سه‌شنبه، تیر ۱۱، ۱۳۹۲

هموطن عزیزم، بین روحانی و خامنه ای فرقی نیست! راهزن، کارش غارتگری است، راهزن خوب و بد نداریم..!

دقت فرمایید که عکس حسن روحانی در ماه معجزه نیست، بلکه ناشی از بی تربیتی میمونی است که رژیم به فضا ارسال کرده...!

در اینکه روحانی با تقلب بر سر کار آمده و نمایندگان واقعی مردم ایران، یا فیلتر شده اند و یا اصلا اجازه نامزد شدن را نیافتده اند، شکی نیست. روحانی نماینده مردم ایران نیست، او یک کلاش دروغ گو، از جنس خمینی و خامنه ای است.

در این میان، رفتار اشخاصی عجیب است که دلبسته چنین ملای پلیدی شده اند و عکس او را در ماه می بینند و تصور می کنند که او آینده بهتری را برای آنها رقم خواهد زد...!

مانند این است که مثلا چنگیز به ایران حمله کرده، و مثلا حاکم فلان استان را از عوض می کند، والی قبلی روزی پانصد نفر سر می برید، والی جدید، هم همان روزی پانصد نفر را سر می برد، اما خراجی که می گیرد را کمی کاهش داده است!

حال آیا این تغییر، اصلا اهمیتی دارد؟! کشور را غارت می کنند، عاقبت اکثریت جامعه، زندگی با کیفیت پایین است، سالیانه فقط سی هزار نفر در تصادفات جاده ای می میرند، سرطان و افسردگی بیداد می کند، آنگاه برخی از اینکه فلان تحریم، کمی شل می شود، خوشحال هستند و عکس روحانی را در ماه می بینند...!
  
خنده دار اینجاست، این اشخاص، تصور می کنند که روحانی، در حکومت اصلاحات ایجاد می کند، حال به یاد بیاورید که در زمانی که خاتمی رییس جمهور بود، و قصد داشت اصلاحات خیلی خیلی کمی ایجاد کند، همین آقای روحانی، سد راه او بود و جلوی او را می گرفت! 

همانقدر که وعده های خمینی برای مجانی کردن آب و برق و دادن پول نفت و آزادی بیان، درست و معتبر بود، وعده های حسن روحانی نیز معتبر است...!

ملتی که یکبار عکس خمینی را در ماه دید، و سی سال است تاوان این اشتباه را می دهد، هنوز درس نگرفته و اینبار، عکس ملای دیگری را در ماه می بیند.

ملتی که از گذشته خود درس نگیرد، مجبور است همان اتفاقات دردآور را تکرار کند.

حدیث نقوی روز: 

تازه مسلمان شده ای به حضور امام نقی رسید و گفت:

«برخی از مردم ایران، عکس حسن روحانی را در ماه می بینند، این با اصول علمی نمی خواهند و لابد معجزه است، براستی، هدف معجزه گر از حک کردن عکس روحانی بر روی ماه چه بوده است؟!» 

امام نقی آهی کشید، و فرمودند:
((امان از وقتی که آش مفصلی خورده باشی، و در حال معراج رفتن، «تنگت» بگیرد...! ))
_______________
سیره النقی / نوشته ابن قنبل / بخش: فضا نوردی اسلامی / فصل: معنویت حسن روحانی!


نوشته دیگر امروز من: 


۲ نظر:

 1. « سند واگذاری ششدانگ سرزمین اسراییل به یهودیان توسط الله تا آخرت در قرآن »

  ۱- آیا مسلمانان حرف الله را هم قبول ندارند و می گویند الله اشتباه کرده است؟
  ۲- آیا در قرآن سندی است که الله آنرا پس گرفته باشد؟
  ۳- آیا روحانیون مسلمان برای جنگ طلبی و ایجاد بحران برای سر کار ماندن بهانه دیگری هم دارند؟
  ۴- آیا مسلمانان نباید از روحانیون خود سوال کنند چرا آنها حرف قرآن را قبول ندارند؟
  ۵- آیا کشاندن ایرانیان که سابقه چند هزار ساله دوستی با یهودیان دارند به دشمنی بیهوده با یهودیان و اسراییل در جهت دشمنی با ایران و ایرانیان و منافع ملی ایرانیان نیست؟
  -----------------------------------------------------------------

  ( متن قرآن سوره ۱۷: الإسراء )

  پس [فرعون] تصميم گرفت كه آنان را از سرزمين [مصر] بركند پس او و هر كه را با وى بود همه را غرق كرديم (۱۰۳)

  فَأَرَادَ أَن يَسْتَفِزَّهُم مِّنَ الأَرْضِ فَأَغْرَقْنَاهُ وَمَن مَّعَهُ جَمِيعًا ﴿۱۰۳﴾

  و پس از او به فرزندان اسرائيل گفتيم در اين سرزمين ساكن شويد پس چون وعده آخرت فرا رسد شما را همه با هم محشور مى‏كنيم (۱۰۴)

  وَقُلْنَا مِن بَعْدِهِ لِبَنِي إِسْرَائِيلَ اسْكُنُواْ الأَرْضَ فَإِذَا جَاء وَعْدُ الآخِرَةِ جِئْنَا بِكُمْ لَفِيفًا ﴿۱۰۴﴾

  لطفا این مطلب را منتشر کنید

  پاسخحذف
 2. لینک بالاترین:
  https://www.balatarin.com/permlink/2013/7/2/3349328

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.