پنجشنبه، خرداد ۱۶، ۱۳۹۲

ارتباط بین اخبار مربوط به ناتوانی جنسی مقام معظم رهبری و صادرات اسپرم گاو به ایران!!

بنا به گزارش ها، در سال گذشته، آمریکا  نزدیک به دو میلیون دلار اسپرم گاو به ایران صادر کرده است، سوالی که برای نگارنده پیش آمده، این است که آیا مقام معظم رهبری، دچار ناتوانی جنسی شده اند...؟! 

با حضور ایشان، دیگر چه نیازی به واردات اسپرم گاو از آمریکا است؟! یعنی همین استفاده مفید را نیز نمی توان از ایشان کرد؟! 


نوشته های دیگر دیروز و امروز نگارنده: ۶ نظر:

 1. جناب گمنامیان پدر و مادرت چند سال از ازدواجشان میگذشت ولی صاحب اولاد نمیشدند هر چه دوا درمان کردند فایده ای نداشت به طوری که پدرت که عقیم بود رضایت داد که جوانان برومند محله یک به یک با مادرت جماع کردند تا شاید حرامزاده ای حاصل شود ولی این هم سودی نداشت تا اینکه واردات اسپرم گاو آغاز شد و پدرت رضایت داد تا به مادرت از این اسپرمها تزریق شود. خوشبختانه اسپرمها قوی بود و به رحم مادرت اثر کرد و جنابعالی متولد شدی.
  حالا حتما متوجه شدی که چرا تو مدرسه لقب گاو لب شتری داده بودند

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. تو هم با اسپرم خر متولد شدی درسته

   حذف
 2. دو میلیون دولار رو به کیر گاو زدن؟
  دکتر مقام معظم رهبری تجویز کردن که به جای نیمرو برای این رهبر همه کس کش املت گوجه و آب کیر گاو هلشتاین درست کنن که اصلن کلسترول نداره. تو مستند مخملباف بود مگه ندیدی؟

  پاسخحذف
 3. باید فردا منتظر باشیم از پهن گاو واسه عظما کوکو هم درست کنن علاوه بر اینکه روزانه دودول هفتاد میلیون ایرونی رو همراه خجسته خانم مصرف میکنه . ولی اقا مجتبی هم یکم شبیه گاو هست باید از اسپرم گاو قاطی شده باشه .کیر گاوهای اسراییل تو کوس خواهر مادر هر کی که رای بده .لعنت بر محمد و ال محمد زنده باد گمنام یان

  پاسخحذف
 4. دکتر غلامعلی حداد جاکش خانوم بیار آقا مجتبی بزن توش صفا کنجمعه, خرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۱۲:۵۷:۰۰ بعدازظهر

  رهبری صبح به صبح یه فنجون مخلوط آب کیر گاو و گلاب قمصر رو تنقیه می کنن که برای سلامتی خیلی مفیده. حضرت آقا به محاسن مبارک هم می مالن که نورانی بشن. دکتر اماله هر نوع لامپی رو قدغن کردن که یه وقت ایشون قولنج نکن خدای نکرده نفله بشن.

  پاسخحذف
 5. سید علی خارابنه‌ای مگه خر کونت گذاشته بود که ما رو برداشتی اوردی شعب ابیطالب. اون ممد غارنورد زنش خدیجه مایه دار بود مثل خجسته کس پاره نبود که مایه رو خایه کنه تو شعب ابیطالب دو میلیون دلار آب کیر گاو خریدی؟ حالا هم به فکر چوب بستنی هستی که دژمن تخماش رو با چوب بستنی تو کونت جا کنه حالا لات شدی مقاومت اقتصادی می کنی خامنه ای پس فردا برو سیگار هم بکش. ظرفیت نداری بی جنبه.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.