چهارشنبه، دی ۱۸، ۱۳۹۲

من مانده ام چرا تنها آن دسته از مسلمانان به انسانیت احترام می گذارند که احترامی برای دستورات اسلام قایل نیستند و تمایلی به اجرای آن ندارند؟!

صد البته که صرف مسلمان بودن، هیچ دلیلی برای خوب بودن و یا بد بودن اشخاص نیست، اصولا این کار زننده ای است که افراد را بر اساس دین آنها ارج بنهیم و درباره آنها پیش داوری کنیم.
هر انسانی لایق این است که تنها بر اساس عملکرد خودش، مورد قضاوت و داوری قرار گیرد، و تا قبل از سنجش شخص بر اساس عملکردش، هر گونه قضاوتی مبتنی بر رنگ پوست، نژاد و یا دین، نوعی تبعیض و یا حتی نژادپرستی محسوب می شود.
اما نمی توان از این واقعیت نیز چشم پوشید، حاصل اجرای قوانین اسلام، چیزی شبیه جمهوری اسلامی ایران، حکومت عربستان یا طالبان می شود.
اگر بخواهیم به دستورات اسلام احترام بگذاریم، باید قوانین سنگسار، قطع کردن دست و درآوردن چشم، اعدام، و یا شلاق زدن را اجرا کنیم، و باید بین انسان ها، تبعیض قایل شویم.
در جمع بندی، باید گفت که تنها آن دسته از مسلمانان به انسانیت احترام می گذارند و حاضر هستند حقوق انسانی دیگران را به رسمیت بشناسند که حتی خودشان هم دستورات اسلام را جدی نمی گیرند...!

 چند نوشته اخیر این وبلاگ:

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.