جمعه، اردیبهشت ۲۷، ۱۳۹۲

ملای شپشمند:هیچ کسی جز نزدیکان من اجازه نامزد شدن ندارد!/اگر در انتخابات شرکت نکنی وشناسنامه تو مهر نخورد، آزارت می دهیم!

چند نکته ساده را کنار هم می گذاریم:

یک- یکی از دوستان از ایران، پیامی داده بود و حکایت کرده بود که دانشگاه های رژیم، ارایه مدرک پایان تحصیل (مثلا لیسانس) دانشجویان را به بعد از انتخابات موکول کرده اند، و به دانشجویان می گویند شناسنامه خودتان را بیاورید! یعنی به زبان اشاره می گویند ما شناسنامه شما را چک می کنیم، اگر در انتخابات شرکت نکرده باشید، شما را آزار می دهیم...!

دو- تنها افرادی که نزدیک به خامنه ای باشند، و مورد اعتماد او قرار بگیرند، اجازه می یابند در انتخابات نامزد شوند...!!

سه- برگزاری چنین انتخاباتی، توهین آشکار به شعور مردم ایران است، چرا که خامنه ای، چند ملای شپشمند(!) را به عنوان نماینده بر می گزیند و آن چند ملا، در حالی که شپش های خود را می جورند، تعیین می کنند چه کسی باید نامزد شود و چه کسی نباید نامزد شود، یعنی از نظر این ملاها، اکثریت مردم ایران، شعور لازم را ندارند که خود نماینده خود را انتخاب کنند، لازم است اول این ملاها، چند نفر را انتخاب کنند، بعد مردم اجازه خواهند داشت در انتخابات شرکت کنند...!!

چهار- اسم این سیرک احمقانه، انتخابات نیست. مانند این است که خامنه ای چند سیب در یک میوه خوری بچیند، بعد بگویند هر میوه و غذایی که می خواهید، از بین آن انتخاب کنید...! یکی باید به این ملای احمق بگوید که اصولا، یک نوع غذا بیشتر وجود ندارد، چه انتخابی، چه کشکی!!

پنج- خامنه ای انتخاباتی مضحک برگزار می کند، شرکت در این انتخابات، توهین به شعور مردم و شرکت کننده است، حال چون می بینید اکثریت مردم در انتخابات شرکت نمی کنند، به تهدید روی می آورد و می گوید اگر در انتخابات شرکت نکنید، شما را آزار می دهیم...!!

پی نوشت:
صدام حسین نیز انتخابات برگزار می کرد، اما اگر در انتخابات کسی به او رای نمی داد، اداره اطلاعات رژیم وحشی او، شب بعد از انتخابات، به خانه آن فرد مراجعه می کردند و او را می کشتند...!! حال حکایت کار خامنه ای است.
براستی، چه شباهت وحشتناکی بین خامنه ای و صدام است، و صد البته که عاقبت دردناک و مشابهی نیز در انتظار خامنه ای و پسر جنایتکارش است....!

چند نوشته پیشین:
۱ نظر:

  1. کاش سیب هایی که خامنه ای در سبد چیده بود سالم بودند اما این سیب ها همه کرمو هستند و خوردن ان همراه با دل درد و بیمای است

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.