سه‌شنبه، مهر ۰۹، ۱۳۹۲

تفاوت های حضرت آیت الله جوادی آملی و پروین فهیمی (مادر سهراب اعرابی) را شرح دهید! (دو نمره)

تعریف ها:

ابتدا به معرفی این دو انسان می پردازیم:

حضرت آیت الله جوادی آملی:

-          مرجع تقلید شیعه ایرانی اسـت، او در انتخابات شانزده سال پیش از ناطق نوری (نامزد مورد نظر خامنه ای) حمایت کرد. او از بنیانگذاران و مدرسین مدرسه حقانی است. مدرسه حقانی، برجسته ترین مرکز آموزشی حوزه علمیه قم است.
-          بسیاری از وزرا و مقامات ارشد کشور و به خصوص آدم کش های وزارت اطلاعات از جمله محمد محمدی ری شهری، علی فلاحیان، علی یونسی، مصطفی پورمحمدی، غلامحسین محسنی اژه‌ای، روح‌الله حسینیان از مدرسه حقانی فارغ التحصیل شده‌اند و دست پرورده آقای جوادی آملی و دیگر مراجع تقلید در آنجا هستند!
-          مانند دیگر آخوندها و مراجع تقلید، اخباری مبنی بر فساد مالی جوادی آملی به گوش می رسد.
-          آِت الله جوادی آملی، برای ادامه عمر رژیم، حاضر به همه نوع جنایتی است. او جزو کسانی بوده که مشوق ادامه جنگ محسوب می شوند.
-          مرجع تقلید محترم، خودش حاضر به هزینه دادن نیست! باید پرسید آیا نزدیکان یا فرزندان او در زمان جنگ ایران و عراق کشته شده اند؟! خیر! ایشان تنها نقش مشوق مردم و برنامه ریز برای ادامه جنگ را بر عهده داشته است.

یک زن معمولی، به مانند دیگر زنان ایران، با نام پروین فهیمی:

-          او مادر سهراب اعرابی است. او خود به همراه فرزندش، در  راهپیمایی دوشنبه ۲۵ خرداد،  شرکت کرد و فرزندش در آن راه پیمایی کشته شد.
-          وی عضو گروه مادران صلح است، مادرانی که برای حقوق بشر و صلح، پا به میدان گذارده اند.
-          خانم فهیمی، بعد از کشته شدن جگر گوشه اش، و وقتی که هنوز داغ سهراب تازه بود، پا به میدان گذارد و گفت: «اگر رژیم زندانیان سیاسی را آزاد کند، حاضر است از خون سهراب بگذرد و ببخشد.»
نکته: سو استفاده جوادی آملی از خون فرزندان مردم که در جنگ ایران و عراق کشته شده اند:

امثال جوادی آملی، جنگ احمقانه ای را ادامه دادند، کشور ایران را به خرابه تبدیل کردند، یک میلیون کشته و زخمی و هزاران میلیارد خسارت به جای گذاشتند، چون می گفتند «راه قدس از کربلا می گذرد»!  

جالب اینجاست، متولی این خون، انها هستند، و آنها تعیین می کنند چه چیزی آبروی آن خون را به خطر می اندازد، یک روز می گویند رابطه با آمریکا توهین به آن خونها است، یک روز دیگر می گویند رابطه با آمریکا، به برکت این خون ها است...!!

یعنی بعد که از آن جوانان خوب سو استفاده کردند و آنها را برای مقاصد پول و احمقانه خود بر باد دادند، حال حتی از خون آنان نیز نمی گذرند و از این خون سو استفاده می کنند! (تصویر زیر، خود گویای همه چیز است. (تصویر زیر، خود گویای همه چیز است)

مقایسه ها و تفاوت ها:

تصور می کنم مهمترین تفاوت این دو را بشود در این جمله، خلاصه کرد:

آقای جوادی آملی، از خون جوانان مردم که بر اثر توطئه او و امثال او کشته شده اند، نهایت سو استفاده را می کند، و از آنها برای توجیه مقاصد کثیف خود استفاده می کند. به دیگر عبارت، آقای جوادی آملی حتی از خون قربانیان خود نیز نمی گذرد و تلاش دارد از آنها سو استفاده کند!

اما داستان پروین فهیمی، چیز دیگری است:

این زن نه تنها فرزندش را برای آزادی و بهبود شرایط جامعه هدیه کرده است، بلکه حتی از خون فرزندش نیز حاضر است که بگذرد، به شرطی که اندک بهبودی در جامعه رخ دهد.

جمع بندی:

اگر بخواهیم جمع بندی کنیم، باید جوادی آملی را کسی دانست که بی شرفی را به انتها رسانیده است.

ولی سخن گفتن در مورد پروین فهمینی، کار ساده ای نیست، جز اینکه او را انسان بزرگی دانست، بدون شک از دامان چنین مادری، فرزندی چون سهراب تربیت می شود...!

پی  نوشت:

یکی بیاید برای من توضیح دهد که چرا در اسلام عزیز و قوانین جاری کشور، ارزش شهادت در دادگاه، یا دیه و یا ارث یک انسان مانند پروین فهمیی، باید نصف آقای جوادی آملی باشد!؟ 


و چند نوشته اخیر این وبلاگ:
۳ نظر:

  1. من نمی دانم ممنوعه زن است یامرد جوان است یا پیرمانندآرش بیخداخودشرامعرفی نکرده وازگذشته اش هم مانند دوستش آرش خبر نداریم (آرش درگذشته متاسفانه ک...می داده)که همجنسگراست یا دگرجنسگرا عرق خوراست یا شراب خور نجس خواراست یا حرام خوار درهرحال این آدم هرجانوری باشد برای جامعه ی ایران مسخره ای بیش نیست کتابخانه اش به درد خودش وافراد پستی مثل خودش می خورد ازآرمش پیداست که اوهم یکی ازبی ادبان بی ناموس است .آری دینم یادم داده که با نامردان وطن فروش وخودفروش بی دین نجس با زبان کثیف خودشان حرف بزنم تابفهمند.شما هم که دراینجا کار می کنید نجسی مانندآنها هستی گمنامیان.متاسفانه جوانان ماراسرکار گذاشته اید آخرتوراچه به اظهار نظردرموردشخصیتهای روحانی.شمادارید خودتان راآزار می دهید بچه های ماسربهسرشما می گذارندوگرنه .................

    پاسخحذف
  2. من نمی دانم ممنوعه زن است یامرد جوان است یا پیرمانندآرش بیخداخودشرامعرفی نکرده وازگذشته اش هم مانند دوستش آرش خبر نداریم (آرش درگذشته متاسفانه ک...می داده)که همجنسگراست یا دگرجنسگرا عرق خوراست یا شراب خور نجس خواراست یا حرام خوار درهرحال این آدم هرجانوری باشد برای جامعه ی ایران مسخره ای بیش نیست کتابخانه اش به درد خودش وافراد پستی مثل خودش می خورد ازآرمش پیداست که اوهم یکی ازبی ادبان بی ناموس است .آری دینم یادم داده که با نامردان وطن فروش وخودفروش بی دین نجس با زبان کثیف خودشان حرف بزنم تابفهمند.شما هم که دراینجا کار می کنید نجسی مانندآنها هستی گمنامیان.متاسفانه جوانان ماراسرکار گذاشته اید آخرتوراچه به اظهار نظردرموردشخصیتهای روحانی.شمادارید خودتان راآزار می دهید بچه های ماسربهسرشما می گذارندوگرنه .................

    پاسخحذف
  3. بایدهم بهتنگ بیاییدکسانی مثل گمنامیان ارزشی برای مردم ما ندارنداین سخن شامل بقیه ی هرزه گوها هم می شود به طوری که به ممنوعه و..... گفته ام من نمی دانم ممنوعه زن است یامرد جوان است یا پیرمانندآرش بیخداخودشرامعرفی نکرده وازگذشته اش هم مانند دوستش آرش خبر نداریم (آرش درگذشته متاسفانه ک...می داده)که همجنسگراست یا دگرجنسگرا عرق خوراست یا شراب خور نجس خواراست یا حرام خوار درهرحال این آدم هرجانوری باشد برای جامعه ی ایران مسخره ای بیش نیست کتابخانه اش به درد خودش وافراد پستی مثل خودش می خورد ازآرمش پیداست که اوهم یکی ازبی ادبان بی ناموس است .آری دینم یادم داده که با نامردان وطن فروش وخودفروش بی دین نجس با زبان کثیف خودشان حرف بزنم تابفهمند.شما هم که دراینجا کار می کنید نجسی مانندآنها هستی گمنامیان.متاسفانه جوانان ماراسرکار گذاشته اید آخرتوراچه به اظهار نظردرموردشخصیتهای روحانی.شمادارید خودتان راآزار می دهید بچه های ماسربهسرشما می گذارندوگرنه .................

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.