جمعه، خرداد ۱۰، ۱۳۹۲

تصویر: همجنسگرای مسلمان از نوع روشنفکر دینی است...!

مگر می شود یک همجنسگرا مسلمان باشد؟! وقتی دین اسلام، به صراحت دستور به کشتن همجنسگرایان را می دهد؟! مثل این است که یک یهودی، قصد عضویت در حزب نازی به رهبریت هیتلر را داشته باشد..!

همجنسگرای مسلمان، تناقضی مضحک و مسخره است، و از این تناقض مسخره تر، «روشنفکر دینی» است...!

عبارت روشنفکر دینی، مانند «دزد امانتدار» یا «قاتل دلرحم» است و جمع دو چیز کاملا متناقض با یکدیگر است.

روشنفکر، به معنای کسی است که از نقد کردن و اندیشدن نمی ترسد، و همه چیز را نقد می کند، اما دیندار، کسی است که حاضر به نقد بسیاری از چیزها، از جمله دین خودش نیست.

روشنفکر کارش یافتن عیب ها است و آدم روشنفکر، بدون هیچ ترسی، به همه چیز شک می کند، همه چیز را مورد انتقاد قرار می دهد.

اما روشنفکر دینی، فردی است که قبل از فکر کردن، قبل از اینکه از مغز خود بهره گیرد، قبول می کند یک موجودی در آسمان به نام خدا وجود دارد، یک نفر به نام محمد هم فرستاده اوست و دستورات او باید در جامعه اجرا شود!


بی اختیار، با دیدن تصویر این خانم همجنسگرا، به یاد روشنفکران دینی افتادم...!!


نوشته های دیگر دیروز و امروز نگارنده: 

۴ نظر:

 1. گمنام باز عکس خواهر و مادر لزبینت رو گذاشتی که!!

  پاسخحذف
 2. ادم دیندار میتونه در پشت نقاب دین همه چی باشه حتی هم جنس باز مثل مصباح یزدی یا بچه باز مانند محمد ع یا جنده با شه مثل فاطمه زهرا ص دین همه اینا رو داره

  پاسخحذف
 3. کیرشمقدر تو کس خارمادرتون
  نوش جونش طرف هر چی بالا میکشه.
  شما زناتون رو از دبی جمع کنید هنر کردید.
  آب کیر عفیر تو فرهنگ 2500 سالتون که نتیجش شما پفیوزای جاکش هستید

  پاسخحذف
 4. اینم که فرمودین زنتون میره دبی واسه ترویج اسلام اونم در سایه دینه چرا زن ژاپنی مشرف نمیشه دبی ؟ حالا به ما مربوط نیست ها اختیار نامست دست خودته .اللاهم مع عجل خرج

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.