سه‌شنبه، آبان ۲۸، ۱۳۹۲

آی کیوی امام زمان مگر چند است که بعد از هزار سال زندگی در ایران، هنوز فارسی را یاد نگرفته است؟!

بنده به هیچ وجه قصد توهین ندارم،  و تنها یک سوال کاملا ساده و منطقی مطرح می کنم.

ملایان شیعه معتقدند که امام زمان، در چاه جمکران زندگی می کند. یعنی آن بزرگوار، هزار و اندی سال است که در چاه جمکران زندگی می کند...!

حال سوال بنده این است، مگر آی کیو این امام چقدر پایین است که بعد از هزار و اندی سال، هنوز فارسی یاد نگرفته و باید حتما به زبان عربی با او مکاتبه کرد...؟! (در تصویر زیر از محل چاه جمکران، اعلامیه چسبانده اند که امام زمان فارسی بلد نیست!)

البته ناتوانی در یادگیری و یا پایین بودن هوش، دلیل برای تحقیر هیچ کسی نیست، اما بر این باورم که اگر ایشان، قرار است جامعه را هدایت کند، یا در دنیا عدل و داد برقرار کند، باید از یک حداقل هوش، برخوردار باشند..!

لازم به ذکر است که ببعی هم قادر است بعد از هزار سال، فارسی را یاد بگیرد..!! 

نوشته های اخیر این وبلاگ:


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:

۲۴ نظر:

 1. جالبتر از اون، جمله ایه که با اندازه کوچکتر زیرش نوشته "از انداختن مواد غذایی در چاه جداً خودداری کنید" =))

  یعنی یه عده برای امام زمان غذا میریزند :))))

  البته ننوشته "طلا و جواهر نریزید" یعنی اونها رو میتونید بریزید؛ چون لابد اونها خوردنیه، ولی نون و پنیر و سبزی به درد تولیت مسجد جمکران نمیخوره

  پاسخحذف
 2. خب آی کیوی امام زمان هم لاجرم بیش از آی کیوی خدایش که همان الله اهرمن است، نیست. الله هم به جز عربی به زبان و گویش دگری مسلط نیست. او میلیاردها سال فرصت داشته است که چهار حرف الفبای پارسی یعنی "چ، ژ، گ، پ" را فراگیرد. اما بجای اینکار از پارسیان می طلبد که همچنان به زبان عربی با وی سخن بگویند!
  عجب گاگولیه!

  پاسخحذف
 3. "از انداختن مواد غذایی در چاه جداً خودداری کنید"
  عجب، این امام زمانه یا سگ!

  پاسخحذف
 4. اگه امام زنان هر روز اندازه یک نخود تو چاه ریده بود که الان باید اقا غرق در گوه میشد و تمام

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نه خیر، در گوه خویش غرق نمی شد. چون در این مدت حتماً از چیزی، به احتمال زیاد از گوه خودش تغذیه می کرده. بنابراین در این فرایند از تولید به مصرف به خودکفائی تام دست یافته است. انداختن غذا به درون چاه نیز به استناد تابلوی نصب شده بر سر چاه قدغن است.
   آیا دلیل دیگری دال بر زنده بودن او پس از گذشت هزارو اندی سال قابل تصور است؟
   هر چه باشد، حداقل هنگام ظهور این منجی عالم بشریت، حضرت حجۀ ابن الحسن العسکری، در صورت بروز اختلاف نظر، می توان صراحتاً به او گفت:
   گوه زیادی نخور!

   حذف
  2. کس اول تا اخر هر چی ضد دین اسلامه.مادر کسه ها برین ننه و دده هاتونو جمع کنید.ما اگه اخوندا کونمونم بذارن بازم پیروشون هستیم.دم هر چی اخوندم هس گرم.دروووووووووووووووووووود بر سید علی خامنه ای.کس خواهر ضد ولایت فقیه وامام زمان.

   حذف
  3. ریدم تو امام زمان تخمی ..ریدم تو اسلام کس کش. مادر محمد مادر جنده رو گاییدم .

   حذف
  4. با سلاو درود ، آیا شما که توهین می کنید و حرفهای زشت می زنید بر حق هستید و خداوند الله (جل و جلاله) و انبیاء (ع) و ائمه(ع) دروغ گو و دزد و نا حق هستند. حال تو که اهل دین نیستی و خدا و اسلام رو قبول نداری سالم هستی و ملا ها ( آخوندا ) و مومنین که خدا و اسلام و رسول خدا ص را قبول دارند و نماز میخوانند کونی هستند؟ البته منطق و عقل حکم می کند که تو خود کونی و مریض و بیمار (روانی) هستی ، و پلمبت بی شک باز شده و از وسوسه شیطان و نفس و تکبر وغرور توست که اینها (فحش و ناسزاها) را میگویی. (کافر همه را به کیش خود پندارد). البته مژده باد بر تو که خداوند تمام گناهان را می آمرزد (حتی کون دادن و زنا کردن ) جز شرک و نا امیدی از درگاه رحمتش. که اولی برای جلوگیری از گمراهی توست و دومی برای جلوگیری از هلاکت تو. پس خدا نیازی به توه بنده حقیر ندارد و هر چه هست بخاطر خود توست.پس ای بی شرف ، شک نکن که یا مال حرام خورده ایی ، یا حرام زادیی بیش نیستی که خود خبر نداری، و نیز علت مخالفت تو با خدا و دین واسلام ، این است که دین مخالف منافع و شهوات و آزادی و بی بند و باری توست. تو می خواهی شهوت چرانی کنی ، یا به کشیدن مواد یا خوردن مشروب در زندگی مشغول باشی و دوران عمر را بگذرانی یا زنا یا دختر بازی کنی. دوستان عزیز یکی از طرفندهای شیطان این است که شخص را به کونی بودن و از قبیل این متهم کند که این از لحاظ علم روان شناختی یعنی تخریب کامل شخصیت شخص. از طرفی خداوند ستار العیوب است. پس ما انسانها باید صفات نیک خداوند را در خود بپرورانیم و با آبرو و شخصیت کسی بازی نکنیم. بنده بعنوان روانشناس چیزهایی در مسائل و موضوعاتی که مطرح می کنید میبینم که شما نمیبینید و نمیدانید. ای کاش می شد جلساتی رو براتون جهت روشن شدن مسائل و حقیقت می گذاشتم. اگر چشمتون به جمال پاک و نورانی و مهربان حضرت مهدی عج بیافتد و روشن شه دیگر دل از دنیا شسته و تمامی این مسائل پوچ و حرفهای زشت رها کرده و شیفته و مرید یار می شوید. (لطفا داستان ملاقات علی بن مهزیار را با امام زمان عج مطالعه بفرمایید.) در مسائل دین نیز بعنوان یار امام زمان عج هرگونه سوال و شک و شبه ای داشتید دروغ را از حقیقت برایتان جدا و شفاف خواهم ساخت. شک نکنید امام زمان شما را دوست دارد. دوستان در نهایت شعرهای انحرافی مداحان اهل بیت ع و نوشته های چند آدم کوته بین و ابله دیندار (که می گویند امام زمان فارسی بلد نیست و غیره ) و افرادی همچون ابوموسی اشعری و ابن ملجم نماز شب خوانِ کوته فکر که بسیار نماز میخواند اما تعقل تفکر و تامل نمی کرد شما را گمراه نسازد . (علی کشته شد گفتند مگر علی نماز می خواند! و این در حالی بودن که ابن ملجم نماز شب می خواند. امان از روزی که حق باطل و باطل حق جلوه داده شود. و اکنون روزی است که نگه داشتن ایمان مانند نگه داشتن پاره ایی آتش در کف دست است. مومنین عزیز مراقب و تیز بین باشید. وسلام علیکم و رحمه الله و برکاته و من الله التوفیق...

   حذف
 5. گمنامیان عزیز درود!
  مسئله ای که مدتهاست ذهن مرا مشغول کرده، یکی از لینک های وبلاگ شماست به نام "اندرمیان" http://andarmal.wordpress.com/
  چونکه بیش از هشت ماه است که غیر فعال است
  شاید به ما ربطی نداشته باشد
  شاید نویسنده اش به یک سفر طولانی رفته باشد و شاید هم از عقاید خود باز گشته باشد
  اما در هر یک از این موارد میتوانست در وبلاگ خود اطلاع رسانی کند
  اما من فکر میکنم که شاید او دستگیر شده باشد
  بدینوسیله مراتب نگرانی خودم را اعلام میکنم که دیگران هم متوجه این غیرفعال شدن بشوند
  امیدوارم نویسنده این وبلاگ در سلامت کامل باشد
  درود بیکران

  پاسخحذف
 6. نایبش که سید علی باشه ببین خودش چه جونوریه اون میخواد بیاد ما رو از ظلم نجات بده ؟ظلم و کی داره میکنه ؟ نایب بر حقش . دزدی و جنایت و کی میکنه ؟ ا سید علی نایب امام زمان کی میخواد بیاد ما رو نجات بده ؟باز هم امام زمان !!!!!

  پاسخحذف
 7. با چه جراتی به امام زمان ما توهین می کنی مولا ی از طرف حضرت حق علم لدنی دارد علمی که تمام علوم که بشریت به ان دست پیدا کرده ویا دست پیدا می کنندرا دارد زبان فارسی که سهل است تمام زبان های دنیاگرفته تا زبان های پرندگان وحیوانات
  به تمام گردانندگان این سایت اولتیماتوم میدهم که از گناهان خود دست کشیده وبه سوی خدا برگردید وای به حال شما تااین حدکه تااین حد جسور شدهاید که به ولی خدا توهین می کنید درگاه خدا همواره برای توابین باز است کسی که به امام زمان توهین کند برمسلمانی واجب است ان ملعون را تکه تکه کند یک ماه فرصت شما برای بازگشتن شما به سوی راه مستقیم وگرنه باید شاهد فجیع ترین وقایع در زندگی خود باشی ازهمین الان فرصت شما شروع می شود

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. آخه الاغ خارکسته اون کس شعرهایی که تو داری میگی با اون کس شعرهایی که روی اون تابلو نوشته شده با هم خوانائی ندارند. روی تابلوصراحتاً نوشته که امام زمان به زبان فارسی مسلط نیست. اونوخت یه خارکسته ای مثل توی الاغ پا میشه میگه که امام زمان علاوه بر زبان فارسی به همۀ زبانهای دنیا و حتی زبان چرندگان و خزندگان و پرندگان هم مسلط است! آخه ریدم به امام زمان و مکانت، تو هر چقدر هم الاغ و نادان تشریف داشته باشی، باز هم متوجه این تضاد نمیشی؟ و بجای اینکه از کس شعر بودن کل قضیه و مکتب پلید و گوهی اسلام اطمینان حاصل کنی، از کسانی که به این تضاد پی برده اند و آنرا مطرح می کنند ایراد گرفته و آنها را به تکه تکه کردن تحدید می کنی؟ ای خاک برسرت.
   آخه اون تابلو را که بابای ننه جندۀ تو اونجا نصب نکرده. اون تابلو با رضایت ولی همان امام زمان خارکسته که سید علی گدای چلاق باشه نصب شده.
   اون نایب امام زمان یعنی همان خودعلی پندار متوهم تریاکی که ضمناً با امام زمان هم شخصاً و مستقیماً در ارتباط است و از ایشان دستور میگیرد و قطعاً از سطح سواد و معلومات وی مطلع هست، چندین بار سر اون چاه آفتابی شده و اون تابلو رو هم دیده ولی هیچوقت نگفته که:
   "این تابلو رو بردارین. بابا این امام زمان اونقدرها هم کودن نیست، من شخصاً او را می شناسم. او به همۀ زبانها وعلوم دنیا مسلط است. زبان فارسی که سهل است، زبان حیوانات را هم بلده! "
   آخه خارکسته های ننه جنده، پس کی میخواهید آدم بشید؟ هان؟

   حذف
  2. ریدم تو امام زمان کیریتون.اسلام تخمی و محمد مادر جنده....هر چی گوه هست تو دهن هر چی امام و امامزاده است. لعنت به اسلام کیری

   حذف
  3. با سلاو درود ، آیا شما که توهین می کنید و حرفهای زشت می زنید بر حق هستید و خداوند الله (جل و جلاله) و انبیاء (ع) و ائمه(ع) دروغ گو و دزد و نا حق هستند. حال تو که اهل دین نیستی و خدا و اسلام رو قبول نداری سالم هستی و ملا ها ( آخوندا ) و مومنین که خدا و اسلام و رسول خدا ص را قبول دارند و نماز میخوانند کونی هستند؟ البته منطق و عقل حکم می کند که تو خود کونی و مریض و بیمار (روانی) هستی ، و پلمبت بی شک باز شده و از وسوسه شیطان و نفس و تکبر وغرور توست که اینها (فحش و ناسزاها) را میگویی. (کافر همه را به کیش خود پندارد). البته مژده باد بر تو که خداوند تمام گناهان را می آمرزد (حتی کون دادن و زنا کردن ) جز شرک و نا امیدی از درگاه رحمتش. که اولی برای جلوگیری از گمراهی توست و دومی برای جلوگیری از هلاکت تو. پس خدا نیازی به توه بنده حقیر ندارد و هر چه هست بخاطر خود توست.پس ای بی شرف ، شک نکن که یا مال حرام خورده ایی ، یا حرام زادیی بیش نیستی که خود خبر نداری، و نیز علت مخالفت تو با خدا و دین واسلام ، این است که دین مخالف منافع و شهوات و آزادی و بی بند و باری توست. تو می خواهی شهوت چرانی کنی ، یا به کشیدن مواد یا خوردن مشروب در زندگی مشغول باشی و دوران عمر را بگذرانی یا زنا یا دختر بازی کنی. دوستان عزیز یکی از طرفندهای شیطان این است که شخص را به کونی بودن و از قبیل این متهم کند که این از لحاظ علم روان شناختی یعنی تخریب کامل شخصیت شخص. از طرفی خداوند ستار العیوب است. پس ما انسانها باید صفات نیک خداوند را در خود بپرورانیم و با آبرو و شخصیت کسی بازی نکنیم. بنده بعنوان روانشناس چیزهایی در مسائل و موضوعاتی که مطرح می کنید میبینم که شما نمیبینید و نمیدانید. ای کاش می شد جلساتی رو براتون جهت روشن شدن مسائل و حقیقت می گذاشتم. اگر چشمتون به جمال پاک و نورانی و مهربان حضرت مهدی عج بیافتد و روشن شه دیگر دل از دنیا شسته و تمامی این مسائل پوچ و حرفهای زشت رها کرده و شیفته و مرید یار می شوید. (لطفا داستان ملاقات علی بن مهزیار را با امام زمان عج مطالعه بفرمایید.) در مسائل دین نیز بعنوان یار امام زمان عج هرگونه سوال و شک و شبه ای داشتید دروغ را از حقیقت برایتان جدا و شفاف خواهم ساخت. شک نکنید امام زمان شما را دوست دارد. دوستان در نهایت شعرهای انحرافی مداحان اهل بیت ع و نوشته های چند آدم کوته بین و ابله دیندار (که می گویند امام زمان فارسی بلد نیست و غیره ) و افرادی همچون ابوموسی اشعری و ابن ملجم نماز شب خوانِ کوته فکر که بسیار نماز میخواند اما تعقل تفکر و تامل نمی کرد شما را گمراه نسازد . (علی کشته شد گفتند مگر علی نماز می خواند! و این در حالی بودن که ابن ملجم نماز شب می خواند. امان از روزی که حق باطل و باطل حق جلوه داده شود. و اکنون روزی است که نگه داشتن ایمان مانند نگه داشتن پاره ایی آتش در کف دست است. مومنین عزیز مراقب و تیز بین باشید. وسلام علیکم و رحمه الله و برکاته و من الله التوفیق...

   حذف
 8. یه روز یه کلاغی داشت گوه می خورد. بهش گفتند خاک بر سرت چیکار داری میکنی؟
  گفت دارم گوه می خورم.
  گفتند آخه چرا گوه می خوری؟
  گفت واسۀ سلامتی خوبه!
  بهش گفتند برو در کونتو بگیر، داری گوه می خوری ادعای طبابت هم می کنی!؟

  گوه خوردن آن کلاغ حکایت این دوست مسلمان و یاور امام زمان است. اگر چه در زیر جمجمۀ سر او بیشتر از درون کاسۀ توالت منزل ما گوه تلنبار شده است، ولیکن او در عین حماقت و جهل اسلامی اش دست از تحدید و خط و نشان کشیدن برای دگر اندیشان بر نمی دارد. دوست گرامی، غصه اش را نخور! تو هم خوب میشی. از همین امروز بجای دولا و راست شدن روزانه ات به درگاه الله جنایتکار روزی پنج بار عبارات ذیل را زمزمه کن. باشد که تیمارستان از دست تو راهیی یابد:
  ریدم به روح و دین و آئین محمدابن عبدالله کثافت.
  حضرت فاطمۀ زهراء سلام الله علیه که نیمی از عمر مبارک خویش را مصروف کون دادن به عمرابن الخطاب کرد را هر روز گائیدم.
  حضرت زینب کبری را اما یک روز در میان گائیدم
  به روح و قبر مولای متفیان، حضرت علی ابن ابی طالب بالشخصه شاشیدم.
  بر سرو روی حضرت ولی العصر، صاحب الزمان عج الله تعالی فرجۀ الشریف که خود را در چاه مستراح مخفی کرده بود آنقدر ریدم و شاشیدم که در همان چاه خلا غرق شد.

  اگر 24 ساعت پس از گفتن این عبارات به سنگ و چوب مبدل نشدی، پس دانسته و آگاه باش که یک عمر بر سر کار بوده ای و از تو همانند الاغ احمقی بیگاری کشیده اند و چه جنایات و خیاناتی که مرتکب نشده ای. پس ای گاگول خاک بر سر، ببین که اسلام پلید چه ریده مونی به این مملکت زده. صرف وجود گاگولی مثل تو خود بارزترین مصداق ذات توحش و بربریت دین اسلام است.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. نمی دانم اهل جه مذهبی هستی چه دینی داری در دین ما توهین کردن به دیگران کاری مکروه وگناهی بزرگ است. ایا شما ان فیلم ساز سوئدی که به حضرت محمد توهین کرد را ندیدی بعد از جسارتهای فراوان در فیلم موهن خود به حضرت بعد از اعتراض مسلمانان به کار خود شک کرد و بعد از تحقیق فراوان به عظمت اسلام پی برد ومسلمان شد ایا شما فکر می کنید این حادثه طبیعی است ؟
   بله حتی حضرت به کسانی که به او توهین می کند نیز نظر لطف دارد و این کار خود را به خاطر جهل نسبت به اسلام میداند ایا این حضات معصوم با این عظمت شایسته این توهین ها شماست
   ولی همواره این گونه نیست ایا میدانی ان فرد که به حضرت محمد در مجله های سوئد کاریکاتور حضرت را کشید و توهین کرد چه اتفاقی افتاد کافی است در اینترت سرچ کنی به طور شگفت اوری به خاکستر تبدیل شد
   این حرفهای شما به خاطر جهل به اسلام است در صدراسلام به خاط تبلیغات مسموم بنی امیه ان قدر به ائمه اطهار توهین شد که حرف های شما در مقابل انها هیچ است که هنگامی که حضرت علی در محراب به شهادت رسید مردم شام به خود می گفتند ایا مگر علی نماز می خواند که در محراب به شهادت رسید
   ایا انان که به حضرت توهین میکردند برای همیشه زنده ماندند ایا به مرگ اندیشه اید ایا همواره زنده می مانید چند سال دیگر زنده اید که نقدر راحت به دیگران توهین میکنی در دین ما گفته اند حتی به بت پرستان نیز توهین نکنید چه برسد به شما
   شما اگر با مسلمانانی که اسم مسلمان را یدک می کشند مشکل داری
   چرا با خود اسلام مشکل داری اسلام درذات خود عیبی ندارد عیبب از مامسلمانان است
   خداوند در قران گفته بر قلب کافران مهری زده که کر و کورند و حرف حق را نمی شنوند ونیز در ادامه گفته است بعد از پایان مهلت خود دراین دنیا عذابی مهیا کرده است که روزی هزار بار از شدت عذاب از خدا می خواهند که به دنیا بر گشته وانسانی دیگر شوند ولی دیگر دیر است
   ایا شما جز این دسته اید
   اخرین کلام دیگر هیچ وقت به سایت تان نمی ایم از فحش هایتان بسیار سپسگذارم اگر این گونه ام خدامرا هدایت کند و از جهل بیرون کند و اگر این گونه که شما میگویید نیستم خدا شما را هدایت کند
   و تو را به هر که می پرستید در مورد امم زمان قدری تحقیق کنید وواگر نا حق بود هر چه خواستید بگویید
   بنده خود را انسان پاک نمی دانم بنده ایی گناه کارم که از شما بیشتر خواهان پند و نصیحتم ونگران مخلوقات پروردگارم هستم امید وارم حرف های این بنده گناه کار به بزرگی خود ببخشید
   از طرف نا شناس ترین فرد دنیا ناشناس

   حذف
  2. ریدم به روح و دین و آئین محمدابن عبدالله کثافت.
   حضرت فاطمۀ زهراء سلام الله علیه که نیمی از عمر مبارک خویش را مصروف کون دادن به عمرابن الخطاب کرد را هر روز گائیدم.
   حضرت زینب کبری را اما یک روز در میان گائیدم
   به روح و قبر مولای متفیان، حضرت علی ابن ابی طالب بالشخصه شاشیدم.
   بر سرو روی حضرت ولی العصر، صاحب الزمان عج الله تعالی فرجۀ الشریف که خود را در چاه مستراح مخفی کرده بود آنقدر ریدم و شاشیدم که در همان چاه خلا غرق شد.

   حذف
  3. با سلاو درود ، آیا شما که توهین می کنید و حرفهای زشت می زنید بر حق هستید و خداوند الله (جل و جلاله) و انبیاء (ع) و ائمه(ع) دروغ گو و دزد و نا حق هستند. حال تو که اهل دین نیستی و خدا و اسلام رو قبول نداری سالم هستی و ملا ها ( آخوندا ) و مومنین که خدا و اسلام و رسول خدا ص را قبول دارند و نماز میخوانند کونی هستند؟ البته منطق و عقل حکم می کند که تو خود کونی و مریض و بیمار (روانی) هستی ، و پلمبت بی شک باز شده و از وسوسه شیطان و نفس و تکبر وغرور توست که اینها (فحش و ناسزاها) را میگویی. (کافر همه را به کیش خود پندارد). البته مژده باد بر تو که خداوند تمام گناهان را می آمرزد (حتی کون دادن و زنا کردن ) جز شرک و نا امیدی از درگاه رحمتش. که اولی برای جلوگیری از گمراهی توست و دومی برای جلوگیری از هلاکت تو. پس خدا نیازی به توه بنده حقیر ندارد و هر چه هست بخاطر خود توست.پس ای بی شرف ، شک نکن که یا مال حرام خورده ایی ، یا حرام زادیی بیش نیستی که خود خبر نداری، و نیز علت مخالفت تو با خدا و دین واسلام ، این است که دین مخالف منافع و شهوات و آزادی و بی بند و باری توست. تو می خواهی شهوت چرانی کنی ، یا به کشیدن مواد یا خوردن مشروب در زندگی مشغول باشی و دوران عمر را بگذرانی یا زنا یا دختر بازی کنی. دوستان عزیز یکی از طرفندهای شیطان این است که شخص را به کونی بودن و از قبیل این متهم کند که این از لحاظ علم روان شناختی یعنی تخریب کامل شخصیت شخص. از طرفی خداوند ستار العیوب است. پس ما انسانها باید صفات نیک خداوند را در خود بپرورانیم و با آبرو و شخصیت کسی بازی نکنیم. بنده بعنوان روانشناس چیزهایی در مسائل و موضوعاتی که مطرح می کنید میبینم که شما نمیبینید و نمیدانید. ای کاش می شد جلساتی رو براتون جهت روشن شدن مسائل و حقیقت می گذاشتم. اگر چشمتون به جمال پاک و نورانی و مهربان حضرت مهدی عج بیافتد و روشن شه دیگر دل از دنیا شسته و تمامی این مسائل پوچ و حرفهای زشت رها کرده و شیفته و مرید یار می شوید. (لطفا داستان ملاقات علی بن مهزیار را با امام زمان عج مطالعه بفرمایید.) در مسائل دین نیز بعنوان یار امام زمان عج هرگونه سوال و شک و شبه ای داشتید دروغ را از حقیقت برایتان جدا و شفاف خواهم ساخت. شک نکنید امام زمان شما را دوست دارد. دوستان در نهایت شعرهای انحرافی مداحان اهل بیت ع و نوشته های چند آدم کوته بین و ابله دیندار (که می گویند امام زمان فارسی بلد نیست و غیره ) و افرادی همچون ابوموسی اشعری و ابن ملجم نماز شب خوانِ کوته فکر که بسیار نماز میخواند اما تعقل تفکر و تامل نمی کرد شما را گمراه نسازد . (علی کشته شد گفتند مگر علی نماز می خواند! و این در حالی بودن که ابن ملجم نماز شب می خواند. امان از روزی که حق باطل و باطل حق جلوه داده شود. و اکنون روزی است که نگه داشتن ایمان مانند نگه داشتن پاره ایی آتش در کف دست است. مومنین عزیز مراقب و تیز بین باشید. وسلام علیکم و رحمه الله و برکاته و من الله التوفیق...

   حذف
 9. مطالب بالا مورد تایید اقا امام زنان است شاشیدم تو قران و دهن امام زمان

  پاسخحذف
 10. با سلام از شخص ناشناس .من نمیدانم کی هستید و دینتان چیست ولی یه مختصر صحبتی دارم که به دین هم مربوط نمیشه که بخوای عصبانی بشید و به پیامبران ناسزا بگید اول اینکه حالا یه تابلویی هم نصب شده باشد و دیگران هم تایید کنند ولی عقل حکم میکنه تا با چشم خودت چیزی ندیدی قضاوت نکن پس چرا عصبانی میشی ؟.2اینکه منم ی روزی بدتر از شما بودم ولی اگر واقعا بخوای به یه چیزی برسی باید خودت بخواهی همان از تو برکت از من حرکت خودت تا حالا نرفتی ببینی اون پایین کسی هست یا نه با این حال میگید که امام زمان اونجاس و میرینم توش شاید کسی اون جا نباشه که وقت خودتو تو ریدن چاه به هدر بدی 3اگر اسلام رو قبول نداری نداشته باش همه که بهشت نمیرن خدا هم چنین فکری داشت که جهنم رو ساخته پس از الان قضاوت کن 4احترام مثل اون چیزی که اگر بگی دیگه بر نمیگرده شما اون سر دنیایی منم یه جا دیگه پس مرد باش توهین نکن حالا اسلام هم قبول نداشته باش5قضاوت با خود دیدی که هیچ چیزش از قران و حدیث نبود فقط چیزی که عقل میگفت گفتم دمت گرم

  پاسخحذف
 11. ببخشید اشتباه کردم از تو حرکت از من برکت شرمنده اقای ناشناس

  پاسخحذف
 12. به نظر من اصلا نباید به این رافضیون شیعه توهین کرد و اونها را به مجادله دعوت کرد .باید بزاری اینقدر خرافه ببافن تا خودشون خودشون رو از بین ببرن

  پاسخحذف
 13. کیرم دهنت امام زنان زمان کونی

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.