جمعه، شهریور ۲۹، ۱۳۹۲

نسرین هم آزاد شد و هم پیروز!/ آقای خامنه ای، کلمه قهرمانانه، برای دهن تو بزرگ است، این کلمه درخور نسرین ستوده ها است!

سوال اساسی: تصور کنید که برنامه اتمی در کار نبود، آیا جز این بود که تمام ذهن مردم، درگیر نسرین ستوده می شد؟!

یکی از خونریزترین دیکتاتورهای دنیا، رهبر رژیم ایران، چون هوا را پس دیده، گفته که باید در مقابل غرب، "نرمش قهرمانانه" انجام داد!

در این ده سال گذشته، رژیم برای دستیابی به بمب اتم، حداقل بیش از دو هزار میلیارد دلار به اقتصاد ایران، ضرر مستقیم وارد کرده است، این رقم، معادل ساختن یک خانه مدرن و شیک، برای هر ایرانی است.

براستی، چرا خامنه ای خواستار دستیابی به بمب اتم است؟

هر چند در میان دیگر روحانیون و مقامات مذهبی، خامنه ای و دیگر آخوندها، مدعی هستند که با تولید بمب اتم، می توانند اسلام را گسترش دهند و اسراییل را نابود کنند، اما سران این رژیم، بیش از دیگران می دانند که حتی با داشتن چند کلاهک هسته ای نیز، به جایی راه نمی برند.

خامنه ای می داند که اگر دعوایی به اسم پرونده اتمی نباشد، غرب تمامی تمرکز خود را بر روی نقض حقوق بشر در ایران خواهد گذاشت؛ و اگر چنین شود، حتما مردم ایران نیز، برای فشار وارد کردن به ایران، با غرب هم مسیر می شوند. اما در باره پرونده هسته ای، چنین نیست.

در حقیقت، تنها هدف آنها از ادامه این دعوا، منحرف کردن مردم ایران و دنیا، از موضوع نقض گسترده حقوق بشر در ایران است.

حال در میان، و در اثر فشار فعالان حقوق بشر در ایران و دنیا، و تمرکز اذهان عمومی بر روی نسرین ستوده و دیگر زندانیان، خامنه ای ناچار شده که نسرین ستوده ما را از زندان رها سازد. حال تصور کنید که اتمی در کار نبود، آیا جز این بود که تمام ذهن مردم، درگیر نسرین ستوده می شد؟!

نباید فراموش کرد که آزادی نسرین ستوده، آغاز کار است، باید هر کسی هر کاری از دستش بر می آید، برای اطلاع رسانی درباره دیگر زندانیان سیاسی انجام دهد، تا شاهد آزادی دیگر قهرمانان این مرز و بوم نیز باشیم.

نکته بامزه اینجاست که خامنه ای گفته است که باید در مقابل غرب، «نرمش قهرمانانه» انجام داد...!
باید به این ملای خونخوار، یادآور شد که کلمه قهرمان، برای دهان تو بزرگ است، این کلمه، شایسته نسرین ستوده ها است، شایسته کسانی است که برای ارزش های انسانی، جان خود را به خطر می اندازند.

ذکر این نکته ضرروی است که نسرین ستوده قهرمان، تنها آزاد نشد، بلکه او پیروز میدان هم بود. او  با مقاومت خود و پایفشاری خود بر روی اصول انسانی، چهار سال خامنه ای را تحقیر کرد، و در نهایت هم او پیروز شد!

پی نوشت: با شنیدن صدای نسرین ستوده در سی ان ان، بی اختیار گریستم. تصور می کنم هر کسی که در این چهار سال، نگران وضعیت جسمی نسرین بود، و اخبار او را پیگیری می کرد، با شنیدین این خبر، شادمان شده باشد. 

نوشته های پیشین: 


۴ نظر:

 1. منم از آزاد شدن هر انسان آزادی خواهی احساس خوشحالی میکنم...
  دوستان یه سوال خانوم ستوده با این مرتبه از دانش و مسلما آگاهی، چطور اینقدر ضعیف انگلیسی صحبت میکنند؟
  لطفا از این حرف عصبی نشید...خیلی عجیبه چون انتظار میره ایشون مسلط تر باشند(این فقط یه سواله)

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. ایا هر کی بهتر انگلسی صحبت کنه ادم صالح تری هست؟مثلا مصدق خیلی خوب انگلیسی صحبت میکرد؟اصولا ربط خوب انگلیسی صحبت کردن با ازادی خانم ستوده چیست؟و ده ها سوال دیگر

   حذف
  2. وقتیکه یک نفر حقوق دان هست، اونم بین الملل چرا اینجوری حرف میزنه؟
   من در رابطه با صالح بودن ایشون نظری ندادم
   فقط برام عجیب بود که این همه فعالیت در سطح جهانی رو چه طور با این سطح تسلط به زبان بین المللی انجام دادند؟
   گفتم شاید کسی از دوستان پاسخی داشته باشه که متاسفانه سوتعبیر شد

   حذف
 2. سعید لیلاز گفت: "ما باید اطمینان بدهیم که جز اعتلای کشور، زیر چتر نظام جمهوری اسلامی برنامه دیگری نداریم و مصداق این قانون اساسی، مقام معظم رهبری است"

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.