جمعه، دی ۰۶، ۱۳۹۲

برای اینکه بدانید در اعماق مغز خامنه ای چه می گذرد، این حدیث را بخوانید!

در ایام نوجوانی، یک همکلاسی داشتم که پدرش یکی از روحانیون مشهور بود و کلا از خانواده بسیار مذهبی بر می خواست.
بر حسب اتفاق، او را در حال انجام عملی یافتم که از نظر مذهبی، گناه بزرگی محسوب می شد(آنهم از دید نوجوانان)، و چون از او پرسیدم که چگونه ممکن است او به عنوان یک فرد مذهبی، به چنین گناهی دست یازد، او در پاسخ گفت: «بعد از هر گناه، من فلان حدیث را چهل بار می خوانم، و گناهم پاک می شود..!»
این اتفاق، یکی از اولین جرقه هایی بود که در ذهن من زده شد، تا به حقانیت دین اسلام شک کنم، و با دیده راستی آزمایی به آن بنگرم!
براستی، چگونه ممکن است یک فرد مذهبی، به هر گناهی دست بزند!؟
شاید این سوال بارها در ذهن شما جرقه زده باشد، چگونه است که آخوندهایی مانند خامنه ای یا دیگر روحانیون حاکم بر رژیم، اینچنین جنایت می کنند، و خون مردم را می ریزند؟!
خصوصا  وقتی می بینیم، بسیاری از این جنایت ها، مثلا دستور به تجاوز به زندانیان سیاسی در کهریزک، حتی با دستورات اسلامی نیز در تناقض است و گناه بزرگی محسوب می شود!
یا مثلا، چگونه است که برخی از افراد مذهبی و حاضر در رژیم، به هر جنایتی دست می زنند، اما حتما برای نماز جمعه حاضر می شوند؟!
برای یافتن پاسخ، باید دنیا را از دریچه چشم خامنه ای و دیگر حاکمان این رژیم اسلامی دید.
همانطوری که می دانید، حدیث های پیامبر، نزد مسلمانان بسیار معتبر است، و دست کمی از خود قران ندارد.
در این حدیث، می بینیم که چنین افرادی، تصور می کنند تنها با زدن عطر، و شرکت در مراسم نماز جمعه، تمامی گناهانی که در هفته گذشته انجام داده اند، بخشیده می شود! حدیث را بخوانید:
سلمان فارسي رضى الله تعالى عنه روايت مي كند كه نبي اكرم صلى الله و عليه و سلم فرمودند: «هركس، روز جمعه غسل كند و حتي المقدور، خود را پاكيزه نمايد و از روغن يا مواد خوشبويي كه در اختيار دارد، استفاده كند. سپس، براي نماز جمعه برود و در مسجد نيز از روي شانه هاي مردم، عبور نكند و آنچه برايش مقدّر شده است، نماز بخواند و با دقت و رعايت سكوت، به خطبه امام، گوش فرا دهد، تمام گناهانش از جمعه قبل تا اين جمعه، بخشيده خواهند شد».(بخارى:883)

 
ـ عَنْ سَلْمَانَ الْفَارِسِيِّ رضى الله تعالى عنه قَالَ: قَالَ النَّبِيُّ كريم صلى الله و عليه و سلم: «لا يَغْتَسِلُ رَجُلٌ يَوْمَ الْجُمُعَةِ وَيَتَطَهَّرُ مَا اسْتَطَاعَ مِنْ طُهْرٍ وَيَدَّهِنُ مِنْ دُهْنِهِ، أَوْ يَمَسُّ مِنْ طِيبِ بَيْتِهِ ثُمَّ يَخْرُجُ فَلا يُفَرِّقُ بَيْنَ اثْنَيْنِ، ثُمَّ يُصَلِّي مَا كُتِبَ لَهُ، ثُمَّ يُنْصِتُ إِذَا تَكَلَّمَ الإِمَامُ، إِلا غُفِرَ لَهُ مَا بَيْنَهُ وَبَيْنَ الْجُمُعَةِ الأُخْرَى». (بخارى:883)
این حدیث معتبر، تنها یک نمونه است، ده ها نمونه از احادیث اینچنینی وجود دارد، احادیثی که هر کدام به تنهایی، می تواند توجیه گر صدها جنایت باشد...! 
نکته وحشتناک ماجرا اینجاست، که تعالیم دینی می تواند باعث شود این اشخاص، دیگر عذاب وجدانی نداشته باشند! مثلا هنگام شکنجه دادن یک زندانی سیاسی، دیگر حتی عذاب وجدان هم جلوی اعمال آنها را نمی گیرد، چه آنکه از یک طرف، تصور می کنند باید دستورات الله را انجام دهند، و عذاب وجدانی ندارند، از طرف دیگر، حتی همان دستورات الله را نیز می توانند زیر پا بگذارند...!

 نوشته دیگر امروز:

آقای اصلاح طلب! این سو استفاده از اعلامیه حقوق بشر است، اگر موسوی را از این حقوق بهره مند بدانید، اما پیمان عارفی را نه! 

خواندن این نوشته را نیز توصیه می کنم:
 پژوهشی بر عملیات کربلای پنج/ هموطنم، این تصویر روباه بنفش است، هنگام صدور دستور قتل عام شصت و پنج هزار نفر ایرانی! 

نوشته های چند روز اخیر این وبلاگ: 
/---------آهای ملتی که برای سخنرانی و تصویب نظر روحانی در سازمان ملل، بندری می رقصید...! بعدا نگویید کاش دستم شکسته بود...!
/-----------/
هشدار!/ هموطن جداشده از اسلام! آتئیست عزیز! مراقب باش که مانند سران رژیم اسلامی رفتار نکنی...!

/----------/رژیم، موفق به صدور انقلاب اسلامی نشده، لذا فساد اسلامی را به کشورهای منطقه صادر می کند...!

/-------چگونه می توان برای لغو اعدام تلاش کرد، وقتی که قصاص و آدم کشی، جزو جداناشدنی اسلام است و هنوز برای تکریم اسلام تلاش می کنند؟!


/-----------/در ستایش فعالان سیاسی پناهنده: هموطنان آزاده ای که تن عزیز خود را شمع آجین کرده اند برای آینده ایران!

/-------/نقش ماندلا در جهانی شدن ubuntu/من هستم به خاطر تو/ انسانیت، وظیفه و بدهی هر کسی به دیگری است / ویدیو و توضیح
/---/داستان کوتاه: معجزه امامزاده اکبر، و تخلیه بار کمپرسی..!
۱۴ نظر:

 1. من سنی هستم اما این حرف مفتی است که فرمودید زیرا انسان به هرحال گناه میکند و این احادیث برای تشویق است به نا امید نشدن و افسرده نشدن...... در فرض شما اقا خامنه ای ظلم میکند وحتی شیعه با همه انحرافش حداقل زبانی قبول دارد که یک میلیون نماز جمعه هم تا حق مظلوم را پس ندهد یا بخشش نطلبد او را پاک نمیکند ......... بعد شیعه که 35 سال است نماز جمعه نیم بندی دارد و قبلا نداشت..... بعد پل پت کامبوجی که نماز نمیخواند دین هم نداشت ببین چه ها کرد یا استالین .....
  اقا صدبار گفتمت سخن سنجیده بگو یا ساکت بنشین

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نظام اسلامی مبنتی بر عقاید اهل تسنن که صد مرتبه بدتر از نظام خامنه ای است...! طالبان و عربستان سعودی و ... نمونه های آن هستند...!

   حذف
  2. اینهم یک نمونه از ماله کشی بر روی احکام ضد و نقیض و غیر عقلانی اسلام عزیز که لابد احساس تکلیف نموده اند تا خلایق را در جهل و ناآگاهی نگه دارند.جناب سنی مذهب, اگر قصدت تبلیغ برای ارتجاع "سنی گری" نیست و ریگی هم به کفش نداری قاعدتا درک و فهم تفاوت بین "نا امید نشدن" و "پاک شدن از گناه" نباید چیز سختی باشد! این دو هم زمین تا آسمان با هم فاصله دارند. تازه اینجور کاسبکاری ها هم تنها منحصر به اسلام نیست. در اروپای قرون وسطی کشیشان بهشت را به مؤمنین پیش فروش میکردند و یا گناهانشان را در ازای مبلغی تبرئه میکردند و بدینسان از جهل و نا آگاهی مردم پول درمیآوردند. ضمنا ارتجاع شیعه و سنی ندارد. کل اسلام با ان تعالیم و تبلیغاتش, ارتجاع مجسم است.

   حذف
  3. فهم ربط بین "نا امید نشدن" و "پاک شدن از گناه" نباید چیز سختی باشد!

   حذف
 2. نسخه ی مشابهی نیز وجود دارد که جرقه های اولیه بی دینی و در نهایت بیخدایی را در من زد:

  «گریه برای امام حسین» در لینک بصورت مفصل با منابع توضیح داده شده است:

  http://www.valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=notepad&id=13

  پاسخحذف
 3. دقیقا همینه. الله هم که بکش بکشو چهارتا چهارتا زن بگیرو دروغ برای تقیه نزد کافران بگو و کافرانو شکنجه بده و جزیه به زور
  بگیر ازشون و زنای شوهر دارم تو جنگ ازشون میگیری حلال کرده الله براتون! ووووووووووو, فیلم Saw شده قرآن!اینام
  وجدانشون راحته دستور خداست این هرزگی و اعمال شیطانی! احادیثم که در وصف ثواب های بسیار چند همسری و ثیقه
  و جهاد با کفرو و تقیه)دروغگویی( امام رضا برای اسلامو وووووووو خلاصه تاکیدیه بر قرآن, از یک مسلمان واقعی یک
  شیطان در جسم واقعی میسازه! حیوانی بی وجدان سهوت پرست که فک میکنه برای خداست حیوانیتش
  و بت الله پرست به سمت بت خونه وای میسه فک میکنه خدا اونوریه جهت ارتباطیش فقط! و خلاصه دینشم کامل ترین راه در جهان برای تعالی انسان میدونه و بهشم افتخار میکه....

  پاسخحذف
 4. در دستورات دینی حق الناس به هیچ وجه بخشیده نمیشه حتی پیامبر اکرم زمان وفاتش علنا اعلام کرد مردم اگر من حق کسی را پایمال کرده ام حاضرم جبران کنم ودرعین حال اگر کسی عالما وعامدا گناه کند که بعدا توبه کند یا دعا بخواند که جبران مافات بکند نمی تواند سر خدا کلاه بگذارد تنها مشکل شما این است که اسلام را نمی شناسید یا دوست دارید اسلام ان طور که دوست دارید باشد تا بدنامش کنید این تیرها تا به حال به سنگ خورده وخواهد خورد

  پاسخحذف
 5. البته اینکه انسان یک مخلوق چند اقلیمی است، فکر کنم شکی در آن نیست. انسان میل به به انجام اعمال، به دیدگاهی، گناه، و به دیدگاهی، غیر اخلاقی داشته، دارد، و خواهد داشت. و از طرفی میل به اجتناب از اعمال ذکر شده را دارد.و انسان سراسر در این دوگانگی گیج و مبوت مانده است. اما آنچه در مورد سیاسیون صادق است اوج این دوگانگی است. منظورم این است که این دوگانگی به شدت در اعمال آنها جاری و ساری و به سهولت قابل مشاهده است. ولی این به معنا نیست که این دوگانگی در اعمال و رفتار و افکار من شهروند معمولی وجود ندارد. این مشخصه در وجود هر نوع بشر وجود دارد.
  ولی آنچه به نظر بنده حقیر مهم و گران است تاثیر قدرت است. به بیانی قدرت می بایست قابل باز پس گیری باشد چرا که رفتارها و گفتارهایناهنجار سیاسیون از قدرت سرچشمه می گیرد. یعنی اگر قدرت در چنگ سیاسیون به قبضه گرفته شود هنجارشکنی ها خود را به شدت نشان خواهند داد ولی اگر قدرت به صورت مشروط واگذار شود تعارض ها و تناقض ها کمتر مشاهده خواهد شد.

  پاسخحذف
 6. جناب گمنامیان
  این مطالبی که در باره گناه کردن و بخشیده شدن در صورت رفتن به نماز جمعه و امثال آن بهیچوجه صحیح نیست اصلا اسلام این که شما فهمیده ای نیست.
  گناهان اینچنینی با چنین اعمالی هرکز بخشیده نمیشوند
  شما اصلا در باره اسلام چیزی نفهمیده ای. لطفا تحقیق و مطالعه عمیق و دقیق بکنید. و یا شاید میدانید و عمدا بر علیه اسلام چنین مطالب کاملا غلطی مینویسی؟!
  واقعا متاسفم

  پاسخحذف
 7. دوست عزیز شما لطفا اسلام را واسه من تعریف کن.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. دوست عزیز واقعا تنها راه مطالعه بسیار دقیق و عمیق است. اگر بخواهم جواب دهم شاید در حد یک کتاب باید بنویسم.
   اما خیلی خلاصه جواب میدهم.
   تنها یک راه برای بخشیده شدن گناهان هست و آن توبه واقعی که قرآن کریم آنرا توبه نصوح نامیده. یعنی توبه بدون بازگشت. یعنی تمام گناهان را کنار گذاشته و هرگز به آن بازنگردی. و اما توبه نصوح یک معنای بسیار عمیق و دقیقی دارد. همین اندازه بگویم که تمام گناهان گذشته باید جبران شود تا بتوان آنرا توبه نصوح نامید. گناهانی که حق الناس هستند یا حق الله و یا مر دو هستند باید جبران شوند! (دقت شود)
   در فرهنگ عارفان الهی این مسخره کردن خداوند است که دائما گناه کنی و فقط به زبان استغفار کنی و یا انتظار داشته باشی با بعضی اعمال مثل نماز جمعه بخشیده شود و مسخره کردن خدا خود گناه نابخشودنی دیگری است. ثانیا هیچ حدیثی نمیتواند در مقابل آیات صریح قرآن مقابله کند. در جایی که خداوند در قرآن میفرماید
   فمن يعمل مثقال ذرة خيرا يره ومن يعمل مثقال ذرة شرا يره (سوره الزلزله آیات 7و 8)
   یعنی هر کس به اندازه ذره ای خوبی کند آنرا میبیند و هر کس به اندازه ذره ای بدی کند آنرا خواهد دید (بسیار دقت شود میفرماید خود عمل را خواهد دید و این بسیار وسیعتر از مجازات شدن است و معنای بسیار وسیعتری دارد. )

   حذف
 8. خواهشمندم در مورد اسلام بیشتر تحقیق کنید اینچنین که شما میگویید نیست که هر کس هر عملی انجام دهد مانند گریه بر امام حسین و یا نماز جمعه رفتن وامثالهم بخشیده شود بلکه ظلم در قران بسیار نکوهش شده تا جایی که بر طبق بسیاری از آیات قران ظالمین هرگز هدایت نخواهند شد و هیچکس تا قبل از خمینی همچنین دینی را نمیشناخت این خمینی بود که چنین مرامی را به اسم اسلام به مردم خوراند.خداوند در قران در سه آیه مشابه و پشت سر هم میگوید آنانکه به آنچه خدا فرستاده حکم نمیکنند کافر فاسق و ظالمند و لذا خامنه ای ودار دسته اش که برای حفظ نظام فاسقانه خود احکام مسلم الهی را زیر پا گذاشته و دست به جنایت میزنند و میکوشند توسط دین آنرا توجیه کنند طبق همان قرانی که از آن دم میزنند کافر و فاسق و ظالمند و طبق آیات دیگر قران خداوند هرگز قوم ظالمین راهدایت نخواهد کرد تا چه رسد به بخشش گناهان آنها با اعمال ظاهری . در باب شفاعت هم خداوند در قران خود گفته است شفاعت را در مورد کسانی میپذیرد که به شفاعت در مورد آنها راضی باشد و شافعین هم هرکسی را شفاعت نمیکنند الا آنانکه خدا راضی به شفاعت در مورد آنان باشد که یقینا ظالمین مستثنی خواهند بود زیرا اینان هرگز هدایت نیافتند که مستوجب شفاعت نیز بشوند و مطمئنا جهنم امام خامنه ای و امام خمینی و دار دسته آنها از هر جهنمی داغتر و سوزانتر است.

  پاسخحذف
 9. زندانی سیاسی خوش ظلم کرده شکنجه او هیچ گناهی نداره

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.