دوشنبه، تیر ۲۴، ۱۳۹۲

آقای امام جمعه،احترام گذاردن به شخصیت زن، نشان با شعوری است،نه دیوثی! /آخوندی که هم کشورمان را غارت و بعد توهین می کند!

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، امام جمعه انار در نماز جمعه ۲۱ تیر ماه شهر انار، گفته است:
"زنانی که آرایش کنند و به خارج از خانه بروند، اگر به همسرانشان گفته شود “دیوث”، حق‌شان است."
البته که ایشان، از لغت دیوثی به این دلیل استفاده کرده که معنای دیوث، کسی است که همسر خود را برای دریافت پول، مجبور به ارایه خدمات سکسی می کند.

در منطق اسلامی و منطق این آخوند، اصولا اینگونه است که زن، یک کالایی است که به مرد تعلق دارد، آن هم نه یک کالای معمولی مانند یک ماشین، چون اگر کسی ماشین شما را ببیند، هیچ اشکالی ندارد.

در فرهنگ اسلامی، زن را ناموس می دانند، یعنی جایگاه زن، در حد آلت جنسی مرد است، و کسی نباید آنرا ببیند...! حال اگر یک زن، در حالی به بیرون برود که آرایش دارد، یک مثلا کمی از موی او بیرون است، در حکم این است که کسی آلت تناسلی صاحب او را دیده است...!!

اصولا این ملا، هیچ تصوری ندارد که یک زن، یک انسان است، و شوهر او، حق ندارد به او بگوید که چه بپوش و چه نپوش! اینکه مردی زن خود را مجبور کند که به نوعی خاص لباس بپوشد، نشان از بی شعوری او است و تنها نشان می دهد که آن مرد، آنقدر فهم و شعور ندارد که بداند زن او، کالا نیست و متعلق به کسی نیز نیست!

وای بر ما که بارکش غول بیابان شده ایم، و کارمان به جایی رسیده که یک ملا، هم کشورمان را غارت می کند، هم پول مفت می گیرد و بعد هم به زنان و مردان این ملک، اینچنین بی احترامی می کند. 

براستی، چنین آدم های نادانی، امام جمعه شده اند و هر هفته یک تریبون دست آنها اسـت، وای بر جامعه ای که اینها معلم اخلاق آنها بشوند...!!


۶ نظر:

 1. سلام دوست عزیز
  روزگارت خوش
  من از پرتابه اومدم. خواستم بهت بگم اگه خواستی مینیمال هاتو جایی غیر از وبلاگت بنویسی پرتابه به شدت توصیه میشه. به خصوص این که هیچ محدودیتی تو نوشتن نداری.
  پیشاپیش خوش اومدی به پرتابه

  پاسخحذف
 2. علت این مشکل فرهنگی عدم تعادل روانی و نقص عقلی حضرت محمد صل الله علیه و آله و صلم می‌باشد.
  اون حضرت علی علیه السلام که این قدر دست به چاه کندنش خوب بود. اگر برای خونه پسر عموش یه چاه مستراح کنده بود، زنهای رسول الله مجبور نبودن برن تو کوچه پس کوچه بکشن پایین شاش و عن بکنن. یه نفر می‌بینه میگه کس و کون زن رسول الله رو دیدم وقتی داشت می‌رید. حضرت شاکی میشه به جای اینکه فکر کنه به فکر راه حل باشه، دستور حجاب میده که زنها با صورت پوشانده برینن تو شهر و بیابون که شناسایی نشن. تازه شب و نصفه شب خودش و آلش میرن تو کوچه ها بشاشن و برینن، سگها شاکی میشن واق ووقی راه میندازن و میگن آخه نامردا بی معرفتها ما سگها از صبح تا حالا شاشیدیم به در و دیوار محدوده رو علامت گذاری کردیم شما اومدی ریدی و شاشیدی تو منطقه استحفاضی ما سگها و خرابش کردی.سگ غریبه از کجا بدونه کی به کیه؟ حضرت هم دستور میده سگها رو کهریزکی کنین که نجسن. خدا یه جو عقل به این ممد میداد ما این قدر عذاب نمی کشیدیم.
  مادر حاج علی آقا علیه السلام رو بگو رفته کنار بت خونه کعبه لنگها رو وا کرده که بزاد. حالا میگن دیوار شکافت رفت تو. مگه اونم علم غیب داشت که دیوار بت خونه از زلزله نصف میشه. نه رفته بود وسط میدون شهر که بزاد. چون تو اعراب اون زمان دیدن پایین تنه زن نشکلی نداشته. به جز محمد که از وقتی پیامبر شد مسخرش میکردن به هر نحوی که تعادل روانیش رو از دست داد فلک زده و مثل خامنه‌ای فکر این بود که دشمن شاد نشه و مسخره نکنه.

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. جناب مهشید محترمه
   لطفا در بحث های تاریخی سند نوشته و ادعاهایتان را بیاورید...

   اگه گیرت میاوردم میکشتمت...

   حذف
  2. اگه اهل مطالعه بودی تا حالا صد جا اینا رو خونده بودی

   حذف
 3. لینک قیمت منو رستوران برج میلاد : http://seirnews.com/fa/news/15725
  قیمت ششلیک در این رستوران برابر خون ان دو جوان زورگیر هست که به خاطر ٧٠ هزار تومان اعدام شدند یعنی ششلیک ٧٠ هزار تومان

  پاسخحذف
 4. هنگامیکه شیطان از قسمت جنسی و لطافت بدن زن آگاه شد از خوشحالی در پوست خود نمی گنجید چون مثل جناب گمنامیان ، تصور می کرد کالایی بدست آورده که با اغفال او (و نمایان کردن بدن او) می تواند جامعه را به فساد بکشد.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.