پنجشنبه، تیر ۲۰، ۱۳۹۲

اعتماد به نفس اندازه احمدی نژاد و سطح فکر به اندازه بنی صدر! / ترور شخصیت و اخلاق اسلامی!

لابد اتهامات جدید افراد وابسته به دفتر ابولحسن بنی صدر را دیده اید که در یک هجوم اینترنتی، خبر جعلی و دروغی را پخش کرده اند و می گویند بختیار در مصاحبه با روزنامه کویتی، گفته جزایر سه گانه متعلق به ایران نیست.

سیاست همیشگی این افراد وابسته به دفتر بین صدر، تلاش می کنند اتهامات شاخداری را متوجه بنی صدر کنند. البته دلیل طرح چنین اتهاماتی واضح و مشخص است:

اولین سوالی که هر ایرانی آزاده، از بنی صدر می پرسد، این است که اقای بنی صدر عزیز! ممکن است بفرمایید چرا بعد از اینکه شاه کشور را ترک کرد، و کشور را به دست یک انسان آزاده و دمکرات سپرد؛ شما باز برای سرنگونی رژیم و سر کار آمدن جمهوری اسلامی تلاش کردید؟!

تمامی کسانی که بعد در سرنگون کردن بختیار نقش داشته اند، یا در حکومت ملایان بعد از انقلاب، سمت و قدرت گرفته اند، باید در پیشگاه مردم ایران پاسخ دهند که به چه دلیلی، یک حکومت دمکراتیک را سرنگون کردند و خمینی را بر سر کار آورند!؟

مگر نه آنکه بختیار، کشور را در مسیر درست قرار داده بود، و آزادی بیان بر مطبوعات حاکم بود؟!

براستی، چرا امثال بنی صدر، حاضر نیستند بپذیرند که سرنگون کردن بختیار و ایجاد رژیم اسلامی، یک خیانت بوده است؟!

به یاد بیاوریم که این رئوس برنامه های اعلام شده بختیار، بعد از دریافت سمت نخست وزیری بوده است:

1.      وعدهٔ لغو تدریجی حکومت نظامی و برگزاری انتخابات کاملاً آزاد؛
2.      انحلال ساواک از نظر قانونی و جایگزین کردن آن با یک دستگاه اطلاعاتی که در خدمت استقلال و تأمین امنیت کشور باشد؛
3.      آزادی کلیهٔ زندانیان سیاسی از زندان، اعادهٔ حیثیت و پرداخت غرامت به آن‌ها؛[۶۶]
4.      محاکمهٔ متجاوزان به حقوق مردم (دستگیری عده‌ای از سرمایه‌داران و یا مدیران دولتی فاسد رژیم سابق، که گمان سوءاستفاده از مقام‌شان در این مورد می‌رفت)
5.       پشتیبانی بدون قید و شرط از اصول منشور ملل متحد، اعلامیه جهانی حقوق بشر و میثاق‌های مربوط به آن؛
6.      واگذاری بنیاد پهلوی به عنوان وقف عام؛
7.      اعلام آزادی بیان مطبوعات و لغو هر نوع سانسور 

در جواب چنین سوال هایی، امثال بنی صدر برای اینکه از زیر بار مسئولیت این جنایت خود، شانه خالی کنند، سعی می کنند به ترور شخصیت روی آورند و با اتهامات شاخدار و دروغین، اعتبار بختیار را زیر سوال ببرند.

تصور اینها این است که با زیر سوال رفتن بختیار و اینکه مردم فکر کنند بختیار یک خیانت کار بوده، دیگر کسی این سوال را مطرح نمی کند که چرا بنی صدر، چنین خیانتی را به مردم ایران کرده است!

اتهامات شاخدار و عجیب و غریبی، چون اینکه بختیار به کمک صدام رفته و از صدام خواسته تا به ایران حمله کنند، یا اینکه صدام در مورد جزایر سه گانه، گفته است که اینها متعلق به ایران نیست، از این دست کارهای کثیف است.

براستی، بختیاری که علیه فاشیست و حزب نازی در آلمان و بعد در فرانسه علیه دیکتاتوری مانند فرانکو جنگیده است، چگونه ممکن است به دیکتاتور خطرناکی چون  صدام برای حمله به ایران کمک کرده باشد؟!

(منبع: Wolfgang Saxon: Shahpur Bakhtiar: Foe of Shah Hunted by Khomeini's Followers. New York Times; 9 August 1991 و  Chapour Bachtiar: Ma Fidélité", Edition Albin Michel, Paris 1985)

براستی، بختیاری که برای تمامیت ارضی و دمکراسی در این کشور، از جان خود مایه گذاشت، چگونه ممکن است بیاید و بگوید این جزایر متعلق به ایران نیست!؟

این روش کثیف و زننده، مشابه روش های ترور شخصیتی است که رژیم ایران دنبال می کندد...!

چند  نوشته دیگر امروز این وبلاگ: 


۳ نظر:

 1. در خیانت بنی صدر همین بس که اسم سایتش هنوز انقلاب کثیف اسلامی است. و من شک ندارم که او برای ویران کردن ایران جاسوس کشورهای غرب و شرکتهای نفتی و اسلحه سازی بود. مگر میشود یک نفر در غرب و با این همه اطلاعات هنوز طرفدار تروریسم اسلامی باشد و ریش هم نداشته باشد.

  صفحه تروریسم اسلامی در ویکیپدیا

  http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_terrorism#Motivations_and_Islamic_terrorism

  پاسخحذف
 2. لینک بالاترین:
  https://www.balatarin.com/permlink/2013/7/11/3354932

  پاسخحذف
 3. بنی صدر و محمود ز یک پیکرند
  که در حرف و بینش ز گه می خورند
  چو عضوی بسیجی کند نوش خوار
  دگر عضو فکرش شود بس بیکار

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.