جمعه، دی ۲۷، ۱۳۹۲

ای رهبر معظم انقلاب، این تحریم ها، شما را به شغل آبا و اجدادی برگردانده است و نشان داده شما چه تخصصی در قوادی دارید!

از دیرباز، اینکه کسی وظیفه هماهنگی و معاملات (!) بین افراد تن فروش را بر عهده بگیرد، کار زشتی قلمداد می شده است، و آن فرد، در پایین ترین رده اجتماعی قرار می گرفته است.

شخصا با افراد تن فروش، هیچ مشکلی ندارم، اولا زندگی خصوصی و سکسی دیگران به کسی مربوط نیست، و از همه مهمتر، بسیاری از آنها، از سر ناچاری به این شغل روی آورده اند و خود قربانی جامعه هستند.

اما قضیه افراد قواد و مشابه فرق دارد، چون این افراد، معمولا آدم های خشن و بی رحمی هستند که از افراد تن فروش (این قربانیان اجتماع) سو استفاده می کنند، و آدم های جوان و در شرایط بد را هدف قرار می دهند و مجبور به تن فروشی می کنند و معمولا بخش عمده پول نیز به جیب آنها می رود.

از این رو است که صفت جاکشی و ...کشی، بدترین صفت در فرهنگ فارسی (و حتی دیگر نقاط دنیا) است.

حال وقتی که می شنویم تحریم ها باعث شده افراد وابسته به رژیم، برای دور زدن تحریم ها به قوادی و ارایه خدمات اینچنینی بیافتند، آدمی به وجد می آید.

در اخبار آمده بود که:

نوارهای شنود تلفنی رضا ضراب و دستیارش که مکالمه تلفنی بین آنها با یک زن بدکاره است، دستیار ضراب از آمدن رئیس پلیس دوبی به استانبول خبر می دهد و در همین زمان برای استقبال شایسته از وی در حال چانه زنی با این زن است.نوارهای شنود تلفنی رضا ضراب و دستیارش که مکالمه تلفنی بین آنها با یک زن بدکاره است، دستیار ضراب از آمدن رئیس پلیس دوبی به استانبول خبر می دهد و در همین زمان برای استقبال شایسته از وی در حال چانه زنی با این زن است.به نظر می رسد دایره خاصه خرجی ها و لفت و لیس های ایرانی بازداشت شده در ترکیه که خودش را کارمند بابک زنجانی معرفی کرده و برنامه های او را اجرا می کرد، تنها به ترکیه برنگشته و آرام آرام یقه برخی کشورهای کوچک خلیج فارس را هم می گیرد.به گزارش خبرنگار آینده، در تازه ترین مطالب منتشر شده در رسانه های ترکیه که از شنود تلفنی رضا ضراب است، مشخص شده وی به جز رشوه های کلان مالی به سران و افراد وابسته دولت ترکیه، از اعمال خلاف اخلاق و فراهم کردن اسباب فسق و فجور برای یک مقام ارشد پلیس امارات متحده عربی هم استفاده کرده است..در این مطالب منتشر شده که از نوارهای شنود تلفنی رضا ضراب و دستیارش که مکالمه تلفنی بین آنها با یک زن بدکاره است، دستیار ضراب از آمدن رئیس پلیس دوبی به استانبول خبر می دهد و در همین زمان برای استقبال شایسته از وی در حال چانه زنی با این زن است.عمق فاجعه اخلاقی در این فایل صوتی زمانی است که زن نگون بخت مدعی می شود نامزد شده و از لفظ متاهل برای خودش استفاده می کند، اما دستیار رضا ضراب به او می گوید: “چون ازدواج نکردی تا ۱۵۰۰ دلار به تو می دهیم که بیایی!”

گویا رهبر معظم انقلاب، و دیگر سران رژیم به دلیل تحریم ها، به شغل شریف آبا اجدادی خود بازگشته اند، و نشان می دهند که در چه زمینه ای تخصص دارند...!

نکته دردناک اینجا، وقتی آشکار می شود که به یاد می آوریم اگر دختری و پسری که یکدیگر را دوست دارند، ولی ازدواج نکرده اند، دست یکدیگر را در خیابان بگیرند،  با مجازات سنگینی چون شلاق و ... روبرو می شود، 

براستی، این چگونه عدالتی است که خود رژیم به قوادی و جاکشی رو می آورد، اما دختر و پسری که از روی دوست داشتن با یکدیگر هستند، باید شلاق بخورند؟!  چند نوشته اخیر این وبلاگ:

 چرا حکومت های دیکتاتوری، از هنر می ترسند؟!/ آیا چاپلین هم در مراسم هیتلر شرکت می کرد؟!/ مشروعیت بخشی هنرمندان به رژیم

۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.