انقلاب لعنتی۵۷ همون زمانی‌ که داشتید خماری بعد از نشه گی‌ دیدن خمینی کس کش در ماه رو پس می‌دادید چقدر انسان بی‌ گناه و ایرانی‌ بدبخت رو فرستادید سینه قبرسون،شما که زورتون به آخوند نمیرسید گٔه خوردید که انقلاب کردید!به اونجای همه کس و کارتون خندیدید که زن و بچه مردم و انسانهای بی‌ گناه رو به خاطر خون خواهی و کشتار رفقاتون به دست کسانی‌ که خود در به قدرت رسیدنشون نقش داشتید رو دسته دسته با بمب گذاری و آتیش زدن اتوبوس‌های عمومی فرستادید اون دنیا بی‌ شرف‌های پست فطرت برا چی‌ نرفتید پدر منویتون خمینی کس کش رو رفسنجانی‌ دزد رو با گلوله بکید برا چی‌ سرباز بدبخت رو میگرفتید می‌دادید دست صدام بی‌ پدر وحشی؟

   حذف
 7. این ملیون هم دست کمی از ملی – مذهبی ها ندارند. و خودشان سپر ملی- مذهبی ها هستند. و ملی – مذهبی ها هم سپر جمهوری اسلامی هستند. وگرنه صد تا حرف نثار ملی – مذهبی ها و اسلامشان میکردند. البته جناب آقای مصدق هم ملی – مذهبی بودند که این همه بنی صدر و مجاهدین سنگشان را به سینه میزنند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. " البته جناب آقای مصدق هم ملی – مذهبی بودند که این همه بنی صدر و مجاهدین سنگشان را به سینه میزنند........"

   عجب!......لول .......پس جناب آریامهر چه بودند که امثال کاشانی ها و فلسفی ها و شمس دولت آبادی ها از وی حمایت میکردند و سنگشان را به سینه میزدند.

   حذف
  2. محمدرضا پهلوی اینچنین بود:
   کسی که سپاه دانش را راه می اندازد
   کسی که سپاه بهداشت را راه می اندازد
   کسی که آموزش همگانی از دبستان تا پایان دانشگاه را راه می اندازد
   کسی که اوپک را راه می اندازد
   کسی که آب بهداشتی و لوله کشی شده را در کشور راه می اندازد
   کسی که دستگاه دادگستری را در کشور راه می اندازد و از دست اخوندها در می آورد
   کسی که صنعت را به ایران وارد می کند
   کسی که ارتش ایران را بازسازی می کند
   کسی که نیروی هوایی را قدرتمند می کند
   کسی که قدرتمندترین نیروی زمینی آسیا پس از روسیه و چین را بوجود می آورد
   کسی که نیروگاه اتمی بوشهر را آغاز می کند
   کسی که بیمه همگانی را و بهداشت را در ایران با کمترین هزینه امکان پذیر می کند
   کسی که دانشگاه های ایران زمین را تا مرز پیشرفته ترین دانشگاه های جهان ترقی می دهد
   کسی که به کارگران ایران عزت و اعتبار می دهد
   کسی که زمینهای اربابان را نه به زور(همانند حرامزاده هایی همانند لنین و ازنابش) که با پول می خرد و به کشاورزان می دهد
   کسی که سیستم آب و برق و تلفن را پیش از بسیاری از کشورهای جهان به ایران می آورد
   کسی که دومین شرکت هواپیمایی جهان را در ایران ایجاد می کند( شرکت هما )
   کسی که در زمان زمامداری اش هیچ دریاچه ای خشک نمی شود
   کسی که در زمان حکومتش هیچ ذره ای از خاک عراق جرات ریختن بر سر مردمش را ندارد
   کسی که در زمانش، صدام سردار قادسیه همچون پشه از قدرتش در هراس است و جرات حمله به کشورش را ندارد
   کسی که ایران را از گهدانی قجری به کشوری پیشرفته تبدیل می کند آن هم تنها در 30 سال
   کسی که اگر نبود زنان ما حق رای نداشتند و همچون افغانها می بایست روبنده می زدند
   کسی که اگر نبود اکنون همانند دختران نیجریه، افغان و ... دخترانمان میبایست از درس خواندن محروم می بودند
   کسی که اگر نبود و ارتشی قوی نمی ساخت و جوانانی برومند و عاشق خاک وطن تربیت نمی کرد اکنون می بایست زنان و دختران و مادرانمان همانند صدر اسلام کثافت، در زیر مردان عرب می خوابیدند و احتمالا ساداتمان افزایش پیدا می کردند
   کسی که اگر نبود زن شما اکنون مال شما نبود
   کسی که اگر نبود مال شما شاید مال حکومت کثیف کمونیستی جمهوری سویالیستی ایران شوروی می بود
   کسی که اگر نبود و که اقتصادی فوق العاده قوی بسازد اکنون میلیاردها ریال شما ارزش چس سگی را هم نداشت
   باز هم بگویم ...
   نه نیازی نیست چون عاقلان با دیدن همین مطالب چرندیات شما را از یاد خواهند برد.
   لعنت بر ملی مذهبی ها و کمونیستها( منظورم همه ی چپی های اشغال است)
   ضمنا لعنت بر سلطنت طلبانی که فکر می کنند می بایست سلطنت را بر سر کار بیاورند و با این فکر و گفتار تندروانه، حتی رضا پهلوی را به انزوا رانده اند.
   بی گمان ایشان می توانند در اینده ایرا نقش داشته باشند ولی هرگز از پیش برای مردم ایران تصمیم نگیرید که کدام سیستم حکومتی را به اجبار بپذیرند بلکه ا« یک انتخابات واقعی آن هم نه از نوع شرقی و یا حتی غربی آن که هر دو چرتند و کلاهبرداری. انتخابات مردم ایران ویژه و منحصر به فرد خواهد بود.
   ایران بار دیگر از زمین برخواهد خاست و پرچم دانش و رشد و حقوق انسانها را به دست خواهد گرفت و با کمک همه مردم جهان دموکراسی و آزادی را در سراسر جهان گسترش میدهد همانند پدران و نیاکان بزرگوارش از کوروش تا محمدرضا پهلوی.

   حذف
 8. عکس مصدق در لباس آخوندی

  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Mohammad_Mosaddeq,_Ahmadabad,_ca_1965_-_2nd.jpg

  پاسخحذف
 9. - ** کابوس حکومت اسلامی انتقام مصدق از مردم ایران **

  مصدق که پس از کودتای ٢٥ مرداد سال ١٣٣٢ توسط او و فاطمی با محاکمه در دادگاه نظامی به زندان و تبعید محکوم شده بود تا زمان مرگش در اسفند سال ١٣٤٥ مشغول تحریک و سازمان دهی اسلامیون برای نابودی ایران و مردم آن بود:

  ١- همکاری نزدیک و جلسات مشترک جبهه ملی با اسلامی ها بازرگان و مجاهدین خلق و تحریک آنها به تشکیل سازمان مسلحانه ( ۱۱ دی ١٣٤٤ سازمان مخفی مجاهدین خلق ایران شکل می‌گیرد).
  ٢- عدم پشتیبانی مصدق از حق رای زنان در سال ١٣٤١ و مخالفت افراد عضو جبهه ملی در آن زمان مثل بازرگان و مخالف شرع خواندن حق رای زنان توسط آنها.
  ٣- پشتیبانی و ارتباط مصدق و دادن جایزه به افرادی مانند رفسنجانی در مورد نوشتن کتاب در مورد تروریستهای عرب.
  ٤- فئودال بودن مصدق و جبهه ملی ها و آخوندها و مخالفت با اصلاحات ارضی ( مصدق و مادر و دایی اش از بزرگترین فئودالهای ایران بودند ویکیپدیا )
  ٥- تز دکترای مصدق رهبر ( ضد استعماری و آزادیخواه بزرگ دنیا !!!! ) در سویس "ارث در اسلام" بود. موضوع دیگری در جهان گیر نیاورده بودند.
  ٦- همکاری مستقیم جبهه ملی در به روی کار آوردن آخوندها و بعد از آن. (وزرای خمینی از جبهه ملی بودند )
  ٧- آخوند ها هیچ گاه حال کار کردن و حکومت کردن نداشتند و هنوز هم ندارند اما جبهه ملی ها زیر پایشان نشستند و آنها را تحریک کردند. و تنها کار آخوندها این بود که لنگ ظهر بیدار شوند و پس از ناهار و نماز تا عصر بخوابند و بعد بروند مسجد نماز شب بخوانند و پولی چیزی جمع کنند و بروند خانه بخوابند. ( حتی از تنبلی پنج وعده نماز عربهای را سه وعده کرده و حتی اجبار در نماز جماعت در مسجد را برداشته اند. بیچاره عربهای بیچاره که باید روزی پنج بار با ماشین و پیاده برای نماز خواندن به مسجد بروند. ( آخوند ها هنوز در دولت و مجلس در حال چرت زدن هستند).
  ٨- جبهه ملی های ضد استعماری همه در انگلیس و آمریکا ولو هستند معلوم نیست مشغول مبارزه ضد استعماری هستند یا ماموریت شان دیگر تمام شده است؟؟؟؟؟
  ٩- جبهه ملی ها هنوز هم حکومت آخوند ها را بر حکومت شاه ترجیح میدهند.
  ١٠- هنوز هم خانمهای جبهه ملی با لچک در میهمانی ها حتی در لوس آنجلس حاضر میشوند. ( اعتقاد عمیق به آخوندها)
  ١١- کسی عکس زن مصدق را دیده؟؟؟؟ یا اونهم مثل زنهای آخوندها در حرم سرا بود؟؟؟.( آقای دکتر!!!! آزادیخواه!!!!)
  ١٢- عکس مصدق در لباس آخوندی

  http://en.wikipedia.org/wiki/File:Mohammad_Mosaddeq,_Ahmadabad,_ca_1965_-_2nd.jpg

  _ ای هموطن جبهه ملی که تو جایگاه فئودالی و آخوندی نداری و با استعداد خودت پیشرفت کرده ای و تحصیل کرده ای ما نباید فریب آخوند ها و فئودالها را بخوریم. بخاطر فرزندان خودت و بخاطر فرزندان ایران این جادوی آخوندی را از مغز فرزندان ایران جراحی کن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. همکاری نزدیک و جلسات مشترک جبهه ملی با اسلامی ها بازرگان و مجاهدین خلق و تحریک آنها به تشکیل سازمان مسلحانه ( ۱۱ دی ١٣٤٤ سازمان مخفی مجاهدین خلق ایران شکل می‌گیرد).

   بفرض صحت, مگر تشکیل مقاومت مسلحانه بر علیه حکومت کودتایی و سرکوبگر پهلوی, که بدست و دستور بیگانه ساخته شده, اشکالی دارد؟ انهم مقابل رای مردم و مشروطه متوسل به کودتا شده است.
   مگر قرار بود که ملت ایران در برابر اشغال کشور بدست نوکران بیگانه خفقان بگیرند و در مقابل وحشیگریهای وی غمباد بگیرند؟


   "- عدم پشتیبانی مصدق از حق رای زنان در سال ١٣٤١ و مخالفت افراد عضو جبهه ملی در آن زمان مثل بازرگان و مخالف شرع خواندن حق رای زنان توسط آنها."
   مصدق اولین حکومتی بود که لایحه حق رای زنان را در زمان نخست وزیری خود به مجلس برد که با کارشکنی های شاه و شیخ مواجه شد.
   اما علت عدم لایحه حق رای زنان که پیشتر توسط حزب توده ارائه شده بود. ناهمخوان بودن ان با قانون اساسی مشروطه بود. در قانون اساسی آنزمان همه جا صحبت از "رجال" بود که امکان باز کردن پرانتزی به اسم حق رای زنان را نمیداد. این لایحه با قانون آنزمان در تضاد بود. شما که انتظار ندارید که دکتر مصدق در مقام نماینده مجلس لایحه ای بر خلاف قانون اساسی ارائه دهد.
   تنها راه حل اصلاح قانون اساسی بود برای باز کردن باب حق رای زنان .که در زمان خود دکتر مصدق انجام شد و همانطور که گفتم با سد سدید شیخ و شاه مواجه شد.

   "- پشتیبانی و ارتباط مصدق و دادن جایزه به افرادی مانند رفسنجانی در مورد نوشتن کتاب در مورد تروریستهای عرب."

   خیلی بیش از اینها کتاب در اینمورد در آمریکا و فرانسه و آلمان توسط افراد و موسسات تحقیقاتی چاپ و منتشر میشود. مثلا اینهم جرم است؟ چرا شما با آگاهی مردم مخالفید؟ چرا توقع دارید که مردم تنها صدای شما را بشنوند؟

   "- فئودال بودن مصدق و جبهه ملی ها و آخوندها و مخالفت با اصلاحات ارضی ( مصدق و مادر و دایی اش از بزرگترین فئودالهای ایران بودند ویکیپدیا )"

   آیا تولد در خانواده ای فئودال جرم است؟ خوب اگر اینطور است که محمد رضا پهلوی در خانواده ای متولد شد که پدر خانواده با زور زمینهای مردم را گرفته بود و آنرا به تصاحب خود درآورده بود بطوریکه رضا خان بزرگترین زمیندار زمان خود شده بود.
   اصلاحات ارضی وسیله ای بود برای دادن طول عمر بیشتر به حکومت کودتایی پهلوی. در واقع نوعی رفرم عوام فریبانه بود تا هم حکومت پهلوی را در نزد مردم به عنوان حکومتی مردمی نشان دهد, هم آنکه شاه را از مخالفت فئودالهایی مثل امینی ها نجات دهد. در واقع رژیم شقه شده آریامهری با این کار تک پایه شد تا بتواند همچنان بر سریر قدرت باقی بماند.
   اصلاحات ارضی باید تنها بدست حکومتی مردمی انجام شود تا بجای نابودی روستاها و گسیل روستاییان فقیر به حاشیه شهرها, سبب تقویت کشاورز و کشاورزی گردد.

   "- تز دکترای مصدق رهبر ( ضد استعماری و آزادیخواه بزرگ دنیا !!!! ) در سویس "ارث در اسلام" بود. موضوع دیگری در جهان گیر نیاورده بودند."

   چه گناه کبیره ای کرده!!!!....لول..... پدر بیامرز معلوم است که کفگیرتان بدجوری به ته دیگ خورده که از این جفنگیات مینویسی. میدانی در دنیای غرب هر روزه چند نوع مقاله و پایان نامه راجع به اسلام و قوانینش نوشته میشود....لول....انهم توسط دانشجویان دکترا و یا اساتید فن در رشته های مختلف.

   "- همکاری مستقیم جبهه ملی در به روی کار آوردن آخوندها و بعد از آن. (وزرای خمینی از جبهه ملی بودند ) "

   اختیار دارید! همکاری اصلی در به روی کار آوردن آخوندها را شاه و آمریکا با تسلیم دودستی ارتش آریامهری به خمینی انجام دادند تا با ان به سرکوب مردم بپردازد. وگر نه, حکومت خمینی توان مقاومت در مقابل قیام کردستان را نداشت و همان ابتدا از بین میرفت. البته این تنها و اولین باری نیست که شیخ از سخاوتمندانه شاه بهره شد!


   " آخوند ها هیچ گاه حال کار کردن و حکومت کردن نداشتند و هنوز هم ندارند اما جبهه ملی ها زیر پایشان نشستند و آنها را تحریک کردند. و تنها کار آخوندها این بود که لنگ ظهر بیدار شوند..............."

   آخوندها نیاز به تحریک ندارند. شامه خودشان بخوبی برای فرصت طلبی و مفتخوری .چه ملی دارند؟

   حذف
  2. " جبهه ملی ها هنوز هم حکومت آخوند ها را بر حکومت شاه ترجیح میدهند."

   اگر چنین باشد, بسیار ترجیح احمقانه است. همانطور که ترجیح شاه هم بر شیخ غلط و احمقانه است. شیخ و شاه باید هر دو به زباله دان تاریخ بروند تا ملت ایران شاهد آزادی را در آغوش بگیرد.

   "هنوز هم خانمهای جبهه ملی با لچک در میهمانی ها حتی در لوس آنجلس حاضر میشوند. ( اعتقاد عمیق به آخوندها)"

   اگر اعتقاد عمیق به آخوندها را ,بهتر است که عکس رضا قلدر را در مراسم عاشورا در حال گ و رویش ببینی. پدر بیامرز اگر کسی از سر اعتقاد شخصی حجاب بر سر بگذارد, یا حجاب از سر بردارد, نه تنها اشکالی ندارد بلکه بسیار هم محترم است. آنچه قابل انتقاد است حجاب اجباری یا بی حجابی اجباری است. آنچه وحشیانه است, بزور حجاب بر سر گذاشتن یا بزور حجاب از سر گرفتن است. این یعنی بی اعتقادی به اساسی ترین حق انسانی یعنی حق تعیین لباس شخصی هر زن توسط خود خودش.

   حجاب بر سر گذاشتن عیب نیست, اما دزدی و غارت اموال مردم (توسط شاه و خانواده و اعوان و انصارش), تصاحب قهری زمینهای مردم (مثل رضا خان) و کودتا بر علیه مردم و خیانت و تجزیه خاک کشور (مثل جدا سازی بحرین) است که اسباب خجالت و شرمساری است. وگر نه بانوی اول ترکیه هم لچک سرش میکند.

   " کسی عکس زن مصدق را دیده؟؟؟؟ یا اونهم مثل زنهای آخوندها در حرم سرا بود؟؟؟.( آقای دکتر!!!! آزادیخواه!!!!)"

   اینهم عکس دکتر مصدق و همسرش
   http://www.taknaz.ir/news_detail_5662.html

   حالا شما میتوانی لطف کنی و عکس همسر سرلشگر زاهدی نخست وزیر کودتاچی شاه را نشان دهی. پدر بیامرز خانواده پهلوی رای یک ملت را با کودتای ٢٨ مرداد و قانون اساسی مشروطه را درست مثل پدرش لگدمال کرد, آنگاه شما دلت به این خوش است که عکس زنان شاه موجود است و مثلا عکس همسر دکتر مصدق موجود نیست!
   بقول سعدی بزرگ:
   ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی/کین ره که تو میروی به ترکستانست.
   معلوم است که شما سوراخ دعا را عوضی گرفته ای.

   "ای هموطن جبهه ملی که تو جایگاه فئودالی و آخوندی نداری و با استعداد خودت پیشرفت کرده ای و تحصیل کرده ای ما نباید فریب آخوند ها و فئودالها را بخوریم. بخاطر فرزندان خودت و بخاطر فرزندان ایران این جادوی آخوندی را از مغز فرزندان ایران جراحی کن. "

   من درس جادوگری نخوانده ام. ابزار کارم اسناد تاریخی است به علاوه روش های منطقی استنتاج و استخراج واقعیت. پیشنهاد میکنم که به جای استفاده از این الفاظ ناشایست که عقل و درک مخاطب را ناچیز شمرده و وی را "فریب خورده ای" بیش قلمداد نمیکند, بهتر است که از اسناد معتبر تاریخی بهره برده و روش های منطقی را در استخراج احکام و نتایج بکار برید که این از هر جادویی, حداقل در مورد من, موثر تر است.
   اگر باز هم اصرار دارید, پیشنهاد میکنم که شخص رضا پهلوی در مقام وارث تاج و تخت پهلوی, که به ان سوگند هم خورده اند, قبول زحمت بفرمایند و به جای فرار از سوالات خبرنگاران راجع به ٢٨ مرداد, پاسخی معقول و منطقی به ان بدهند. مسلما این بهترین روش برای درمان "جادوی مصدق" است که به ان اشاره فرمودید!
   همزمان به طرفداران سلطنت پهلوی هم پیشنهاد میکنم که بجای دروغ بافی, جعل واقعیتهای تاریخی و استفاده, استعمال و دستمالی شارلاتانهای لوس آنجلسی و دکترهای قلابی و پژوهشگران تقلبی, با روراستی و درستی به وقایع ان دوران بپردازند

   حذف
  3. " جبهه ملی ها هنوز هم حکومت آخوند ها را بر حکومت شاه ترجیح میدهند."

   اگر چنین باشد, بسیار ترجیح احمقانه ای است. همانطور که ترجیح شاه هم بر شیخ غلط و احمقانه است. شیخ و شاه باید هر دو به زباله دان تاریخ بروند تا ملت ایران شاهد آزادی را در آغوش بگیرد.

   "هنوز هم خانمهای جبهه ملی با لچک در میهمانی ها حتی در لوس آنجلس حاضر میشوند. ( اعتقاد عمیق به آخوندها)"

   اگر اعتقاد عمیق به آخوندها را میخواهی ببینی, بهتر است که عکس رضا قلدر را در مراسم عاشورا در حال گل مالی بر سر و رویش ببینی. پدر بیامرز اگر کسی از سر اعتقاد شخصی حجاب بر سر بگذارد, یا حجاب از سر بردارد, نه تنها اشکالی ندارد بلکه بسیار هم محترم است. آنچه قابل انتقاد است حجاب اجباری یا بی حجابی اجباری است. آنچه وحشیانه است, بزور حجاب بر سر گذاشتن یا بزور حجاب از سر گرفتن است. این یعنی بی اعتقادی به اساسی ترین حق انسانی یعنی حق تعیین لباس شخصی هر زن توسط خودش.

   حجاب بر سر گذاشتن عیب نیست, اما دزدی و غارت اموال مردم (توسط شاه و خانواده و اعوان و انصارش), تصاحب قهری زمینهای مردم (مثل رضا خان) و کودتا بر علیه مردم و خیانت و تجزیه خاک کشور (مثل جدا سازی بحرین) است که اسباب خجالت و شرمساری است. وگر نه بانوی اول ترکیه هم "لچک" سرش میکند.

   " کسی عکس زن مصدق را دیده؟؟؟؟ یا اونهم مثل زنهای آخوندها در حرم سرا بود؟؟؟.( آقای دکتر!!!! آزادیخواه!!!!)"

   اینهم عکس دکتر مصدق و همسرش
   http://www.taknaz.ir/news_detail_5662.html

   حالا شما میتوانی لطف کنی و عکس همسر سرلشگر زاهدی نخست وزیر کودتاچی شاه را نشان دهی. پدر بیامرز خانواده پهلوی رای یک ملت را با کودتای ٢٨ مرداد و قانون اساسی مشروطه را درست مثل پدرش لگدمال کرد, آنگاه شما دلت به این خوش است که عکس زنان شاه موجود است و مثلا عکس همسر دکتر مصدق موجود نیست!
   بقول سعدی بزرگ:
   ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی/کین ره که تو میروی به ترکستانست.
   معلوم است که شما سوراخ دعا را عوضی گرفته ای.

   "ای هموطن جبهه ملی که تو جایگاه فئودالی و آخوندی نداری و با استعداد خودت پیشرفت کرده ای و تحصیل کرده ای ما نباید فریب آخوند ها و فئودالها را بخوریم. بخاطر فرزندان خودت و بخاطر فرزندان ایران این جادوی آخوندی را از مغز فرزندان ایران جراحی کن. "

   من درس جادوگری نخوانده ام. ابزار کارم اسناد تاریخی است به علاوه روش های منطقی استنتاج و استخراج واقعیت. پیشنهاد میکنم که به جای استفاده از این الفاظ ناشایست که عقل و درک مخاطب را ناچیز شمرده و وی را "فریب خورده ای" بیش قلمداد نمیکند, بهتر است که از اسناد معتبر تاریخی بهره برده و روش های منطقی را در استخراج احکام و نتایج بکار برید که این از هر جادویی, حداقل در مورد من, موثر تر است.
   اگر باز هم اصرار دارید, پیشنهاد میکنم که شخص رضا پهلوی در مقام وارث تاج و تخت پهلوی, که به ان سوگند هم خورده اند, قبول زحمت بفرمایند و به جای فرار از سوالات خبرنگاران راجع به ٢٨ مرداد, پاسخی معقول و منطقی به ان بدهند. مسلما این بهترین روش برای درمان "جادوی مصدق" است که به ان اشاره فرمودید!
   همزمان به طرفداران سلطنت پهلوی هم پیشنهاد میکنم که بجای دروغ بافی, جعل واقعیتهای تاریخی و استفاده, استعمال و دستمالی شارلاتانهای لوس آنجلسی و دکترهای قلابی و پژوهشگران تقلبی, با روراستی و درستی به وقایع ان دوران بپردازند

   حذف
  4. منظورتان کودتای ٢٥ مرداد مصدق و فاطمی است ؟؟؟

   حذف
  5. "شاه روی اون الله شما میرید. مجاهد الله "

   لول......ما که همچین چیزی ندیدیم. حاجی شدن شاه را دیدیم. جاروکشی حرم امام رضا را ازش دیدیم. گل مالی و سینه زنی و عزاداری باباش را هم دیدیم. اما ندیدیم که از این غلطها بکنه. تا بود که کون لیس همین آخوندها بود.
   ببنینم جنسش خوب بوده که داری توهم میکنی.........لول.....

   حذف
  6. شما منافقین عجب آدمهای آزادی خواهی هستید!اگر کسی‌ بر اساس اعتقادات شخصی‌ حجاب داشته باشه و لچک به سر کنه از نظر شما قابل احترامه ولی‌ اگر بر اساس اعتقادات ملی‌ میهنی و وطن پرستی‌ خواست از آب و خاک و ناموسش دفاع کنه باید در جبهه‌ها با کمک بعثی‌های عراقی سرشون رو بیخ تا بیخ برید بعد یه حیوون وحشی و قاتل بی‌ رحم رو فرستاد تا با بمب گذاری تو اتوبوس خانواده و زن و بچه و فامیل و همسایش و کلا اتوبوس رو با راننده بدبختش یجا فرستد رو هوا آره؟!زهی شرم و حیا برادران تروریست

   حذف
  7. "- همکاری مستقیم جبهه ملی در به روی کار آوردن آخوندها و بعد از آن. (وزرای خمینی از جبهه ملی بودند ) "

   (اختیار دارید! همکاری اصلی در به روی کار آوردن آخوندها را شاه و آمریکا با تسلیم دودستی ارتش آریامهری به خمینی انجام دادند تا با ان به سرکوب مردم بپردازد. وگر نه, حکومت خمینی توان مقاومت در مقابل قیام کردستان را نداشت و همان ابتدا از بین میرفت. البته این تنها و اولین باری نیست که شیخ از سخاوتمندانه شاه بهره شد!)

   واقعا وقاحت دارد. اگر همه روایت تو از تاریخ همینطوری باشد که هست باید واقعا متاسف بود. یعنی میگویی شاه خودش خمینی را آورد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! همه مردم شاهد این بخش از تاریخ بوده اند. تحریف و دروغ گویی توجیه رسیدن به هدف با هر وسیله نیست, مردم بازیچه و ساده لوح نیستند. واقعا چه ایدولوژی و عقیده ای این دروغ گویی ها را توجیه میکند؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

   حذف
  8. "شما منافقین عجب آدمهای آزادی خواهی هستید!اگر کسی‌ بر اساس اعتقادات شخصی‌ حجاب داشته باشه و لچک به سر کنه از نظر شما قابل احترامه ولی‌ اگر بر اساس اعتقادات ملی‌ میهنی و وطن پرستی‌ خواست از آب و خاک و ناموسش دفاع کنه........"

   جانور پشمالوی مسلمان

   ١- صرف اینکه تو و همپالکی هایت "اعتقاد داشتی که در حال دفاع از کشور بودید, ادامه جنگ ضد ملی ایران و عراق را که به اراده خمینی و برای "فتح قدس از کربلا " جریان داشت, جنگ دفاعی نمیکند.
   "دفاع" درست مثل "تجاوز" تعریف مشخصی دارد که با مغلطه های حوزوی نمیتوان آنرا ماستمالی کرد. اگر جنگ صدام با ایران تا مقطع خرمشهر جنگی تجاوز کارانه بود از جمله به این دلیل است که صدام به ایران لشکر کشی کرد, با لشکرش وارد خاک ایران شد و قصد تسخیر سه روزه کشور ما را داشت. دقیقا به همین دلیل هم از زمانی که صدام از فردای فتح خرمشهر در سال ٦١ از خاک ایران عقب نشینی کرد عربستان متحد صدام هم تقبل کرد که خسارات ایران در جنگ را پرداخت کند و با این حال خمینی پیشنهاد آتش بس را رد کرد و جنگ را با شعار فتح قدس از طریق کربلا ادامه داد, این خمینی بود که متجاوز به خاک عراق بود و هیچ چیز, حتی اعتقاد تو و چهار تا پاسدار و بسیجی ابله مثل خودت هم این جنگ را جنگی دفاعی نمیکند. امیدوارم که اعتقاد نداشته باشی که بصره و کوفه و کربلا جز خاک ایران بوده اند و لابد (حداقل امیدوارم که) میفهمی که به همین دلیل, تصمیم خمینی برای فتح قدس از طریق کربلا, ایران را در جای متجاوز مینشاند و تمام پاسدارانی را که به دلیل اعتقاد وارد این جنگ شده بودند را متجاوز میکند و نه مدافع خاک وطن..

   ٢- مقایسه اعتقاد شخصی به حفظ حجاب یا برداشتن ان که از حقوق هر انسانی است, هیچ ارتباطی ندارد با "اعتقاد" تو و چهار تا اشکول و ابله بسیجی مثل خودت, به دفاعی بودن این جنگ از فردای فتح خرمشهر. اساسا این قیاس, قیاسی مع الفارق است. حفظ حجاب یا برداشتن ان, در صورتیکه تحمیلی نبوده و در نتیجه انتخاب آزادانه شخص باشد, از حقوق فردی هر زنی به حساب میاید اما اعتقاد به دفاعی بودن جنگ ایران و عراق, انهم وقتی خمینی عملا عنوان کرد که جنگش برای فتح قدر از طریق کربلاست, درست مثل اعتقاد به مسطح بودن زمین, اعتقادی ابلهانه است

   حذف
  9. ٣- البته من متوجه هستم که شما جانوران پشمالوی مسلمان اساسا همه کارهایتان از روی "اعتقاد" است. تجاوز میکنید, آدم میکشید, دروغ میگویید, خیانت میکنید, سر میبرید, ....و در همه حال هم "اعتقاد" دارید که دارید به "تکالیف الهی" عمل میکنید. به جبهه ها میروید و "اعتقاد" دارید که اسب سفید امام زمان شما را به پیروزی میرساند, کلید بهشت به گردن میاندازید و "اعتقاد" دارید که وقتی به جای گاو و خر روی میدانهای مین رفتید, سریعا به بهشت میروید و کافی است که کلید بهشت را در قفل بزرگ در بهشت بیندازید تا حوریان بهشتی با آغوش باز به استقبالتان بیایند و برای همخوابگی با شما ارازل و اوباش مسلمان سر و دست بشکنند.
   البته تا زمانی که اعتقاداتتان آسیبی به کسی نرساند نه تنها من به ان اهمیت نمیدهم, بلکه به این "اعتقادات" به چشم لطیفه ای مسخره نگاه میکنم که ساعاتی اسباب خنده و شادی و مضحکه را فراهم میکند. مثلا وقتی میشنوم که امثال شما "اعتقاد" دارید که محمد با خرش پرواز کرد یا آنکه کره ماه را نصف کرد نمیتوانم از خنده روده بر نشوم. دست بر قضا گمنامیان هم گاه گداری همین چیزها را سوژه میکند و تا مدتی به ریش شما و اعتقاداتتان میخندم. صد البته این "اعتقادتان را هم به حساب "کس خلی" شما بسیجیها و مسلمانهای دو آتشه میگذارم.
   مشکل من با "اعتقادات" بطور کلی و با "اعتقادات شما" بطور اخص زمانی جدی میشود که با این "اعتقادات" میخواهید تجاوز به حق و حقوق انسانی را توجیه نمایید. یا شکنجه و قتل و سنگسار را توجیه میکنید یا شرکت در جنگی تجاوز کارانه و ضد ملی را با سرپوش "اعتقاد" میخواهید به خورد خلق الله دهید. صد البته جز تودهنی پاسخی دریافت نمیکنید. تازه این اول کار است. در فردای ایران که باید در مقابل دادگاه های ملی حاضر شوید و پاسخگوی جنایات خود شوید, "اعتقاداتتان" نه تنها از بار مجازاتتان کم نخواهد کرد, که اتفاقا خود ان اعتقاد با تیپا ی مردم به زباله دان تاریخ خواهد رفت. سازمان مجاهدین هم هر کار غلطی که کرده باشد اتفاقا بابت کارهایی از قبیل مقاومت در مقابل جنگ طلبی خمینی و ریختن زهر آتش در حلقوم خمینی یک دست مریزاد دارد.

   ٤- واقعیات مسلم با اعتقاد شما ها تغییری نمیکند. با اعتقاد شما "دو دو تا", سه تا نمیشود. اگر اختلافی هم بین "اعتقادات" شما با واقعیت ملموس بیرونی وجود دارد, این شما هستید که باید اعتقاداتتان را با واقعیت بیرونی تنظیم کنی. "عقیده" ای هم که تا این حد با واقعیت فاصله دارد دیگر عقیده و "اعتقاد" نیست, بلکه "توهم" است. جانوران مسلمانی که دائم در توهمند و در حال توهم یا به قول خودشان "اعتقاد", یا آدم میکشند, یا تجاوز میکنند ,...در بهترین حالت جایی جز یک تیمارستان روانی مجهز ندارند. هیچ جای دنیا, حتی اروپا و آمریکا که مهد دموکراسی هستند, چنین موجودات خطرناکی را که دائم "توهم" میکنند, در جامعه راه نمیدهند,بلکه آنها را در یک تیمارستان روانی حبس میکنند تا موقع انجام "تکلیف اعتقادی", به کسی صدمه نرسانند.

   حذف
  10. ٥- امثال شما جانوران پشمالوی مسلمان اگر ذره ای غیرت و ناموس داشتید, باید از اینهمه تجاوز در زندان به دختران زندانی غیرتی میشدید! از سال ٦١ به بعد و خروج عراق از خاک ایران, راه دفاع از نوامیس مردم از جبهه های جنگ ایران و عراق نمیگذرد. شماها خیلی ناموس پرست بودید باید خون گریه میکردید بابت فروش و قاچاق دختران ایرانی توسط رژیم آخوندی به دبی و ژاپن و دیگر کشورهای دنیا برای خوشگذرانی! شما اگر غیرت داشید باید خون گریه میکردید وقتی که یکی از مقامات عراقی گفت که ما برای خوشگذرانی و عیش و نوش به ایران میآمدیم و سران رژیم هم اسباب آنرا برایمان فراهم میکردند.
   اینروزها خبر از تهدید گروه "بوکو حرام" مبنی بر فروش دختران دزدیده شده برای فروش میشنویم . بنظر میرسد که مردان خدا چه در وجه سنی و چه در وجه شیعه پا به عرصه پر برکت و پر منفعت "جاکشی" و "پا اندازی" گذاشته اند. شما اگر ذره ای ناموس داشتید اقلا هماهنگ با جامعه جهانی این آدم دزدی وقیحانه و پا اندازی آشکار را محکوم میکردید.

   حذف
  11. "واقعا وقاحت دارد. اگر همه روایت تو از تاریخ همینطوری باشد که هست باید واقعا متاسف بود. یعنی میگویی شاه خودش خمینی را آورد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!! "

   ظاهرا گویا شما یا نمیفهمید یا نمیخواهید بفهمید. شاه که رفتنی بود. در مقامی نبود که بتواند کسی را به جای خود بگذارد. خودتان را به خریت و حماقت میزنید. مگر سران رژیم شاه ارتش را دودستی تحویل خمینی ندادند؟ مثلا میخواهید با این حرفها چه چیزی را ماستمالی کنید. حرف سر اینست که رژیم شاه در آخرین روزهای حیات ان رژیم, آخرین خیانت را هم به مردم مرتکب شد و ارتش را دودستی به خمینی تحویل داد.این چه ربطی به آوردن خمینی به وسیله شاه دارد؟؟؟؟؟آمریکا میخواست مطمئن شود که ارتش بدست نیروهای دموکراتیک نمی افتد وبقایای رژیم شاه هم با اینهمه کر کری های ضد آخوندی و ضد اسلامی, نهایتا ترجیح داد که ارتش را بدست خمینی بسپارد. حداقل خاطرات هویزر را بخوانید و کمی راجع به تاریخ معاصر ایران اطلاع حاصل کنید پیش از آنکه از این صحبت ها بفرمایید.

   حذف
  12. من ریدم به اون دینی که تو و اون باباتون مسعود همیشه دوماد و مریم شرت طبعا به خاطرش لچک به سرتون می‌کنید من ریدم به اون دیدنی که شما حرام زادگان تاریخ و با آخوندهای بی‌ پدر و مادر پیوند داد و باعث به وجود آمدن حکومتی شد که اول از همه شرت خودتون و از پاتون در آورد پس به من نگو مسلمون پشمالو هوشمند جان اوکی؟ضمناً برو خودت رو بکش بدبخت که بخاطر یه عقیده و باور تخمی سازمانی و یه دین تخمی تر ایران و ایرانی‌ رو جلوی یه مشت آفتاب دار خوار و ذلیل کردید خاک بر سر بی‌ غیرت و ذات پست و ذلیلتون که ایران به اون عظمت و شکوه رو با همهٔ کمی‌ و کاستی‌های که داشت جلوی پای یه مشت الاغ سوار آفتابه دار قربونی کردید تنه لشایه بی‌ خاصیت تو سری خور بدبخت شما اگر آدم بودید اگر ۱ذره شرف و انسانیت و مردی و مردونگی تو وجود کثیف و مفت خورتون بود بعد از دیدن اون همه جنایت و کثافت کاری که به قول خودتون پیروان این عقیده و باور جهنمی به سر ایران و دختران و پسران و مردم ایران آوردند به جا اینکه مرید و غلام حلقه به گوش یه آخوند فکل کرواتی و فاطی کماندو بشین همچنان میزدید تو گوش اون مسعود گور به گور شده و معشوق صدام مریم جون تا برق ۳فاز از کالای پوکشون بپره و فکر نکنان علی‌ آباد هم شهری شده برا خودش!شما اگر واقعا عاشق ایران و ایرانی‌ بودید و قصدتون روشنگری بود نه قدرت طلبی و سهم خواهی همچنان میزدید تو دهان اون ۲تا اشغال که دیگه کسی‌ رو مجبور نکنن لچک به سر کنه!اول برید خودتون و درست کنید بعد برین رو منبر!برا من به شخصه بین خایه منی و مسعود و مریم تابان هیچ فرقی‌ نیست هر۲ جنایت کار و آدم کش هستند هر۲ بر پای دین و مذهب حکومت میکنند هر۲ بقیه رو مجبور به اطاعات و رعایت حجاب اجباری می‌کنن هر۲ پیرو و فدائی دارن که حاضرند خودشون رو به خاطر عمام و حضرتشان جون خود رو فدا کنند و خود رو به آتیش بکشند هر۲ به دشمنان ایران وابسته اند و به جز ضرر و بدبختی نکبت هیچ دست آوردی در طول زندگی‌ کثیفشون برای ایران و ایرانی‌ نداشتند و در کّل هر ۲ یه لجنی بیش نیستند و به جز یه مشت احمق وطن فروش ۷۵میلیون ایرانی‌ آرزوی سقط شدن اینها رو دارند و شب و روز اینها رو نفرین میکنند

   حالا هم مزاحم نشو بذار باد بیاد هوشمند جان

   حذف
 10. خانومشون رو نگفتی اونم بگو تا ماله کشی تموم شه !!!!!!!

  پاسخحذف
 11. تو جبهه ملی هستی یا از برادرهای تربیت شده توسط جبهه ملی ؟؟؟؟؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "تو جبهه ملی هستی یا از برادرهای تربیت شده توسط جبهه ملی ؟؟؟؟؟"

   بببینم تو از انصار شاه الله هستی یا از برادران انصار سایبری حزب الله؟

   حذف
  2. شاه روی اون الله شما میرید. مجاهد الله

   حذف
 12. اون وقت که سر لشکر زاهدی داشت تو کوه های فارس بر علیه نیروهایی انگلیسی میجنگید, مصدق کجا بود؟ مصدق داشت روستاها را به نام خودش ثبت میکرد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "اون وقت که سر لشکر زاهدی داشت تو کوه های فارس بر علیه نیروهایی انگلیسی میجنگید, مصدق کجا بود؟ مصدق داشت روستاها را به نام خودش ثبت میکرد."


   مش قاسم همراش نبود....لول......تا از پهلوانی هاش در برابر انگلیسیها تو جنگ ممسنی داستانها تعریف کنه....لول

   حذف
 13. " ارتش به دستور آمریکا تسلیم شد ؟ ارتش برای خمینی سرکوب میکرد ؟ چرا انقدر هذیان می‌گویید. اگر ارتش بازوی خمینی بود که دیگر نیازی به سپاه و کمیته و هزار کوفت و زهر مار نبود. "

  ١- خوشبختانه در مورد وساطت ژنرال هویزر آمریکایی و قرار و مدارهای ژنرالهای شاه با وی در مورد تسلیم ارتش انقدر اسناد وجود دارد که اصلا قابل انکار نیست. آقای بختیار در کتابش نوشت که ایشان اصلا از قضیه تسلیم ارتش و مذکرات ژنرال هویزر با خبر نداشت و ایشان خبر تعلیم ارتش را از رادیو شنیدند.

  ٢- گویا یادتان رفته که در ابتدای پیروزی انقلاب ارتش قیام دلیر مردان کردستان را سرکوبی سخت نمود و بدستور خمینی تا مدتها کردستان هم تحت تحریم بود و هم مورد حمله هوایی جنگنده بمب افکن های ارتش ایران. بسیاری از خلبانانی که حاضر به بمباران هموطنان کرد نبودند به دادگاه های نظامی تسلیم شدند.

  ٣- البته خمینی کمیته ها و سپاه پاسداران را تاسیس نمود. منتهی بخاطر ترس از نظامیان, از ارتش و سپاه پاسداران به مثابه وزنه های متعادل کننده یکدیگر استفاده مینمود. از جمله بود که تا زمانی که زنده بود اجازه دخالت در سیاست را به نظامیان و مشخصا به سپاه و کمیته نمیداد. البته من منکر سرکوبهای وحشیانه سپاه و کمیته نیستم, منتهی نمیتوان نقش ارتش را در سرکوب قیام مردم کردستان نادیده گرفت.

  "بحث کردن با شما که در فضای مالیخولیایی سیر می‌کنید هم بی‌ نتیجه است."

  شما بحث نمیکنید, شما مغلطه میکنید و بدبختانه آنچنان در این سی و پنج سال پس از انقلاب, درست مثل پنجاه سال حکومتتان, پاسخی نشنیده اید, یا نخواستید بشنوید, که حالا ان جفنگیات را واقعیتهای محض قلمداد میکنید تا طلبکاری خود را از مردم توجیه کرده و سرکوبهای پهلوی را موجه جلوه دهید. دلتان برای موقعیتهای سابق دزدی و خیانت و غارت کشور تنگ شده و آنگاه ابلهانه میپندارید که با دسته کوران و خران طرفید. انقدر مردم ایران را احمق و ببو به حساب آورده اید که واقعا باورتان شده که با ٨٠ میلیون احمق طرفید. میخواهید طلبکاری های خود از مردم را به اسم "دلسوزی برای مردم و میهن" به خورد مردم بدهید انگار که مردم نمیدانند و نمیفهمند که دلنگرانی شما برای موقعیتهای سابقتان در دزدی و غارت مردم و میهن است.

  "مگر شاه در فرانسه هم سرکوب میکرد ؟"

  عجب حرف عجیبی. مگر کتاب خمینی در فرانسه توزیع و چاپ میشد. مگر خواننده اش در فرانسه بود. از ان گذشته اگر مردم در ایران در زیر تیغ سرکوب بودند, ساواکیها و بالاخص اداره ممیزی کتب که مخصوص سانسور بود و ساواکیهای شغل به کار در ان, حتما به ان کتاب دسترسی داشتند. چرا این جماعت کمترین احکام بچه بازی خمینی عنوان نکرد؟
  مساله همین است, ربطی هم به
  مثلث بیق ندارد. جامعه ای که آگاهی در ان سانسور میشود, فعالین سیاسی در ان زندانی و سرکوب میشدند و مجازات خواندن کتب ممنوعه در ان زندان شهربانی و ساواک آریامهری بود, انقدر نا آگاه میشود که براحتی فردی مثل خمینی در ان قهرمان آزادیخواهی میشود.
  اگر کسی از این بابت باید خجالت بکشد, خانواده دزد و نوکر و کودتاچی پهلوی و طرفدارانش هستند که با سرکوب مردم و جامعه مدنی از یک سو, و با دادن دست باز به آخوندها از سویی دیگر در خرافه پراکنی, در جهنم را بر روی مردم ایران باز کردند. شما اگر ذره ای شرم داشتید, باید بابت کودتا و سرکوب پنجاه ساله مردم و جامعه مدنی ایران که پس ازانقلاب مشروطیت رشد قابل ملاحظه ای کرده بود, از مردم عذرخواهی میکردید, نه آنکه ان گاو گند چال دهان را باز کنید و طلبکاری کنید.
  شما لازم نیست که نگران سوختن نسلهای ایرانیان در آتش حکومت اسلامی باشید. این حکومت دنباله حکومت آریامهری و نتیجه بلافصل کودتاهای سوم اسفند ١٢٩٩ و کودتای ٢٨ مرداد ١٣٣٢ است بر علیه اراده ملت و آرمانهای مترقی انقلاب مشروطه . حکومت پهلوی نه راه حل و آنتی تز این حکومت, که خود بخشی از مشکل است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. منظورتان کودتای ٢٥ مرداد مصدق و فاطمی است ؟؟؟

   حذف
  2. نخیر, میگذاشتند در کردستان جمهوری حسن کده درست شود.
   ( جمهوری حسن کده نام یک روستای شمال است که در زمان هرج و مرج جنگ جهانی اعلام استقلال کرد!!!!

   حذف
  3. البته اتهام تجزیه طلبی یکی از اتهامات و برچسبهای شیخ و شاه برای سرکوب اقلیتها و نیروهای مبارز مدافع حقوق آنان است. کدام جمهوری حسن کده! چرا داستان میگویید؟

   حذف
  4. "منظورتان کودتای ٢٥ مرداد مصدق و فاطمی است ؟؟؟"

   نخیر منظور کودتای خائنانه شاه و شیخ در ٢٨ مرداد ١٣٣٢ است.

   حذف
  5. زیر دست بر علیه بالا دست کودتا میکند, نه بالا دست بر علیه زیر دست. ( آی کیو).

   حذف
  6. انگار تازه از اشراف در اومدی بذار عرقت خشک شه, یک کم اطلاعات بگیری, یک کم کتاب بخونی اون وقت میفهمی در این چند سال چی گذشته ...

   حذف
  7. "انگار تازه از اشراف در اومدی بذار عرقت خشک شه, یک کم اطلاعات بگیری, یک کم کتاب بخونی اون وقت میفهمی در این چند سال چی گذشته ..."

   من که راجع به تاریخ این چند سال اخیر حرف نمیزنم که بخواهم بدونم در این چند سال چی گذشته, من دارم راجع به تاریخچه خانواده پهلوی و کودتای ٢٨ مرداد حرف میزنم که شصت سال است از ان گذشته.
   ضمنا نگران من نباش. من اصولا عادت به کتاب خوانی دارم. بخاطر همین هم بجای نگاه کردن به کانالهای بشکن و بالا بنداز لوس آنجلسی هر وقت, وقت داشته باشم کتاب میخونم.
   اگر حرف حسابی داری, مستدل و مستند, بزن, وگر نه سخنرانی تو بزار برای کسی که برای کلی گویی هات تره خرد میکنه.

   حذف
 14. "شاه یا خمینی؟ مسئول بود یا نبود دمکراسی در یک کشور تنها یک نفر نیست، کل جامعه در قبال وضع کشور مسئول هستند!/ویروس اسلام را فراموش نکنیم!"

  گمنامیان عزیز این حرفتان درست. منتهی نوع مسولیت ها با هم فرق دارند. گناه شاه و شیخ زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین دموکراتیک است و گناه مردم هم مقاومت نکردن در برابر این جماعت.
  حال با توجه به این مطلب, آیا میتوان مردمی را که پنجاه سال به گناه عدم مقاومت در برابر حکومت شاه, مورد سرزنش قرار داده و آنها را مسئول شناخته ایم, حال که آنرا با اردنگی از کشور بیرون کرده اند, مقصر دانست و سرزنش کرد؟ اگر چنین است که پس چرا از مردم انتظار مقاومت در برابر شیخان را دارید؟
  گناه را از ویروس اسلام دانسته اید. آیا میدانید که ویروس اسلام و آخوند را حکومت استبدادی رضا خان زمینه اش را فراهم کرد, به خاطر فقدان مشروعیت ملی و مردمی, به ان بال و پر داد و زمانیکه گروه های سکولار سرکوب میشدند, گروه های مذهبی از قماش موتلفه و حجتیه مورد حمایت های شاه و دربار بوده و با نهایت آزادی از تریبونهای کشور مثل رادیو و تلویزیون و مطبوعات استفاده میکردند؟
  آیا میدانی که تنها روزنامه زنانه آنروزگار یعنی "زن روز", محل یکه تازیهای آقای مطهری شاگرد آقای خمینی شده بود؟
  آیا میدانی که اغلب دولتمردان این رژیم از قبیل بهشتی و باهنر در رژیم پهلوی صاحب مشاغل و همکار با ساواک و شاه بودند.
  آیا میدانی که اغلب دولتمردان امروز ایران تحصیلکرده مدارس موسوم به "مدارس اسلامی" در زمان شاه هستند که مختص بچه های بازاریها و آخوندها بود. این مدرسه مدرسه کادر سازی برای آخوندها بود, انهم در رژیم شاه!
  آیا شکی داری که "ویروس اسلام عزیز" ساخته و پرداخته رژیم پهلوی است.

  پاسخحذف
 15. این جبهه ملی ها و دست پرورده های جبهه ملی هم برای شانه خالی کردن از قبول مسولیت و عذر خواهی از مردم ایران مرتب فرا فکنی میکنند, الان که همه میگویند که انتخابات آزاد انجام شود, به حیله های مختلف میخواهند موضوع را لوث کنند. این ها بزرگترین دشمنان آزادی و مردم ایران هستند. که در لباس آزادی و آزادی خواهی ریشه ملت ایران را میزنند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. چرا شماها اینقدر از افشاگری در مورد گذشته های ننگین سلطنت چی ها وحشت دارین؟ چرا مردم نباید این چیز ها را بدونن؟

   حذف
 16. زیر دست بر علیه بالا دست کودتا میکند, نه بالا دست بر علیه زیر دست. ( آی کیو).

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. باز دوباره نبوغ سلطنت چی ات زد بیرون و احساس نبوغ کردی..... معلومه زیادی با سلطنت چی ها نشستی. یک خورده ای کیوت مثل خودشون خشک شده....لول....فقط مواظب باش ناسا ندزددت
   پدر بیامرز, شاه بالای دست نخست وزیر نیست. نخست وزیر هم زیر دست شاه نیست. به این سلطنت چی ها نگاه نکن که نخست وزیر را نوکر خونه زاد شاه میدونن. اینها یک مشت آدم احمق و بی سوادن که فرق بین شاه مستبد و شاه مشروطه را نمیفهمند. شاه مشروطه یک مقام تشریفاتی است. هیچ مسولیتی هم نداره.
   تمام مسولیت اجرایی کشور بر عهده نخست وزیر مشروطه است که بابت انهم به مجلس و نمایندگان ملت باید پاسخگو باشد.
   از اون گذشته کسی که چیزی را میخواهد که بطور قانونی متعلق به وی نیست, دست به کودتا میزند. شاه مشروطه بطور قانونی حق دخالت در امور کشور رو نداره.مصدق هم اجازه دخالت در امور کشور را به دربار نمیداد. پس شاه باید بطور غیر قانونی نخست وزیر را خلع کنه تا به قدرت استبدادی و مطلق خودش دست پیدا کنه ..........افتاد, جوجه سلطنت چی نابغه!!!!.....لول.....

   حذف
  2. طبق قانون اساسی مشروطیت شاه حق خلع نخست وزیر را داشت. و در صورت خلع نخست وزیر باید انتخابات مجلس برگزار میشد و نخست وزیر جدید انتخاب میشد.
   وقتی حکم خلع مصدق را به او ابلاغ کردند او به دروغ گفت که حکم را ندیده است.
   اما دکتر میلانی نوشته است که مدارکی دیده که ثابت میکند حکم توسط مصدق رویت شده است. ( دکتر میلانی از زندانیان سیاسی زمان شاه بوده است.)
   قبل از آن مصدق مجلس را منحل کرده بود و خود همه کاره مملکت شده بود.

   حالا بگوئید چه کسی بر علیه مجلس, ملت, قانون اساسی و شاه کودتا کرده بود؟؟؟؟؟؟؟

   چون حیله جبهه ملی ها و توده ای ها نگرفت گفتند شاه کودتا کرده و اینقدر این حرف را تکرار کردند که خودشان هم باورشان شد.

   حذف
 17. "نخیر, میگذاشتند در کردستان جمهوری حسن کده درست شود."

  عجب شاه و شیخ دل لطیفی برای تجزیه کردستان پیدا کردند. یکیشون بحرین را به باد میده, یکی دیگه دریای خزر را, آنوقت وقتی پای مبارزه هموطنان کرد و احقاق حقوق اقلیتها به وسط میاید, یکدفعه این جماعت تب و لرز تجزیه ایران را میگیرن و قلبشون برای ایرانستان و جمهوری حسن کده شرحه شرحه میشه........... شارلاتانها

  پاسخحذف
 18. طبق قانون اساسی مشروطیت شاه حق خلع نخست وزیر را داشت. و در صورت خلع نخست وزیر باید انتخابات مجلس برگزار میشد و نخست وزیر جدید انتخاب میشد.
  وقتی حکم خلع مصدق را به او ابلاغ کردند او به دروغ گفت که حکم را ندیده است.
  اما دکتر میلانی نوشته است که مدارکی دیده که ثابت میکند حکم توسط مصدق رویت شده است. ( دکتر میلانی از زندانیان سیاسی زمان شاه بوده است.)
  قبل از آن مصدق مجلس را منحل کرده بود و خود همه کاره مملکت شده بود.

  حالا بگوئید چه کسی بر علیه مجلس, ملت, قانون اساسی و شاه کودتا کرده بود؟؟؟؟؟؟؟

  چون حیله جبهه ملی ها و توده ای ها نگرفت گفتند شاه کودتا کرده و اینقدر این حرف را تکرار کردند که خودشان هم باورشان شد.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "طبق قانون اساسی مشروطیت شاه حق خلع نخست وزیر را داشت. "

   میشه اون ماده قانونی رو نشون بدی؟


   "حالا بگوئید چه کسی بر علیه مجلس, ملت, قانون اساسی و شاه کودتا کرده بود؟؟؟؟؟؟؟"


   پاسخ شما را حواله میدهم به تاریخ نویسانی مثل گازیوروسکی که مشخصا ٢٨ مرداد ١٣٣٢ را کودتا نامیده بود.
   بهتر از ان پاسخ شما را حواله میدهم به خاطرات ملکه ثریا, ملکه وقت ایران که در خاطراتش از شاه مشخصا از قول شاه, این عملیات را "کودتا" نامیده بود.

   حذف
  2. گازیوروسکی روسی معشوقه ننت بوده که حرفش تاریخ شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   حذف
  3. "گازیوروسکی روسی معشوقه ننت بوده که حرفش تاریخ شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟"


   پسر رضا قلدر بکن ننه و آبجی ات بوده که اینطوری بهت برخورده!!!!؟؟؟؟

   حذف
  4. از کی تابحال آقای مارک گازیوروسکی روسی شده؟؟؟؟؟؟؟..........لول......

   حذف
 19. طبق قانون اساسی مشروطیت شاه رییس قوه مجریه بود. و وظایف نخست وزیر در قانون اساسی مبهم بود. آقای مصدق بجای رساله دکترا در باره " ارث در اسلام" باید در باره این موضوع ها تحقیق میکردند و اصلاحیه قانون اساسی را پیشنهاد میکردند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "طبق قانون اساسی مشروطیت شاه رییس قوه مجریه بود. و وظایف نخست وزیر در قانون اساسی مبهم بود. آقای مصدق بجای رساله دکترا در باره " ارث در اسلام" باید در باره این موضوع ها تحقیق میکردند و اصلاحیه قانون اساسی را پیشنهاد میکردند."

   طبق همان قانون شاه مقام تشریاتی بود و هیچ مسولیتی نداشت. به عبارت بهتر هیچکاره بود. درست مثل شاهان مشروطه در اروپا. به هیچ عنوان هم حق دخالت در عزل و نصب دولتمردان و نخست وزیر نداشت, مطابق نص صریح همان قانون اساسی.
   آقای مصدق راجع به این مسائل اطلاع داشتند. به همین دلیل هم تمامی دست اندرکارن تاریخ و سیاست, جملگی واقعه ٢٨ مرداد ١٣٣٢ را "کودتا" نامیده اند. شما بهتر است که به جای مغلطه کمی قانون اساسی مشروطه را مطالعه کنید.

   حذف
 20. برو بخواب برای شب کاری دیگه پولی بهت پرداخت نمیشه, اگر هم داری جهاد فی سبیل کلفت میکنی صوابی نداره, گود نایت.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. سی حالا از تو نپرسیده که من چه کار کنم. اینطور که معلومه تو خودت باید بری بخوابی.....بخواب که خماری.

   حذف
  2. کسی حالا از تو نپرسیده که من چه کار کنم. اینطور که معلومه تو خودت باید بری بخوابی.....بخواب که خماری.

   حذف
 21. دارد و بلای گمنامیان و مردم ایران بخوره تو سر تو و رفقای احمقت که توی این عصر آزادی اطلاعات در اینترنت هنوز آدم نشدید.
  اونوقت یک عده ای میگویند اگر زمان شاه اختناق نبود و آزادی اطلاعات بود اینها تروریست نمیشدند و آدم میشدند. اینها ذاتا گه هستند و گه مانده اند.کاریش هم نمیشه کرد چون ویروسه دیگه.خود این آدم نشون میده که اون تز غلط بود و تروریست آدم بشو نیست.کاش آمریکا یک چیزی میزد تو سر اینها مثل صدام راحتشون میکرد.طالبان های شیعه عوضی.
  خمینی نتونست اسلام رو تو کله مردم بکنه, اینها میخواهند اسلام را با کلاشینکف توی کون مردم بکنند....

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها

  1. " اینها ذاتا گه هستند و گه مانده اند.کاریش هم نمیشه کرد ......."

   اووووه.....چه خبره....تو که بجای حرف زدن داری دائم "گه" بالا میاری.......دهنتو ببند که بوی گند این وبلاگ را برداشت....یک مهلتی به صاحب بیچاره این وبلاگ بده که گند شیخ و شاه رو از وبلاگش پاک کنه.........


   "دارد و بلای گمنامیان و مردم ایران بخوره تو سر تو و رفقای احمقت که توی این عصر آزادی اطلاعات در اینترنت هنوز آدم نشدید. "


   تا حالا کون لیسی شاه و شیخ را میکردی ,حالا نوبت به کون لیسی از "گمنامیان" رسیده؟؟؟ مثل پیر زنها هم به ناله و نفرین افتادی!!!!!   "اونوقت یک عده ای میگویند اگر زمان شاه اختناق نبود و آزادی اطلاعات بود اینها تروریست نمیشدند و آدم میشدند."

   چه غلطهای زیادی!!!! شیخ و شاه میخواهن کسی را آدم کنند؟؟؟ مگه شیخ و شاه خودشون آدمند که بخواهند کسی را آدم کنند؟ یکیشون با ١٤٠٠ سال سابقه فساد و آدمکشی خیال میکنه که مردم صغیرند و احتیاج به "ولی" دارند, انهم از نوع فقیهش. یک قزاق قلدر گشنه و دزد با زاد و رود کثیفتر از خودش هم خیال میکنه وظیفه ملی داره که با دگنک و زور و چماق مردم رو آدم کنه. یک مشت چماقدارهای دور و برشون هم مثل خودت امر بهشون مسجل شده و خیال میکنن که باید به هر وسیله ای مردم را هدایت کنند. حاصل تربیت شیخ و شاه یکی مثل تو ست که بجای حرف زدن دائم از دهنت "گه" بیرون میریزه. البته بقول معروف از کوزه همان برون تراود که در اوست......

   تو هر وقت تونستی بدون اینهمه "گه" بالا آوردن, دو کلمه حرف منطقی بزنی اونوقت از این ادعاها بکن. و الا که این ادعاها به چیزی جز یک مشت "غلط زیادی", از یکمشت ورشکسته فکری و اخلاقی قابل تعبیر نیست.


   "کاش آمریکا یک چیزی میزد تو سر اینها مثل صدام راحتشون میکرد.طالبان های شیعه عوضی."

   بدبختا کارتون بجایی رسیده که میخواهین با فلان آمریکا داماد بشین؟؟؟ اگر آمریکا این کار را نکرده از جمله برای اینه که در دادگاه های خودش نتونست "تروریست" بودن یک نیروی مقاومت را ثابت بکنه و وزارت خارجه اش در همون دادگاه های آمریکا محکوم شد. حالا مگر چهار تا ورشکسته مثل شیخ و شاه و خرده ریزه هایش مثل تو با تروریست تروریست کردن باد سر دلشون رو خالی کنن.

   "خمینی نتونست اسلام رو تو کله مردم بکنه, اینها میخواهند اسلام را با کلاشینکف توی کون مردم بکنند...."

   عجب!!!!! تا دیروز که مجاهدین یا مارکسیست اسلامی بودن و یا منافقین ضد اسلام. حالا شدن مسلمونهای دو آتشه شیعه. تا دیروز شیخ و شاه سوار موج اسلام پناهی بودن.....حالا فکر میکنی که میتونی سوار موج "اسلام ستیزی" بشین!!!!!
   از اون گذشته اگر اینطور از کلاشنیکف مبارزین به وحشت افتادین, پیشنهاد میکنم که بجای طلبکاری, قلدری, کودتا علیه مردم و سرکوب و کشتار, مثل آدم به رای و خواست مردم تن بدید, به حقوق مردم احترام بگذارید و گورتون را از خاک ایران گم کنید و فکر حکومت و سواری گرفتن از مردم را به خودتون راه ندید. و الا مردم ایران چیزی از مردم سوریه و لیبی کم ندارند که بخواهند شر یک مشت دیکتاتور فاسد, وابسته, دزد و جنایتکار را از سر راه بردارند.
   مردم ایران چیزی از مردم آمریکا کم ندارند که دویست سال پیش با گلوله و توپ خودشون را از شر یک حکومت اشغالگر و بیگانه راحت کردند.

   حذف
 22. این یارو همونه که یک وبلاگ سبز قلابی کیری زده و دو سه با تیتر عکس های قلابی میخواست مشتری جمع کنه دستش رو شد کسی به وبلاگش نمیره حالا اومده اینجا مثل اسبهای آبی تپاله پخش میکنه و نمیدونه که مردم میدونند که کی هست:

  مسعود رجوی اینقدر برای صدام ساک زد که تارهای صوتی حنجره اش پاره شد و دیگه نمیتونه حرف بزنه, حالا مریم قجر رو فرستاده بره برای رودی جولیانی شهردار سابق نیویورک و جان بولتون نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل ساک بزنه. چه فیلم پورن سیاسی میشه که مریم رجوی زن همه کس برای دو نفری شون ساک بزنه بعد اونا دو درش کنند فیلمش رو هم توی سایت های پورن سیاسی گذاشتند ..... حالا این ضد امپریالیست های سابق دارند برای آمریکا ساک میزنند حتی اگر پاش برسه مریم قجر برای کیر سیاه اوباما هم ساک میزنه,بالاخره هدف وسیله رو توجیه میکنه !!!!!!!!.بدبخت آمریکا اسم شما رو از توی لیست تروریست ها خارج کرد شاید کشورهای دنیا بهتون پناهندگی بدهند نه اینکه روتونو زیاد کنید.

  « مبارز » ؟؟؟؟ مثلا مثل کیم جونگ اون رهبر کیری کره شمالی !!!!!!!

  هزار و چهار صد ساله که کله حسین رو گرفتند میخواهند به زور تو کون همه فرو کنند. اول تو کون خودت فرو کن بعد تو کون هر کی دلش خواست.!!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "این یارو همونه که یک وبلاگ سبز قلابی کیری زده و دو سه با تیتر عکس های قلابی میخواست مشتری جمع کنه دستش رو شد کسی به وبلاگش نمیره حالا اومده اینجا مثل اسبهای آبی تپاله پخش میکنه"

   خوب برای یکمشت اشغال کله مثل خودت باید تپاله پخش کرد دیگر. آخر وقتی باهاتون مثل آدم میزنن که "گه" بالا میارین! یک چیزی باید براتون پخش کرد که در حد درک و فهمتون باشه.

   " حالا این ضد امپریالیست های سابق دارند برای آمریکا ساک میزنند حتی اگر پاش برسه مریم قجر برای کیر سیاه اوباما هم ساک میزنه"

   وزارت امور خارجه اوباما که وارد دعوای حقوقی با اینها شد و تودهنی خورد. مثل اینکه برای شما اراذل و اوباش شیخ و شاه هیچگونه رابطه ای با آمریکا, جز نوکری و خایه مالی, متصور نیست. یا مثل کودتای ٢٨ مرداد با آلن دالاس دلبری میکنین, یا آنکه با نایاک و آقای اردشیر امیر ارجمند و تریتا پارسی به دست و پا و خایه عمو سام میفتید.

   حذف
  2. "این یارو همونه که یک وبلاگ سبز قلابی کیری زده و دو سه با تیتر عکس های قلابی میخواست مشتری جمع کنه دستش رو شد کسی به وبلاگش نمیره حالا اومده اینجا مثل اسبهای آبی تپاله پخش میکنه"

   خوب برای یکمشت اشغال کله مثل خودت باید تپاله پخش کرد دیگر. آخر وقتی باهاتون مثل آدم حرف میزنن که "گه" بالا میارین! یک چیزی باید براتون پخش کرد که در حد درک و فهمتون باشه.

   " حالا این ضد امپریالیست های سابق دارند برای آمریکا ساک میزنند حتی اگر پاش برسه مریم قجر برای کیر سیاه اوباما هم ساک میزنه"

   وزارت امور خارجه اوباما که وارد دعوای حقوقی با اینها شد و تودهنی خورد. مثل اینکه برای شما اراذل و اوباش شیخ و شاه هیچگونه رابطه ای با آمریکا, جز نوکری و خایه مالی, متصور نیست. یا مثل کودتای ٢٨ مرداد با آلن دالاس دلبری میکنین, یا آنکه با نایاک و آقای اردشیر امیر ارجمند و تریتا پارسی به دست و پا و خایه عمو سام میفتید و براش زوزه میکشید. دائم هم که لابی هاتون توی وزارت امور خارجه کشورهای اروپایی التماس میکنن و باج میدن که یکجوری نیروهای مبارز را توی لیست سیاه تروریستی شون بزارن.

   حذف
 23. اینها همه اش تقصیر جبهه به اصطلاح ملی است که گوزیده و دهن یک مشت دیوونه زنجیری داده,و این کس خل ها رو سیاسی کرده.اگر خودشون مثل این ها نبودند حداقل میگفتند ما با این جونورهای مقابل تاریخ کاری نداریم و .مصدق هم اگر کاری کرده یا حرفی زده غلط کرده. رجوی و بنی صدر و ملی مذهبی ها و حتی خامنه ای همه مشروعیت خودشون رو از مصدق و و حرفهای جبهه ملی میگیرند.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "مثل این ها نبودند حداقل میگفتند ما با این جونورهای مقابل تاریخ کاری نداریم و .مصدق هم اگر کاری کرده یا حرفی زده غلط کرده"


   از قدیم و ندیم گفتن که به مرده که رو بدی به کفنش هم رحم نمیکنه. حکایت شما جنازه های سیاسی است که به جای عذر خواهی بابت جنایات و خیانت هایی که کردین, دو قورت و نیم تون هم باقیه و طلبکاری میکنین. واقعا اینهمه وقاحت هم نوبره. کودتا کردن, ٢٥ سال با استبداد و شکنجه حکومت کردن, دودستی کشور را در اختیار آمریکا و انگلیس گذاشتن,آخرش هم دودستی ارتش و کشور را به آخوندها تقدیم کردن, با کمال پررویی انتظار عذرخواهی هم دارن!خواب دیدی. عذر خواهی میخوای! بابت اینهمه جنایت و خیانت باید بیایین تو دادگاه های مردمی و جواب پس بدین!

   حذف
 24. آخه جاکش کدوم یکی از سایت ها و وبلاگ های مجاهدین و بنی صدر و ملی مذهبی ها و جمهوری اسلامی جای کامنت داره که تو اومدی اینجا داری زر میزنی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. "آخه جاکش کدوم یکی از سایت ها و وبلاگ های مجاهدین و بنی صدر و ملی مذهبی ها و جمهوری اسلامی جای کامنت داره که تو اومدی اینجا داری زر میزنی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!"

   تو خیال میکنی که سایت گمنامیان هم مثل سایت پهلوی چی هاست که سانسور کنه. اگر مطالب یکدست و سانسور شده و شیخ و شاه پسند میخواهی غلط میکنی اینجا میای. بلند شو برو رو سایت شیخ و شاه کون لیسی کن..

   حذف
 25. مگه همون پدر طالقانی تون شیخ نبود که سر بزنگاه شما رو ول کرد رفت خایه خمینی رو چسبید,همون دیوس گفته بود هر که در مقابل این انقولاب بایستد باید نابود شود و خمینی هم ترتیب شماها رو داد.

  پاسخحذف
 26. " مسعود رجوی اینقدر برای صدام ساک زد که تارهای صوتی حنجره اش پاره شد و دیگه نمیتونه حرف بزنه,"


  به شما ربطی نداره که رجوی چطوری دهنش سرویس شد,شما فقط عبرت بگیرید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.