پنجشنبه، مهر ۰۴، ۱۳۹۲

قانون مصوب مجلس، بهره کشی جنسی از کودکان و یادآور رسم زنده به گور کردن دختران در میان اعراب است!

گوساله عزیز، نماینده مجلس گرامی! قوانین جامعه، برای حمایت از کودکان است، نه اینکه بهره کشی جنسی از کودکان را تشویق کند!

بنا به گزارش روزآنلاین، نمایندگان مجلس ایران، در اقدامی شگفت انگیز، قانوی را مصوب کرده اند که اگر کسی دختری را به فرزندخواندگی بپذیرد، زمانی که دختر بزرگ شد، می تواند با او ازدواج کند!

در تفکر اسلامی، در صورتی یک فرزند، حرمت دارد و نمی توان با او ازدواج کرد که آن فرزند، حتما از نژاد پدر باشد و خون مشترک داشته باشد. در حالی حرمت رابطه پدر و فرزندی، اصولا چندان ربطی به خون و نژاد ندارد. مثلا اگر در بیمارستان، جای اشتباه شود، و بچه یک نفر دیگر را به کسی بدهند و او با خبر نباشد، آیا رابطه او با آن نوزاد، تغییری نمی کند.

براستی، ریشه این قانون عجیب از کجا است؟!

همانطوری که می دانید، محمد بن عبدالله، پیامبر اسلام، فرزنده خوانده ای به نام زید داشته است، که زن زیبایی به نام زینب داشته است، و محمد که از آن زن خوشش می آید، فرزند خوانده خود را مجبور می کند که زن خود را طلاق دهد، تا محمد به عنوان زن پنجاهم(!)، با او هم ازدواج کند!

مساله اینجا بود که در میان همان اعراب بدوی آن روزگار عربستان نیز، فرزندخوانده، حکم فرزند را داشت، و همسر فرزندخوانده، در حکم عروس فرد محسوب می شود و اشخاص به عروس، نظر نمی داشتند!

محمد پیامبر، حتی حرمت این موضوع را از بین برد، و اینچنین شد که دیگر، فرزندخوانده در میان مسلمین، حرمتی برابر با حرمت فرزند را ندارد.

این یک واقعیت است که کودکان، بعد از مدتی به والدین خود وابسته می شوند و براحتی، تحت تاثیر آنها قرار می گیرند، حال اینکه یک پدر یا مادر، بتواند از موقعیت خود استفاده کند و با آن کودک، رابطه جنسی داشته باشد،  اسم آن ازدواج نخواهد بود و صرفا تبدیل به بهره کشی جنسی خواهد شد.

در کشوری که هیچ کسی از حقوق کودکان دفاع نمی کند، تصویب قانون های اینچنینی و قرون وسطایی، تنها زمینه ساز جنایت و آزار جنسی کودکان است.

اینجاست که مشخص می شود، چرا باید دین از حکومت جدا باشد، و چرا باید اسلام را نقد کرد، و آنرا بی آبرو کرد، تا مردم با واقعیت های آن آشنا شوند و اثر آن در جامعه کاهش یابد و جلوی ثبت چنینی قوانینی گرفته شود.نوشته های پیشین این وبلاگ:


۲ نظر:

  1. با دروود با کل حرفهاتون موافقم یه سوال فقط برام پیش اومده طبق رساله ها که پدر ناتنی نمیتونه با دختر زنش نزدیکی کنه به شرطی که با مادرش نزدیکی کرده باشه پس این قانون در این مورد نیست و تا جایی که م دیده ام-1 مورد- و ده ها مورد که شنیده ام اگر مردی فرزند دختر 1 ماه را هم از پرورشگاه میخواست بگیرد بعد از کلی دوندگی باید عقد یا صیغه میکرد دختر را! ولی علنی نمیگفتن شاید علنی کردن آن را، اون موردی که خودم دیدم همسایه چند خونه اونطرفی ما بود که حدود 20 سال پیش دختری را سر راه پیدا کردند و مرده دختره شیرخوره را صیغه کرد
    ----------------با ااحترام رسول دارمروئی

    پاسخحذف
  2. این محمد اونقدر حرومزادس که به دخترش هم رحم نمیکنه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.