شنبه، اردیبهشت ۲۰، ۱۳۹۳

آقای تمساح یزدی، ازشما به خاطر راستگویی سپاسگزاریم! مصباح صد شرف دارد به اصلاح طلبان دغل باز با آن دمکراسی دینی شان!

آیت الله مصباح یزدی، در سخنرانی اخیرش گفته: «باید بت آزادی را بشکنیم! میزان رای ملت نیست!»

در حقیقت ایشان به صورت مستقیم، به تمامی ارزش های بشری حمله کرده، و همه را رد کرده است.

آزادی بیان و دمکراسی، قدمتی یک صد ساله در این کشور دارد، و اصولا با گفته مصباح یزدی، اسیبی نمی بیند، هر چند که رژیم ایران، بخش عمده ای از ثروت مردم ایران را خرج مبارزه با این مفاهیم کرده، اما استقبال روزافزون مردم ایران از این مفاهیم، تنها نشان می دهد که رژیم موفق نبوده است.

در این میان، تنها نکته مهم این است که راست گویی و صداقت مصباح یزدی، کمک بزرگی به پیشرفت دمکراسی و آزادی بیان در جامعه است، چون مردم ایران به خوبی می دانند که پشت پرده چه می گذرد، و این جماعت ملا، تنها به دنبال استقرار دیکتاتوری در ایران هستند...!

براستی، اگر در سال 57، افراد خائنی چون شریعتی، پیراهنی زیبا بر تن اسلام نمی کردند، و ملغمه ای ابلهانه به نام جمهوری اسلامی نمی ساخند، مردم ایران حاضر می شدند به دیکتاتوری ولایت فقیه تن در دهند؟!

منظور نگارنده این است که اگر در سال 57، خمینی می آمد و مستقیم می گفت میزان رای مردم نیست، و نباید آزادی بیان باشد، مردم ایران هیچگاه به او اعتماد نمی کردند! در این میان، افرادی چون شریعتی، با دروغگویی و شیادی، به درو غ اسلام را یک دین مترقی نشان دادند که تناقضی با دمکراسی ندارد..!

در اینجا است که می بینیم دشمن اصلی مردم ایران، مصباح یزدی و خامنه ای نیستند، بلکه افراد شیادی هستند که به مردم دروغ می گویند و تلاش می کنند ثابت کنند اسلام در تناقض با دمکراسی و آزادی بیان نیست...!


در اینجا، لازم است که ذکر شود: مصباح یزدی صد شرف دارد به اصلاح طلبان...!

درست در زمانی که اصلاح طلبان حکومتی و روشنکفران دینی وابسته به آنها با دغل بازی تلاش می کنند وانمود کنند بین اسلام و دمکراسی تناقضی نیست، و امکان شکل گیری «دمکراسیدینی» وجود دارد، آقای مصباح یزدی، با صداقت تمام بند را به آب می دهد و شفاف می گوید ما دنبال دیکتاتوری هستیم...!!

ذکر این نکته ضروری است، همین کلام کوتاه مصباح یزدی، ارزشی برابر با فعالیت صدها فعال آزادی  خواه دارد...!

به هر روی، یک دیکتاتور راستگو، صد شرف دارد به دغل بازانی که هنوز حرف از «دمکراسی دینی» می زنند..!! 

نوشته دیگر امروز: 
شباهت ها و تفاوت های حضرت آیت الله تمساح یزدی و دکتر عبدالکریم سروش را شرح دهید!(دو  نمره!)نوشته های پیشین: 

۹ نظر:

 1. مرگ بر الله
  مرگ بر محمد
  مرگ بر اسلام
  مرگ بر آخوندها (بلند)

  «مسلمانان سابق»

  این را تکثیر کنیم

  پاسخحذف
 2. http://melliun.org/iran/40655

  عواملی که به تحقق نظام ولایت فقیه کمک نمودند.

  COMMENTS*

  پاسخحذف
 3. soheil209: با این استدلال تمساح یزدی به نویسنده وبلاگ هم شرف داره چون از یه طرف حرف از آزادی میزنه از یه طرف برای قتلهای قبل و بعد از انقلاب ماله میکشه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. soheil209: البته این رو از دید دیگران گفتم وگرنه شخصا که میدونم نویسنده وبلاگ یه دروغگوی تمام عیار هست

   حذف
  2. ببعی عزیزم،

   اولا چرا پس مرتب اینجا می آیی و کامنت می گذاری؟!

   دوما، من کجا چشمم را بر روی قتل کسی بسته ام؟!
   دروغ گویی هم حدی دارد.

   حذف
  3. sohe209: درکت میکنم این چند وقته وارد گله رضا پهلوی شدی، فکر میکنی همه از جنس اعضای گله هستن!

   من کلا تو این چند وقت زیر دو لینک کامنت گذاشتم، به این نمیگن "مرتب اینجا می آیی"، کاری که تو با بیضوان اربابت انجام میدی به صورت مرتب در حال انجام هست

   به رییس شورای تیم ملی تون سلام برسون

   حذف
 4. pas chera hqazrate ali be raye mardom baraye abubakr ehteram gozasht

  پاسخحذف
 5. peju 206 baz umad zer zer zer
  mardak bi tarbiat bi boteh oghdeh ie

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. soheil209: ادب! شما اپوزوسیون پشمک اول فحش میدین بعد میگین، وای بی ادب. فکر کنم از نظر دایی ناصرهایی مثل شما اگر به کسی فحاشی کنین اون شخص بی ادبه :))

   آی کیوتون در حد جلبکه، میخوای خودزنی کنی فحش نده

   تا زمانیکه جمهوری اسلامی شما رو داره و تا زمانیکه شما پول دارین و بهتون میرسه، جمهوری اسلامی خیالش راحته

   حذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.