شنبه، آذر ۳۰، ۱۳۹۲

شباهت موش های خیابان های تهران و آخوندهایی که در راس این رژیم جنایتکار هستند..!

در اخبار آمده بود که شهرداری تهران، علی رغم اینکه بیش از ده میلیارد تومان خرج مبارزه با موش ها کرده است، و موفق شده بیش از یک میلیون موش را بکشد، اما تعداد موش های تهران کاهش نیافته است، و بامزه تر اینجاست که به دلیل جهش ژنتیکی، وزن این موش ها به بیش از پنج کیلو افزایش یافته است...! (منبع)

در حقیقت، به دلیل اینکه شهرداری تهران، مواد شیمیایی گوناگونی را برای نابودی آنها مصرف کرده، و اصولا بر محیط زیست ایران نیز هیچ نظارتی نیست، این موش ها به جهش ژنتیکی دچار شده اند...!

تصور می کنم آخوندهای حاکم بر ایران، بیشترین شباهت را به این موش ها داشته باشند. اگر توجه کرده باشید، این جماعت نیز به نوعی دچار جهش ژنتکی شده اند، وزن انها به شدت افزایش یافته است.

البته یک تفاوت هم دارند، موش های کثیف خیابان های تهران، تنها باعث گسترش چند بیماری می شوند، اما این  آخوندها، باعث شیوع بیماری، فقر، بدبختی، تحقیر، بر باد رفتن منافع ملی و هزاران بدبختی دیگر هستند...!/---------/هشدار!/ هموطن جداشده از اسلام! آتئیست عزیز! مراقب باش که مانند سران رژیم اسلامی رفتار نکنی...!

/----------/رژیم، موفق به صدور انقلاب اسلامی نشده، لذا فساد اسلامی را به کشورهای منطقه صادر می کند...!

/-------چگونه می توان برای لغو اعدام تلاش کرد، وقتی که قصاص و آدم کشی، جزو جداناشدنی اسلام است و هنوز برای تکریم اسلام تلاش می کنند؟!


/-----------/در ستایش فعالان سیاسی پناهنده: هموطنان آزاده ای که تن عزیز خود را شمع آجین کرده اند برای آینده ایران!

/-------/نقش ماندلا در جهانی شدن ubuntu/من هستم به خاطر تو/ انسانیت، وظیفه و بدهی هر کسی به دیگری است / ویدیو و توضیح

/-----------/هزار میلیارد دلار خسارت ادامه جنگ، دستاورد خمینی بود؛ و هزار میلیارد دلار خسارت اقتصادی برنامه اتمی، دسته گلی خامنه ای!
نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.