چهارشنبه، شهریور ۰۶، ۱۳۹۲

خانم خبرنگار در وسط مصاحبه با شهردار، حجاب از پستان بر می گیرد...!

یادم است چند سال پیش در سوئد، چند خانم به یک استخر رفتند و در داخل استخر، پوشش پستان های خود را برداشتند و خلاصه تاپ-لس شدند. مسئولین استخر، به آنها اعتراض کردند، و خلاصه کار بالا گرفت! خانم خا استدلال می کردند که اگر مردان اجازه دارند تاپ-لس باشند، ما نیز باید بتوانیم!!

فکر می کنم بحثی که آنجا در گرفته، شبیه بحث حجاب است، چه آنکه طرفداران حجاب استدلال می کنند باید زنان بخشی از بدن خود را بپوشانند، تا مردان تحریک نشوند، و از آن طرف، چنین محدودیتی برای مردان وجود ندارد.

اصولا حرمت نهادن به یک انسان (چه زن و چه مرد) منوط به این نیست که او را زیر چادر و لباس مخفی کنند، هر کسی باید مجاز باشد آنطور که می خواهد لباس بپوشد، و قانون نیز باید برای همه مساوی باشد.

در این ویدیو، خانمی که برای مصاحبه با شهردار یک شهر رفته است، از او می پرسد که آیا زنان در این شهر مجاز هستند که تاپ-لس باشند؟! و چون پاسخ مثبت شهردار را می بیند، پستان های خود را بیرون می اندازد!

شهردار می گوید این کار شما غیرقانونی نیست، شما هیچ قانونی را نمی شکنی، ولی سینه زنان، توجه بسیاری را جلب می کند، بهمین دلیل، مناسب نیست که آنرا بیرون بیاندازید!! و پاسخ خانم جالب است، او می گوید: آقای شهردار، من به لاله گوش مردان بسیار علاقه مندم و با آن تحریک می شوم، الان هم که لاله گوش شما بیرون است!!

در همین شهر، این خانم حق دارد هر جا که می خواهد با پستان برهنه حرکت کند، این کار جرم نیست! اما قانونی نیز وجود دارد، مثلا اگر کسی به او دست زد، یا حتی  پستان او خیره شود، او حق دارد اعتراض کند و به پلیس متوسل شود.

به هر روی، دیدن این ویدیو جالب است: 

نوشته های پیشین: 


۴ نظر:

  1. اینام دیگه شورشو درآوردن از یه طرف اینا تو کشورشون یه همچین کارایی میکنن و از یه طرف دیگه زنا و دخترا توی کشور های اسلامی مثل عربستان و افغانستان همچین وضعیتی دارن نمیدونه آدم چی بگه. گمنامیان هم مثل اینکه از ممه و اینجور چیزا خیلی خوشت میاد نمیدونم هدفت با گزاشتن این پست چیه؟

    پاسخحذف
  2. در جواب خاركسه اي كه كامنت اول رو فرستاده بايد بگم که جنده خارمادر حشری لچک به سرتن

    پاسخحذف
  3. بعد اون یوتوب احمق (یا هر الاغ دیگه) برمیداره همون پستان ها رو محو میکنه!

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.