جمعه، تیر ۲۱، ۱۳۹۲

مصر، شرایط سال 57 ایران را دارد! / اسلام ویروس وحشتناکی است که تا جامعه حکومت اسلامی را تجربه نکند، به آن مقاوم نمی شود..!

نظرسنجی گسترده ای که چند هفته پیش در مصر انجام شده، آمار عجیب و غریبی را پیش روی آدمی می گذارد، مثلا هفتاد و دو درصد از مردم مصر، خواستار اجرای کامل قوانین شریعت اسلامی در جامعه هستند، یا اینکه هشتاد و هشت درصد از مردم مصر، معتقدند باید کسی که از دین اسلام خارج می شود و مرتد است، کشته شود!!

اسلام به مانند یک ویروس خطرناک است، تا زمانی که در جامعه وجود دارد، تلاش می کند قدرت را به دست آورد و کنترل جامعه را به دست گیرد. آنگاه آن جامعه تبدیل به یک بیمار خواهد شد، حال اگر بیمار، بدنی مقاوم و قوی داشته باشد، پس از مدتی از پس بیماری بر خواهد آمد و کنترل را از ویروس پس خواهد گرفت.

هر چه آن بیمار قوی تر باشد، این بهبودی زودتر رخ خواهد داد.

اتفاقات کنونی مصر نیز، از این دست اتفاقات ات، ویروس اسلام، در این جامعه رخنه کرده و اکنون این جامعه بیمار است. دقیقا شرایط سال 57 را دارد و بسیاری از مردم مصر، تصور می کنند که به کمک اسلام، می توانند به رستگاری برسند و طبیعی است که گروه های تندرو اخوان المسلمین و یا سلفی ها، قدرت را به دست می گیرند.

مردم ایران نیز سی و اندی سال قبل، به این بیماری خطرناک دچار شدند، و اکنون سی سال است که مشغول دست و پنجه نرم کردن با این بیماری هستند. تنها نکته امیدوار کننده برای ایران این است که چون مردم، به مدت سی سال شاهد جنایات اسلامی بوده اند، کم کم رو به نقاهت و بهبودی بگذارند!

هر چند که ارتش مصر و بسیاری از مردم، به خیابان ها آمدند تا علیه محمد مرسی و اخوان السلمین تظاهرات کنند، ولی واقعیت این است که اکثر این تظاهرات دلایل اقتصادی داشته است، و اکثریت مردم مصر، واقعا به دمکراسی و سکولاریسم، اعتقادی ندارند!

واقعیت این است، اکثریت مردم مصر، هنوز گرفتار ویروس اسلام هستند، هنوز معنای دمکراسی و سکولاریسم را نمی دانند، اکنون که ارتش  محمد مرسی را از حکومت ساقط کرده، اگر بخواهد بساط دیکتاتوری برقرار کند، باز روزگار به همان شکل حسنی مبارک درخواهد آمد، و اگر بخواهد انتخابات آزاد برگزار کند، مردم مصر باز یک اسلامگرای دیگر را انتخاب خواهند کرد...!! 


مردم مصر، تصور می کنند که از دیکتاتوری مبارک رها شده اند، خبر ندارند که به بند اسلام اسیر هستند....!

در این یک ساله، محمد مرسی و اسلامگریان، حقوق زنان را لگدمال کردند!
چند  نوشته دیگر امروز این وبلاگ: 

۱۰ نظر:

 1. لینک بالاترین:
  https://www.balatarin.com/permlink/2013/7/12/3354958

  پاسخحذف
 2. صفحه تروریسم اسلامی در ویکیپدیا

  http://en.wikipedia.org/wiki/Islamic_terrorism#Motivations_and_Islamic_terrorism

  پاسخحذف
 3. اسلام و چه به سیاست؟ اسلام قوانینش به درد کون شویی و لواط و زنا میخوره .اگه همه دنیا مسلمون بودن همه که با یک سرما خوردگی تلف میشدن پس کی دارو میساخت ؟کی موبایل درست میکرد ؟ اسلام و اگه یک گه فرض کنیم شیعه مانند فاضلابه که به خدا هم ایمان نداره از بس که مرده پرسته

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. مرده پرست و آهن پرست و خاک پرست ، این یعنی شیعه

   حذف
 4. TA,,,,ESLAM,E JANI,,,DAR,,,IRAN ZAMIN HAST ,,HAMIN AST,,,DOROOD,,,,BE SATTAR,E,,,,BEHESHTI,,,,DOROOD,,,BE NASRIN,E,,,,SOTOUDEH

  پاسخحذف
 5. پیش بینی کاملا دقیق آیت الله طالقانی در همان اوایل انقلاب از آینده جمهوری اسلامی و شخص خمینی .پدر طالقانی در تفسیر قرآنش میگوید شخص دروغگو و خودخواهی از چه راه مردم را میفریبد ؟؟؟ با وعده نان و آب و مسکن مردم را گول میزنند و این انسان دین را به استخدام میگیرد و خدا را شاهد میگیرد که میخواهد مردم را کمک کند و نمیخواهد خر مراد را سوار شود ... همین که سوار شد به صغیر کبیرمان رحم نمیکند ..... منظور او خمینی است که گفت آب و برق را مجانیمیکنیم و مسکن میدهیم وهزار شعار تو خالی و پوچ خمینی که همه آنها ملیونها جان و ملیاردها دلار خسارت به ایران و جهان وارد کرد و الان میبنیم که چقدر دقیق این مرد امروز ما را میدید . پدر طالقانی توسط اعمال خبیث خمینی مسموم و به خیل شهیدان عاشق وطنمان پیوستند و مرگ طالقانی همه ایران را آزرد و یکی از بزرگترین روحانیون رک گویی مخالف خمینی و ولایتفقیه که میتوانست بودنش خمینی را خفه کند و عمر نتواند آنقدر دیکتاتوری اعمال کند . افسوس که این اعمال توانستند .پدر طالقانی را نیم ساعت بعد از صرف شام با سفیر روسیه بطور اسرار امیزی مسموم کنند که با پمادیبر پوستش بوده واو مسوم وسپش کشته است .. روحت شا

  پاسخحذف
 6. همان طالقانی پدر سوخته هم گفته بود هر کس که در مقابل این انقلاب بایستد باید نابود شود. ( گه تو روحش)

  پاسخحذف
 7. محمد مرسی شب میاد خونه میبینه زنش لخت با یه سرهنگ توی رختخوابه
  میپرسه خانوم جان داری چکار میکنی؟ زنش میگه داریم کودتا میکنیم
  برمیگرده میگه بکنین بکنین فکر کردم دارین تو کون جا میکنین.

  پاسخحذف
 8. یه پاش طرف اصولگراها، یه پاش طرف اصلاح طلب‌ها، کشید پایین شورت بنفشش را و رید روی آرمانهای امام. از سوراخ کلید رهبر ناظر ماجرا طیب الله انفاسکم. رضائی میرقائد گریست. غرضی رو به رهبری گفت: من میدونستم گالیور، من میدونستم! فلرتیشیا رجبی فال گوش بود و نگران سرنوشت محمود.

  پاسخحذف
 9. راستش هیچ وقت فکر نمیکردم که هر حکومتی از حکومت دین گرایان بهتر باشد. به این فکر می‌کنم که مردم اروپا چه زجری کشیدند تا دین را از حکومت جدا کنند. به این فکر می‌کنم که کارل مارکس این یکی‌ را درست میگفت که دین افیون جامعه است. صدماتی که دین به دنیا زده است قابل مقایسه با هیچ چیز نیست.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.