چهارشنبه، تیر ۰۵، ۱۳۹۲

اغتشاشیدم به آن متهم، دادگاه، قانون، حقوقدان و رهنمودهای رهبر انقلاب!

سایت حکومتی تابناک، از قول یک حقوقدان نوشته اسـت: « یک حقوقدان به «تابناک» گفت:یقین دارم پرونده رئیس جمهور با رهنمود رهبر انقلاب مختومه می‌شود »

اولا باید دید رهنود چه چیزی است! منظور از رهنود های رهبر انقلاب، شکر میل فرمودن آن شیخ است! (البته همگان می دانند که منظور از شکر، چیز دیگری است)

جدای از اینکه آیا دکتر محمود احمدی نژاد (یا همان مموتی خودمان) را باید به دادگاه کشاند یا نه، و اینکه اصولا چیزی به نام عدالت، در دادگاه های ایران وجود دارد یا نه، اما اینکه یک حقوقدان، توصیه کند دادگاه به رهنود های رهبر انقلاب توجه کند، مضحک و مسخره است.

حرمت عدالت و دادگاه، در این ملک مصیبت زده شکسته شده است، چرا باید آنقدر عدالت بی حرمت شده باشد که یک حقوقدان، در یک رسانه رسمی، بگوید که دادگاه باید به حرف ها و نظرات رهبر توجه کند!؟

مگر نه اینکه رهبر هم یک انسان است؟! چرا باید دادگاه، به نظرات او توجه ویژه کند؟! آنقدر رسانه های حکومتی و این رژیم بی حیا و بی شرم هستند که به راحتی در رسانه ها، به برابر نبودن رهبر و دیگر شهروندان اعتراف می کنند! 

نوشته دیگر دیروز این وبلاگ: 


 نوشته های روزهای گذشته این وبلاگ:! 


۵ نظر:

 1. ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﺪ ﻧﺒﻮﺩ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻇﺎﻟﻢ ﻧﺒﻮﺩ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﺑﻮﺩ ! ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺷﺴﺖ ﭼﯽ ﺑﻮﺩ ! ﺑﺎ ﻫﻤﻪ ﺩﺭﺩﺳﺮﺁﻓﺮﯾﻨﯽ ﻫﺎﯾﺶ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺑﻮﺩ ... ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻓﻬﻤﺎﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﺎ ﻣﺮﺩﻡ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺑﯽ ﺍﻃﻼﻋﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻓﻬﻤﺎﻧﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ 3 ﻫﺰﺍﺭﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﺍﺧﺘﻼﺱ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺁﺏ ﺍﺯ ﺁﺏ ﺗﮑﺎﻥ ﻧﺨﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﺍﻭ ﻫﺮ ﭼﻘﺪﺭ ﺑﺪ ﺑﺎﺷﺪ ﻣﺎ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﻓﻘﻂ ﻣﯽ ﻧﺸﯿﻨﯿﻢ ﻭ ﺗﻤﺎﺷﺎﯾﺶ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺍﻭ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻌﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﮐﺮﺩ ﺗﺎ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﺪ ﻫﻢ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﯿﭽﮑﺎﺭﻩ ﺍﺳﺖ ﻫﻢ ﻣﺎ ! ﺍﻭ ﺑﻪ ﻣﺎ ﻧﺸﺎﻥ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﻗﻮﻩ ﻗﻀﺎﯾﯿﻪ ﺩﺭ ﺍﺻﻞ "ﻗﻮﻩ ﻏﺬﺍﯾﯿﻪ " ﺍﺳﺖ ﻭ ﮐﺎﺭﺍﯾﯽ ﺧﺎﺻﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﺍﻭ ﻣﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺭﺍﺣﺘﯽ ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﺭﺍ ﺩﻭﺭ ﻣﯽ ﺯﺩ ﺗﺎ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﻨﺪ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﻭﺟﻮﺩ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮔﺬﺍﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﺠﻠﺲ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﻗﺎﻧﻮﻧﮕﺬﺍﺭﯼ ﮐﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ! ﺧﻨﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﻧﮋﺍﺩ ﺑﯽ ﻣﻌﻨﯽ ﻧﺒﻮﺩ! ﺍﯼ ﮐﺎﺵ ﻓﺮﺻﺖ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﭼﯿﺰﻫﺎﯾﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮﯼ ﺭﺍ ﻧﺸﺎﻧﻤﺎﻥ ﻣﯽ ﺩﺍﺩ ... ﺍﻭ ﮐﻮﺩﮎ ﺑﺎﺯﯾﮕﻮﺷﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻢ ﺭﯾﺨﺖ ﺗﺎ ﺗﺮﮎ ﻫﺎﯼ ﺩﯾﻮﺍﺭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻭﺿﻮﺡ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ..!!!

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. علی محمود را نمود. رهبر دهد رهنمود.
   نکش خشتک محمود. نکن دشمن را خشنود.

   سیدعلی اگه یه جو اعتماد به نفس داشتی، هی به فکر این نبودی این و اون و دوست و دشمن درباره‌ات چی فکر میکنن. برابر آمریکا و اسراییل هارت و پورت میکنی که فقط بگن عجب سر نترسی داره!
   همه میدونن که خیلی بدبختی اگه این قدر تو بچه‌گی تو سرت نزده بودن، این جوری نمیشدی. خدا پدرت رو نیامرزه سید!

   حذف
  2. کاش یک جو عرضه احمدی نژاد در این سید شیاد و جاکش خاتمی بود که با بیست میلیون رای به مردم خیانت کرد که بعد هشت سال مردم احمق به روحانی پناه بیارن

   حذف
 2. تبلیغ اختیارات فراقانونی خامنه ای‌‌ فقط مختص جناح راست نیست، جناح چپ رژیم هم هر وقت لازم بداند از آن استفاده می‌کند و آن را تبلیغ می‌کند. مثلا به این مقاله در روز آنلاین دقت کنید که اول با بالاتر دانستن خامنه ای‌‌ از همه رهبر‌های منطقه! شروع میشود و بعد از او می‌خواهد که از اختیارات فراقانونی خود استفاده کند و در واقع تبلیغی برای استبداد دینی و بالاتر دانستن خامنه ای‌‌ از همه نهاد‌های قانونی‌ است (بماند که خود این نهاد‌ها هم فاسد هستند). جالب اینجاست که همین‌ها خود را بین جمهوری خواهان جا زده بودند و جوری وانمود میکردند که مثلا با سلطنت خامنه ای‌‌ مخالفند اما به محض این که روزنه ای‌‌ برای بازگشت به قدرت برایشان باز شد زبان به مدح قدرت خامنه ای‌‌ باز کردند. البته شاید هم بد نشد که اپوزیسیون از وجود عوامل جمهوری اسلامی که بین گروه‌های مختلف نفوذ کرده بودند پاک شد و قیافه اینها خنده دار خواهد بود اگر خامنه ای‌‌ دوباره زیر میز بازیشان بزنند و از حاکمیت به بیرون پرتشان کند و مجبور شوند دوباره با اپوزسیونی که این چند روز به فحش بستند در همایش‌ها با گردن شکسته شرکت کنند، این بار شاید دیگر کسی‌ باور نکند اینها واقعا مخالف خامنه ای‌‌ و استبداد دینی هستند.

  http://www.roozonline.com/persian/opinion/opinion-article/archive/2013/june/20/article/-5572f86e7b.html

  پاسخحذف
 3. خامنه‌ای: کسانی که طرفدار نظام هم نیستند، به نظام اعتماد دارند

  منظورت اینه حداقل 36.87% روحانی + 27.29% تحریم انتخابات + 2.47% باطله
  یعنی 66.63% طرفدار نظام نیستن. وقت همه پرسی نیست؟

  عجب فرموده‌ای! اگه این رو واقعن خودت قبول داری، رهنمود در کن که نظام باید حداقل به کسانی که نظام رو قبول ندارن اعتماد کنه و اصل اعتقاد به ولایت فقیه از قانون اساسی حذف بشه.
  معلومه که این کار رو نمیکنی. زر مفت می زنی.
  پس گه خوردی سیدعلی! قبولت که نداریم که هیچ، اعتماد هم بهت نمی کنیم.
  تو که برا همه تصمیم میگیری. یا خودت برو اعتماد رو بکن یا بگو اعتماد بیاد تو رو بکنه.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.