جمعه، فروردین ۰۸، ۱۳۹۳

کرامت انسانی: هر انسانی از ارزش ذاتی برخوردار است، و باید محترم شمرده شود.

کرامت انسانی چیست؟ روح اعلامیه جهانی حقوق بشر، بر محترم شمردن انسان تاکید دارد.

برخی از مفاهیم و قوانین، به همراه هر انسانی زاده می شوند، نیاز به تفسیر و یا قانون گذاری ندارند. همانطوری که برای حق نفس کشیدن یک نوزاد، نیازی به قانون گذاری نیست، برای اعطای حقوقی چون برابری، آزادی بیان و اندیشه و یا کرامت انسانی آن نوزاد، نیازی به قانون گذاری نیست!

هر انسانی باید از احترام و کرامتی برخوردار شود که شایسته همه انسان ها است، و همه انسان ها از این کرامت، باید به صورت مساوی بهره مند گردند.

نوشته های پیشین: 


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.