دوشنبه، مهر ۲۹، ۱۳۹۲

ویدیو با زیرنویس فارسی / پادزهر اسلام، آموزش و آگاه سازی است!

اسلام چون ویروس، به بدن و ذهن افراد وارد می شود، مطالب غلطی را از زمان کودکی، پیش روی مردمان می گذارد، و می گوید اگر حتی برای لحظه ای، به این مطالب مسخره من شک کردید، شما کافر محسوب می شوید، نه تنها در آخرت به جهنم می روید، بلکه اگر بقیه متوجه بشوند، شما را خواهند کشت، چون مرتد هستید...! 

این روش کثیف، روشی است که استالین و پل پوت برای استقرار نظام دیکتاتوری خود، از آن بهره گرفته اند. روشی غیر انسانی، غیر منصفانه و کثیف است. 

یادمان باشد، این ویروس خطرناک، به ایجاد سرطان هایی چون خمینی، خامنه ای، بن لادن و... انجامیده است. برای درمان این زخم، و برای جلوگیری از گسترش آن، تنها یک روش ساده وجود دارد، و آن آگاهی رسانی است.

پر بی راه نیست، اگر گفته شود که تنها روشی که می توان به جنگ این ویروس خطرناک رفت، آموزش و آگاهی رسانی است. 

روش مبارزه با تروریسم اسلامی و دیکتاتوری اسلامی، تنها ترویج دموکراسی و هزینه بر روی آموزش در کشورهای اسلامی است، تنها با این روش می توان جلوی ظهور خمینی یا بن لادن های جدید را گرفت.

بدون وجود آموزش درست ، زمینه پرورش و رشد تروریسم و به وجود آمدن تروریست های دیگری چون بن لادن براحتی وجود دارد.


این ویدیو(که برای سایت تد آنرا ترجمه کرده و بر آن زیر نویس فارسی گذاشته ام) ، به شکلی مستند نشان می دهد که چگونه کمک قرآن ، از کودکان معصوم، تروریست های اسلامی ساخته می شوند.

در انتها دیدن این آیات قرآن ، شما را لختی به فکر فرو خواهد برد، براستی آیا تا زمای که این کتاب مقدس شمره می شود، تروریسم اسلامی خاموش خواهد شد؟
سوره مائده آیه 33:
إِنَّمَا جَزَاء الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُواْ أَوْ يُصَلَّبُواْ أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلافٍ أَوْ يُنفَوْاْ مِنَ الأَرْضِ ذَلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ.
سزاى كسانى كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مى‏جنگند و در زمين به فساد مى‏كوشند جز اين نيست كه كشته شوند يا بر دار آويخته گردند يا دست و پايشان در خلاف جهت‏ يكديگر بريده شود يا از آن سرزمين تبعيد گردند اين رسوايى آنان در دنياست و در آخرت عذابى بزرگ خواهند داش
سوره مائده آیه 38:
وَالسَّارِقُ وَالسَّارِقَةُ فَاقْطَعُواْ أَيْدِيَهُمَا جَزَاء بِمَا كَسَبَا نَكَالاً مِّنَ اللّهِ وَاللّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ.
و مرد و زن دزد را به سزاى آنچه كرده‏اند دستشان را به عنوان كيفرى از جانب خدا ببريد و خداوند توانا و حكيم است
سوره التوبه آیه 29 :
قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.
کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهندo            نوشته  های پیشین: ü          ویدیو با زیرنویس فارسی/چرا راه رسیدن به دمکراسی و آزادی بیان، از جاده قدرت بخشی به زنان و برسمیت شناختن برابری زن با مرد می گذرد؟

نوشته های چند روز گذشته:  سه:-یک فرد بیخدا، خود مسئولیت اعمال خود را می پذیرد و به یک موجود خیالی برای اشتباهات خود متوسل نمی شود!


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:
۱ نظر:

  1. دم ژنرال سیسی گرم!!!!!ژنرال بزن بکش اون کسکشارو ک اونا خس و خاشاکی بیش نیستن!!!!!!:-)

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.