پنجشنبه، اسفند ۱۵، ۱۳۹۲

آقای واحدی عزیز، نزدیکی افراد منتقد دین به رژیم، امری محال است، اما حضور شما و آقای کروبی در راس این رژیم یک واقعیت است!

آقای واحدی  نوشته اند: 
 "اگر همه شما افراد ضد مذهبی بسیج شوید، و از رژیم حمایت کنید، قول می دهم ظرف چند سال، تعداد آمار تعداد افراد ضد مذهب، چند برابر خواهد شد"
در پاسخ به این فعال سیاسی عزیز، ناچارم نکات ذیل را به اطلاع ایشان برسانم: 

الف) منظور آقای واحدی این است که اگر افراد ضد مذهبی از رژیم حمایت کنند، رژیم به افراد ضدمذهب امتیاز می دهد، و مثلا امکانات در اختیار آنها می گذارد، و تعداد طرفداران آنها افزایش می یابد. 

ب) این گفته، کاملا نقض غرض است، این رژیم قوانین اسلام را اجرا می کند، شالوده و بنیان آن بر اساس اسلام است، و تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا اسلام را گسترش دهد  و از اسلام دفاع کند.  اصولا تحت هیچ شرایطی نمی توان متصور شود که افراد مذهبی از این رژیم حمایت کنند. چون بنیان تفکر افراد ضد مذهب، کنار گذاشتن اسلام است، نه گسترش آن!!  از آن گذشته، رژیم هم هرگاه دستش به افراد مذهبی رسیده، آنها را کشته  است، و تحت هیچ شرایطی، با آنها کنار نخواهد آمد و حتی از حمایت آنها از رژیم نیز راضی نخواهد بود. 

ج) تلاش کور آقای واحدی، برای کنار هم گذاردن رژیم منفور اسلامی و افراد ضد مذهبی، تنها یک هدف را دنبال می کند، و آن چیزی نیست جز بی اعتبار کردن منتقدین دین! 

د) باید به آقای واحدی عزیز یادآور شد که اصلاح طلبان و افراد دیندار بوده اند که همیشه در این رژیم خونخوار حضور داشته اند، لذا اگر ارتباط یا حمایت رژیم متوجه کسی باشد، قطعا افراد اصلاح طلب با پیشینه مذهبی، در صف مقدم قرار دارند!! 

ر) آقای واحدی گرامی، به یاد داشته باشید که به دلیل سی و پنج سال جنایت رژیم اسلامی، تعداد افراد منتقد دین، و بی خدا، به شدت بیش از آن چیزی است که شما تصور می فرمایید! علت اینکه این تعداد عظیم دیده نمی شوند، صرفا خشونت و وحشی گری حکومت اسلامی است!! 

ز) به آقای واحدی باید یادآور شد که اگر قرار باشد افراد ضد دین، و افراد اصلاح طلب و مداحان هفت تیر کش را روی یک خط کش بگذاریم، افراد ضد دین، در یک سر خط کش خواهند بود، ولی در سر دیگر خط کش، اصلاح طلبان و مداحان هستند. 

س) نمی توان منکر شد که افراد مذهبی و  در راس آنها اصلاح طلبان، دقیقا از روش های مشابه همین هفت تیر کش ها، برای رسیدن در قدرت و ماندن در قدرت استفاده کرده اند! مگر غیر از این است که آنها نیز خود را نزدیک به ائمه می دانند، و اعتبار اعتقادات سیاسی خود را از افکار مذهبی می گیرند؟! خوب این چقدر با رفتار مداحان متفاوت است؟! 

ش) مداحان  فرق چندانی با آیت الله و حجت السلام های اصلاح طلب، ندارند. هر  دوی آنها از یک موجود خیالی ، به نام الله، برای به دست  آوردن نامشروع قدرت، و غارت ایران استفاده می کنند...!!

ل) آقای واحدی تمامی تلاش خود را به کار می بندد تا افراد منتقد دین را بی اعتبار کند، و از طرف دیگر، حساب این رژیم را از اسلام و عقاید مذهبی خود، جدا کند...! تلاشی که بیهوده است.

در حقیقت، آقای واحدی تلاش داشته تا با به کنار هم گذاردن اسم منتقدین مذهب و رژیم اسلامی، افراد منتقد دین را بی اعتبار کند! باید به ایشان یادآوری کرد که اگر نزدیکی به رژیم باعث بی اعتباری است، شما و آقای کروبی که سالها در عالی ترین پست های این رژیم حضور داشته اید...!! 

ی) در خاتمه، به یاد داشته باشید که دینداران، تمامی امکانات دولتی را در اختیار دارند، و به شدیدترین وجهی، افراد بیخدا را سرکوب می کنند. اگر تعداد افراد بیخدا، کمتر از افراد مذهبی است، دلیل بر درست بودن عقاید افراد مذهبی نیست! چه آنکه این رقابت در یک محیط سالم شکل نگرفته است! شما رسانه آزاد را فراهم کنید که بتوان در آن، بدون آدم کشی رژیم، اسلام را نقد کنیم، ببینیم چند نفر مسلمان در ایران باقی می ماند؟!

پی نوشت: این نوشه را چند وقت پیش نگاشته بودم، اما فراموش کرده بودم که منتشرش سازم! نوشته دیروز را که منتشر ساختم، اتفاقی این را نیز دیدم...! نوشته دیروز: نقدی بر نوشته آقای مجتبی واحدی/ تکلیف آزادی بیان و حقوق انسای افرادی مانند من که در برابر ذات اقدس الهی تسلیم نیستند، چیست؟! 

نوشته های پیشین: هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.