سه‌شنبه، اسفند ۰۶، ۱۳۹۲

خانم یزدی، به جای سرزنش بریتانیا، شوهرت را بدلیل مشارکت با رژیم درغارت ایران مسئول بدان! کجاست پول بخاری مدازس!؟

همانطوری که می دانید، بعد از انتخاب حسن روحانی به رییس جمهوری رژیم، افراد ناشناس (بخوانش وزارت اطلاعات رژیم)، یک بازرگان (بخوانش دلال کثافت کاری های رژیم) را در دبی می دزدند  و به ایران می برند.

به نظر می رسد که اقای عباس یزدی، که در بسیاری از دزدی های خاندان هاشمی دست داشته است، به صورت غیر مستقیم، ارتباطی نیز با حسن روحانی داشته است، و با او نیز زد و بندی داشته است؛ لذا خامنه ای دستور داده تا او را از دبی بدزدند، و به ایران ببرند، تا هر زمان که حسن روحانی پا را از گلیم فراتر نهاد، با استفاده از عباس یزدی، او را گوش مالی بدهند!

مثلا می توانند برای حسن روحانی، به دلیل دزدی های سابق، و سو استفاده از اموال دولت، پرونده درست کنند،  و چه مدرکی بهتر از عباس یزدانپناه یزدی؟! کسی که شریک دزدی های خاندان رفسنجانی و یا حسن روحانی است؟!

همسر آقای یزدی، که او نیز تابعیت بریتانیا را دارد، در این چند روزه با مطبوعات بریتانیا مصاحبه کرده است، و به شدت دولت بریتانیا را مورد انتقاد قرار داده، و گفته که آنها مسئول دزدیده شدن شوهرش هستند.

علت صحبت های خانم یزدی این است:

آقای یزدی، نماینده خاندان هاشمی در معامله با استات اویل بوده است، و گویا از طرف خاندان هاشمی، پول دریافت کرده است. بعد از اینکه گند ماجرا بیرون می اید، پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی، مدارک شرکت آقای یزدی را توقیف می کند، و گویا در زمان ریاست جمهوری احمدی نژاد، کپی این مدارک به دولت ایران نیز داده می شود.

حال خانم یزدی معتقد است که رژیم، با دیدن نقش مهم شوهرش، تصمیم گرفته که او را برباید و دولت بریتانیا را سرزنش می کند، که چرا کپی مدارک شرکت شوهرش را به رژیم ایران داده است.

هر چند نگارنده با نقض حقوق بشر در مورد هر انسانی، مخالف است، و مطمینا آقای یزدی اکنون در شرایط بسیار بدی به سر می برد، اما نمی توان به نکات ذیل اشاره نکرد:

-          خانم یزدی، آیا می دانستید که شوهر شما، از طریق مشارکت با خاندان هاشمی در غارت ایران، پول در می آورد؟!
-          آیا می دانستید که هزینه گزاف زندگی شما، از طریق غارت ایران تامین می شده است؟
-          ضربه زدن بر کسی که بر روی زمین افتاده، کار زشتی است، اما ناچارم از شما بپرسم، چطور رژیم ایران، وقتی که شوهر شما با آنها کار می کرد، رژیم خوبی بود، اما اکنون بد شده است؟!
-          آیا می دانید چرا امثال هاشمی و روحانی و خامنه ای، می خواهند در قدرت بمانند؟ چون آنها می دانند می توانند با غارت ایران، پول در بیاورند. حال آیا تصور می کنید بدون حضور بازرگانان و دلالانی چون شوهر شما، آیا این امکان را می داشتند؟!
-          خانم یزدی عزیز، هزینه مسافرت های گران، کیف و کفش های آنچنانی شما، از طریق قراردادهای نفتی غیر منصفانه ای تامین می شده که شوهر شما در بستن آنها نقش بازی می کرده است، و از طرف دیگر، باعث بقای عمر این رژیم می شده است. خانم یزدی، آن پولی که شوهر شما می دزدیده است، پول بخاری در مدارس روستاها است، همان مدارسی که به دلیل نبود بخاری استاندارد، کودکانش می سوزند...!
-          در کشورهای متمدن، مثلا آمریکا، اگر همسر یک قاچاقچی مواد مخدر، از پول حاصل از فروش مواد مخدر توسط شوهرش، زندگی خود را بگذراند، او نیز جرم مرتکب شده، و با مجازات شدید روبرو می شود.
-          لطفا نگویید که  مقایسه شوهر شما با قاچاقچی مواد مخدر، کار درستی نیست، باور کنید قاچاقچی مواد مخدر، صد شرف دارد به امثال شوهر شما!
-          خانم یزدی گرامی، خاندان هاشمی، یکی از جنایتکار ترین افرادی هستند که در تاریخ معاصر ایران، قدرت را به دست گرفته اند، شوهر شما، یکی از صمیمی ترین افراد به این خانواده بوده است...!
شخصا نگران سلامت شوهر شما هستم، امیداورم زودتر به سلامت پیش شما برگردد، اما همزمان آرزو می کنم که زودتر ایران آزاد شود، و شوهر شما و افراد فاسدی چون او، در دادگاه صالحه، به دلیل مشارکت در غارت ایران، محاکمه شود. 


پی نوشت: شرم بر مطبوعات بریتانیا باد، امروز همه رسانه ها در این باره مطلب نوشته بودند، اما هیچ کدام از آنها تا کنون یک خط ننوشته که مثلا محمد رضا پور شجری، وبلاگ نویس آزاده در حال مرگ است...! 

۱ نظر:

 1. مرگ بر الله
  مرگ بر محمد
  مرگ بر اسلام
  مرگ بر آخوندها (بلند)

  «یک مسلمان سابق»

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.