دوشنبه، آبان ۲۷، ۱۳۹۲

شکل استادیوم جدید فوتبال قطر، مشابه آلت جنسی زنانه است..!

 بنا به گزارش ها، طرح این استادیون که منتشر شده، همه متعجب شده اند، چه آنکه این استادیوم، به شدت مشابه آلت جنسی زنانه است

(فیلم و عکس در زیر آمده، منبع خبر نیز این است)

شاید این اتفاق در اروپا یا آمریکا، چیز عجیبی نباشد، اما در کشور اسلامی قطر، باعث شگفتی شده است، البته برخی نیز از آن استقبال کرده اند، و مثلا نویسنده گاردین نوشته است: (منبع)


In a world where sport and vaginas very rarely come together with such prominence (see every UK female footballer's salary versus every UK male footballer's salary), this can only be a good thing. And after all, why not have 45,000 people crammed inside a woman's reproductive system? It's not like they haven't been there before.
نوشته های  دیگر امروز این وبلاگ:

نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:
   دخترک، هزار و چهارصد سال است که دین اسلام، بر سرت کوبیده، دیگر نیازی به زنجیر نیست...!


۶ نظر:

 1. اصولا مسلمونها و مخصوصا عرب ها علاقه خیلی خیلی خیلی وحشتناک و عجیبی به آلت تناسلی خانم ها دارن و به خاطرش به هر قیمتی هرکاری که از دستشون بر بیاد میکنن ...! حتی حاضرن خودکشی هم بکنن و خودشون رو تیکه پاره و لت و پار بکنن واسه اینکه به آلت تناسلی خانم ها دست پیدا بکنن !!! ساختن استادیوم به شکل واژن که چیزی نیست ! البته اروپایی ها و آمریکایی ها هم این موضوع رو چند قرنه که خیلی خوب متوجه شدن وساختن ده ها هزار سایت پرنو گرافی واسه کشورهای خاورمیانه هم دلیل این مدعاست ... ! البته این سنت برمیگرده به هزار و چهارصد سال پیش و زمان پیامبر( ص ) عظیم الشان اسلام ( ممد حشری ) که در باب بچه بازی و خانوم بازی شهره آفاق و عالم و آدم بودن ایشون ...با حدودا چهل پنجاه زن صیغه ای و سکس با عایشه کوچولوی 7 ساله قدرت فوق العاده کمر خودشون رو به رخ جهانیان کشیدن و باعث شده ایشون هنوز تو کتاب رکوردهای گینس مقام اول رو کماکان حفظ کنن وباقی قضایا ...

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو هر اشغالی که هستی باش.حق نداری در مورد عقیده مردم اینجور نظر بدی عوضی.

   حذف
 2. Tarbiat ham khoob chizie. Cherto pert chera migi?

  پاسخحذف
 3. امام نقی:
  «الله به بلاد پارس لطف ویژه ای داشته که اینچنین نفت و گاز و دیگر ثروت ها را به آنها ارزانی داشته است. صد البته که الله، محبت ویژه تری نیز به ما، ائمه داشته، که ما را بر گرده مردم پارس سوار کرده است!! به خدا قسم که سواری گرفتن از امت پولدار، کیفش هزار مرتبه بیشتر از سواری گرفتن از امت بی پول است...!!»
  منبع: سیره النقی / نوشته ابن قنبل / فصل: بیولوژی نقوی / بخش: چرا انگل ها، میزبان چاق و چله را ترجیح می دهند...!؟

  پاسخحذف
 4. Na baba in ke bishtar shekel labe ballast ta labe payin

  پاسخحذف
 5. حالا اگر فردا امیرقطرراباهلیکوپتربرفراز این استادیوم در حال جلق زدن دیدید تعجب نکنید.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.