یکشنبه، آذر ۱۰، ۱۳۹۲

آیا امامزاده ها، بعد از مرگ هم سکس دارند که همچنان تعداد آنها به این شدت افزایش می یابد؟!

-          تعداد امامزاده ها در ایران، در سال 57، تنها 1500 عدد بوده، اما اکنون به یازده هزار امامزاده افزایش یافته است.
طبیعی است که در سال 58، این امامزاده ها مرده بوده اند، حال سوال اینجاست، آیا امامزاده ها، بعد از مرگ هم سکس داشته اند که توانسته اند ازدیاد نسل کنند؟! (منبع)

-          سوال اساسی دیگر، این است که چرا کشف این موجودات بی زبان، اینقدر طول کشیده است؟!؟
اگر امام زاده ها، امکان معجزه کردن دارند، چرا باید صدها سال در غربت بمانند، تا بعد به صورت اتفاقی، یکی آنها را کشف کند!؟
امامزاده ای که نمی تواند بعد از مرگش، محل دفن خودش را به پیروانش اطلاع دهد، توان معجزه کردن را  هم ندارد! اصولا به درد لای جرز دیوار یا قبر هم نمی خورد!

-          رییس سازمان اوقاف، که کارش نظارت بر امامزاده ها است، گفته که : "هم‌اکنون در حال جمع‌آوری آمار امامزادگان استان تهران هستیم و در این باره می‌توان گفت که امامزادگانی در لیست آمار قرار می‌گیرند که میان آنان و مردم ارتباط روحی و معنوی وجود داشته باشد.(منبع)
سوال اینجاست، به چه وسیله ای، وجود ارتباط روحی و معنوی، سنجیده می شود و مشخص می شود؟! 
آیا دستگاهی برای این منظور ساخته شده است؟! تکلیف افرادی بیخدا، سنی، مسیحی، یهودی و یا زرتشتی که به امامزاده ها اعتقاد ندارند، چیست؟! آنها به صورت پیشفرض، هیچ ارتباط روحی، جسمی، معنوی و یا جنسی با این امامزاده ها ندارند! آیا رای آنها هم حساب است؟!

-          جایی خواندم که گویا اداره گاز، مشغول لوله کشی بوده که یک قبر قدیمی می یابد، و با آنکه در یک کوچه تنگ قرار داشته، همسایه های محل، که فرصت را مغتنم می بینند تا قیمت املاک منطقه را بالا ببرند، ادعا می کنند که این امامزاده است، و به خواب آنها آمده است! خلاصه در یک کوچه تنگ، شروع می کنند به ساخت گنبد و نصب تابلو! و در نتیجه قیمت خانه های آنها افزایش یافته است!

-          لطفا یکی نیمه عمر امامزاده ها را برای ما مشخص کند، که لااقل بدانیم کی افزایش تعداد اینها متوقف می شود...!
همانطوری که در تصویر زیر می بیند، نامردا (!) اسم امامزاده بیژن را عوض کرده اند: 

نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:

۵ نظر:

 1. درود بر شما دوست عزیز,متن جالبی بود.
  میخواستم بگم شما دوست عزیز که ااز اسلام گریزان شده اید. به نظر من خیلی خوبه که به دین زیبای زردشت وارد شوید.
  در این دین خداوند و آخرت و فرشتگان و پیامبری و مفهوم زندگی و. نیایش و... خیلی زیبا و جذاب معرفی شده اند و از دید من این دین خوشبختی آنمیاد و به ویژه اایرانیآن را فراهم میکند.پندار و گفتار و کردار نیک و راستی و آباد کردن جهان تنها چیز های ااساسی هستند که اهورامزدا از ما میخواهد و با آن رستگاری هر دو جهان را تامین میکند.موبدان و پیروان این دین هم از روحانیان و مسلمانان بهتر و مهربان تر رفتار میکنند.
  ممنون میشم شما دوست عزیز پیشنهاد و پاسختون در این باره را. همین جا بنویسید یا به ایمیلم بفرستید.
  ایمیلم:verybahoshmahdi@gmail.com
  در پناه اهورا مزدا و دین زهی(دین زردشت)امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. موسی ابنه جعفر با 40سال سابقه زندان بیش از چهل فرزند زنازاده داره پس این توله ها رو کی کاشته

   حذف
 2. ببخشید ولی شما اگه تونستید قوانین آمریکا رو زیر پا بگذارید.... اونوقت انتظار داشته باشید قوانین ایران هم زیر پا گذاشته بشه

  پاسخحذف
 3. توله تویی کثافت ، زنا زاده تویی و تمام هم قطارات

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.